Jump to content
Dogomania

Szansa dla psów z 'Ostatniej Szansy'-pozwólmy im godnie życ! ZbieramyPieniądzeNaHotel


Soema

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi: Mam zdjęcia psiaków na pulpicie, zaraz je sobie wydrukuję żebyśmy jutro nie pomylili pasażerów. Z Anią się też dogadałam i czeka na nas jutro.
Teraz to już tylko poproszę o kciuki i ciepłe myśli żeby nam żaden diabeł nie wyskoczył z pudełka bo to przecież pierwszy dzień wakacji.

Dziewczyny, a tak w ogóle to jesteście wielkie :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Cisza tu, chyba rzeczywiscie kwota wszystkich powalila.[/quote]

[quote name='coronaaj']Kwota super!!! Nie osiadac na laurach , zbierac dalej bo bidul sporo!!![/quote]

[quote name='bico']no przyznam, że mnie powaliła:cool3:, ale z radości, że tyle się zebrać udało:klacz::klacz:[/quote]
Ja też jestem w szoku, bardzo pozytywnym :)
teraz tylko domy, te najlepsze i kolejne bidy wyciągamy :multi:

[quote name='Modjeska']:multi: Mam zdjęcia psiaków na pulpicie, zaraz je sobie wydrukuję żebyśmy jutro nie pomylili pasażerów. Z Anią się też dogadałam i czeka na nas jutro.
Teraz to już tylko poproszę o kciuki i ciepłe myśli żeby nam żaden diabeł nie wyskoczył z pudełka bo to przecież pierwszy dzień wakacji.

Dziewczyny, a tak w ogóle to jesteście wielkie :iloveyou:[/quote]
Trzymamy kciuki, myślę o jutrzejszym dniu cały czas, mam nadzieję że pan Józef bez problemu wyda dobre psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ze bez problemu :-) Rozmawialam z nim godzine temu, bardzo sie ucieszyl. Wie mniej wiecej o ktore chodzi, tzn wie, ktory bialy. Zreszta zobaczy zdjecia.
Powiedzialam mu, ze Ola bedzie przed poludniem.Raczej wczesniej, niz pozniej.
Ole i Pana z Broda juz zna i bedzie czekal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Ogromnie się cieszę z całej akcji.
Moje fanty leżą i czekają na fotografa, co się odwlecze, to nie uciecze :eviltong:[/quote]
No nie wierzę, że nikt się nie znajdzie..:mad: A nie dasz rady Ewuś zrobić chociaż zdjęć?
Ja się chyba najbardziej cieszę, bo bałam się jak cholera że nie damy rady..
Ale....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Transport zadeklarowałam się pokryć ;) mam jeszcze 100zł na swoim koncie od Lacrimy, to będzie na pierwsze wydatki.(środki przeciw insektom itd.)

Aa i mam portfel :multi: dzięki Poker :loveu:.. taki pw-bazarek:cool1:[/QUOTE]
Kupilam 10 cegielek na Allegro (50zl) ale gdzie mam ta 100 za to oszukancze Allegro poslac co mi Soema uratowalas?
Czy na to samo konto czy na Ciebie. Oszczedzam wam na prowizjach,
Moze cegielki sie rusza, zapoczatkowalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Kupilam 10 cegielek na Allegro (50zl) ale gdzie mam ta 100 za to oszukancze Allegro poslac co mi Soema uratowalas?
Czy na to samo konto czy na Ciebie. Oszczedzam wam na prowizjach,
Moze cegielki sie rusza, zapoczatkowalam.[/quote]
Dzięki Kochana, ale to allegro "nie nasze" tylko ogólnie Ostatniej Szansy.
My na razie nie wystawiamy na hotelowanie, bo nie chcemy dublować. A pierwsze miesiące mamy zabezpieczone :)
dziękujemy za zakup, mam nadzieję że ludzie wezmą z Ciebie przykład :) bo OS potrzebna pomoc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzel']ale cały czas nie mamy zadeklarowanych 400zł tylko 350. Może jeszcze by się toś zgłosił żeby była 100%-owa pewność że jest kasa na hotel :mad: ;)[/quote]

Ciągle Ci mało :-o:eviltong: może później się ktoś, zadeklaruje :) na razie jesteśmy zabezpieczeni, bardzo bardzo DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM :Rose:

[quote name='Ania+Milva i Ulver']No to ciotka zuzel podsumowała:evil_lol:

Ja zaraz lecę przygotowac kojec i czekam;)[/quote]
Ja też czekam.. na wieści. To już dziś :multi: szkoda, że taka pogoda ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

U nas pogoda nawet ok- słoneczko , ale nie jest za gorąco.

Psiaki podobno bardzo wystraszone bidaki, ale to stres. Pewnie dotrą do mnie po 15.
A my czekamy;)
[IMG]http://images41.fotosik.pl/143/f86a393608d02545med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/143/23101852419f0ee4med.jpg[/IMG]



Zobaczcie co mi dziś wypełzło spod domku Kiera w hoteliku- sztuk 5, malutkie:loveu:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/148/74925097c498bc38med.jpg[/IMG]

Rozpełzło się toto po całym hoteliku, trzeba uważać jak się chodzi...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Trzeba bedzie tej piatce ogloszenia porobic ;-)
Uwielbiam jeze :-)[/quote]
"Drogi ślimaku. Jesli chcesz zakończyć swój marny żywot, a jednocześnie chcesz żeby twoje życie miało jakiś cel, przyjdź proszę pod trzeci krzak obok kojca dla psów. Tam będzie czekać na Ciebie rodzinka jeży która będzie Ci dozgonnie wdzięczna za takie poświęcenie"
tylko jak to przetłumaczyć na język ślimaczy??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...