Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Terrierów oraz Sheltie BRATISLAVA 12/09/09


blaira

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio przeglądając kalendarz natknęłam się na to iż w Bratysławie odbędą się mistrzostwa terrierów + Ister Cup.
Są to zawody wprawdzie jednodniowe ale nie ukrywam zainteresowania nad nimi.
Czy ktoś się może zastanawia? Może wspólny wyjazd terrierów PL? :cool3::cool3::cool3: (Dodam ze sa jeszcze dołączone mistrzostwa shelciakow + ozdóbek czytaj IX grupa )

[B][COLOR=Red]prosze o info kto byłby zainteresowany wyjazdem wspólnym busem (liczba osób, liczba psów - S/M/L )[/COLOR][/B]

Info:

[B]8. IsterCup, 5. majstrovstvá teriérov a šeltií, 4.majstrovstvá IX.skupiny FCI[/B]

ATS


[B][COLOR=Indigo]12.09.2009[/COLOR][/B]


Miesto:
Bratislava, hala V.K.P.


Povrch:
koberec


Rozhodca:
Tomáš Glabazňa


Organizátor:
MKA Ister Bratislava, garant akcie Eva Lengyelová

[LEFT][B][FONT=Verdana][COLOR=Indigo][SIZE=2]13.9.2009

[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT]
[LEFT] [FONT=Verdana][SIZE=2]MKA Ister
hala / koberec[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] 6.Majstrovstvá detí a mládeže Slovenska [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] 1.Majstrovstvá seniorov[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] [LEFT][SIZE=2]Glabazňa (SK)[/SIZE][/LEFT]
[/SIZE][/FONT]


[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Kontakt na organizátora:
[URL="http://www.agility-ister.sk"]MKA Ister Bratislava[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooo, ja bym chętnie z moim terierem pojechała , zwłaszcza jakby się jakaś terierza grupa z PL uzbierała, ino fajne mamy przecież teriery :cool3: [SIZE=1](no mój co prawda miszczem nie jest i nie będzie nas godnie reprezentował - ale pobiegnie zawsze bardzo chętnie)! [SIZE=2]
Zgłośmy się :multi:[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sajko - tak myślałam:placz:

Blaira - Funia jest LARGE ma 47 cm!!! przy masie prawie 30 kg... i to jest młoda bo 3 letnia suka...
Nie puszczę jej w tym sezonie na 1-ki... niech poskacze sezon w zerówkach... No bo jak ją raz puszczę w LA1to nie ma powrotu...
A no ona startowała? W Złotoryji 6 x DIS i Łodź w której co prawda miał 6 biegów zaliczonych ale za to się nauczyła:mad::mad: skakać strefy bo tak szybciej... no i jeszcze nie robi slalomu z tempa...
ale qurcze chętnie bym pojechała...
Ew. dopiszcie mnie na listę rezerwową... ;-) zobaczymy co "latające prosie" pokarze w PR i w Zabrzu ;-)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Jak ktoś nas wepchnie do samochodu (oczywiście oddajemy za benzynkę) i się z nami zanocleguje to właściwie mogę powiedzieć, że na pewno pojadę bo i tak mam wtedy wakacje :) co z tego, że odległy termin :lol:[/quote]

Ja podobnie jak Bzikowa, nie mam transportu, a fajnie by był pojechać z Fioną:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Jak doczytałam, to stwierdziłam, że to nie o weteranach. W niedziele są mistrzostwa dzieci i młodzieży i seniorów. Jaki głupi wiek, nigdzie nie pasuję :eviltong:[/quote]

W większości dyscyplin sportowych jesli młodzi zawodnicy startują w klasach dzieci i młodzieży (juniorzy) to dorośli startują jako seniorzy. W agility jest inaczej? :razz:

Link to comment
Share on other sites

OK zapytanie wysłałam.
Z tego co się orientuje, koszt przejazdu byłby w cenie ok +/- 200zł od os w busie 9 osobowym, chyba ze uzbierzemy osobek na bus 22 osobowy to w cenie +/- 150 zł.

Oczywiście tzreba dodać nocleg i jedzonko....ale na ten krotki pobyt mozna sie samemu zaopatrzyc w jedzenie jeszcze w PL.

Co do noclegu to jestem zdania ze jeden by wystarczyl.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']OK zapytanie wysłałam.
Z tego co się orientuje, koszt przejazdu byłby w cenie ok +/- 200zł od os w busie 9 osobowym, chyba ze uzbierzemy osobek na bus 22 osobowy to w cenie +/- 150 zł.

Oczywiście tzreba dodać nocleg i jedzonko....ale na ten krotki pobyt mozna sie samemu zaopatrzyc w jedzenie jeszcze w PL.

Co do noclegu to jestem zdania ze jeden by wystarczyl.

pozdr.[/quote]

No to fajnie:loveu:, to ja się zgłaszam do wyjazdu:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Skoro temat tak się rozinął prosze o info kto byłby zainteresowany wyjazdem wspólnym busem (liczba osób, liczba psów - S/M/L ). Info na pierwszej stronie.

Pozdrawiam

Zapomnialam dopisac 13.09 rowniez sa zawody Mistrzostwa dzieci/ mlodziezy raz seniorow . Tak wiec impreza jednak 2 dniowa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę tylko na 1 dzień, mam wrażenie, że seniorów oznacza old-boyów jednak w tym ogłoszeniu;) busik szczerze to się waham, bo jakby ja nie lubię szczekających psów, a jakby to delikatnie powiedzieć- myślę, że moje uszy mogą nie zdzierżyć:evil_lol:

czy ktoś się kontaktował z organizatorami a propos zgłoszenia się na te mistrzostwa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...