Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Terrierów oraz Sheltie BRATISLAVA 12/09/09


blaira

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na chwilę obecną jest 6 osob chetnych na wspolny wyjazd, tylko wiem że Sortis chcialaby zostac na 2 dni ;)
Tak wiec 5 osob.

Mam prosbe czy ktos na tyle troche bardziej biegly ode mnie w slowackim mog;lby przetlumaczyc to :



[B]Meno psa - ime psa
[/B]
Plemeno - rasa

Skratka plemennej knihy a číslo zápisu
[SIZE=-1](Uvádzajú len účastníci, ktorí majú záujem štartovať aj v závode: Majstrovstvá teriérov, alebo šeltií alebo plemien z IX. skupiny FCI – [B]len psy s PP. Nutná podmienka na účasti týchto majstrovstiev.[/B])

To z formularzy ktore sa juz dostepne pod adresem [url=http://www.agility-ister.sk/]MKA Ister Bratislava[/url]

pozdrawiam.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moje zgloszenie doszlo.
Tyle ze wrocilo z mailem od Tomasa ze brakuje niby danych, chodziło mianowicie o tzw studbook nr gdzie wytlumaczylam ze mamy jedynie nr rodowodu, rejstracji i ks startowej.

Z busa chyba nici :roll:
koszt za samego busa wyniesie ok 320 zł/osoba...postaram sie jeszcze cos zalatwic

Link to comment
Share on other sites

Moje nie wiem czy doszło. Po wypełnieniu i kliknięciu wysłać formularz pojawił się napis, że zgłoszenie przyjęte, ale to przecież z automatu... teraz za radą Sajko wysłałam, (na pierwszy z adresów mailowych, umieszczonych na stronie informacyjnej zawodów), prośbę o potwierdzenie przyjęcia moich zgłoszeń. Nie spodziewam się odpowiedzi natychmiast, poczekam powiedzmy do poniedziałku i dopiero zacznę się, jakby co, denerwować. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja wysłałam ten tydzień temu, to też pokazała mi się strona, że zostało wysłane, ale z Tomaszem rozmawiałam i nic nie doszło:roll: wysłałam jeszcze raz i teraz juz dostał, więc ja jadę pełną swoją kadrą:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No, skoro tak, to wcale nie czekam, tylko zaraz wysyłam zgłoszenia jeszcze raz. Jak nie dostanę potwierdzenia, to jutro znowu... i tak aż do skutku :cool1:

Edit:
Coś z tym formularzem zgłoszeniowym jest nie tak... łyka wszystko... wysłało mi się cztery razy samo nazwisko i też dostałam to potwierdzenie z automatu, że o.k... wysyłałam z formularza w wersji angielskiej, hm... może spróbować jeszcze raz na słowackiej?

Link to comment
Share on other sites

Tomas mi odpisał [SIZE=1](nawet chyba go pamiętam z Pucharu Ras:lol:[/SIZE] ), że mają jakiś problem z formularzem i nic nie doszło i żebym jeszcze raz wysłała... Więc zaraz to poczynię i od razu wyślę maila że to zrobiłam i żeby potwierdzili ;) A jak nie to po prostu napiszę mu wszystkie swoje dane i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...