Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

[quote name='Feigned']
akodirka moze ty już sie zdecydowalas? :razz::diabloti:[/quote]

chyba raczej nie ide, bo niedziela, południe, ładna pogoda... bedzie duzo różnych ludzi, z różnymi niekontrolowanymi psami i dzieciakami... wiec możesz brac Axela bo nas nie bedzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ula_cz']to chodźcie na łąki za lidla :-)) na 10-iny ja jestem tam codziennie więc i pewnie w niedziele będę. Mało ludzi, duża przestrzeń do wybiegania :-))[/quote]

10-iny znowu za daleko, tzn. na piechote tam nie dojde, a autobusem z zakałą nie pojadę...:shake:

a tak w ogole, to jakiego masz psa? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akodirka']chyba raczej nie ide, bo niedziela, południe, ładna pogoda... bedzie duzo różnych ludzi, z różnymi niekontrolowanymi psami i dzieciakami... wiec możesz brac Axela bo nas nie bedzie :razz:[/quote]
to chodźcie na łąki za lidla :-)) na 10-iny ja jestem tam codziennie więc i pewnie w niedziele będę. Mało ludzi, duża przestrzeń do wybiegania :-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.'] W weekend po swietach nie bede mogla, bo sobota- halowe agi a niedziela u babci na swieta prawoslawne. Ew. piątek jeśli już xD O właśnie! Kto jedzie na te halowe zawody agility??? To wtedy mozemy sie spotkac :cool3:[/quote]

Mnie to rodzina wyklnie :diabloti: Święta a ja na zawodach :cool1: W sumie szkoda trochę bo lubię święta prawosławne bardziej niż normalne..
No ale cóż już postanowione :)

Link to comment
Share on other sites

no to może któregoś innego dnia :-) jak mówię z Azą jestem codziennie 3 razy dziennie na łąkach także czy na 10-inach czy dojechać to żaden problem a też chętnie bym sie z jakimiś innymi piesami spotkała. Ale jeżeli dojazd wchodzi w grę to albo w weekend albo po 18 godzinie:-)

Link to comment
Share on other sites

Aaa, to wiem gdzie! Psia łączka? ;] Nadal taka zarośnięta, czy już obcięli trawę? Bo jak byłam w wakacje w 2008 to cała zarośnieta była xD
Paulina, mnie to mama by z domu wywalila xD Ja musze jechac w niedziele, bo nie zostane sama do wtorku w domu xD Czyli spotkanko w sobote? Zastanawiam sie czy mojego bachora nie wziasc, zawalu dostanie pewnie jak tyle psow zobaczy, ale moze to i dobra dla niej terapia wstrzasowa?

Link to comment
Share on other sites

a u nas jest w ogóle cos takiego jak psia łączka? :diabloti:

o ja, dopiero mi uswiadomilyscie, ze te zawody to na moje swieta beda :shake: tez nie mieli kiedy ich zorganizować :diabloti: to w sobote chyba bede tylko :razz:


dziesięciny to w sumie kilka przystanów 16 ode mnie, ale ja nigdzie autobusem jezdzic z kundlem nie moge :shake: no to moze kiedy spacer w lesie pietrasze :diabloti:? o ile nie będzie crossowców i quadowców :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Paulinaaa.. a wiesz może o której godzinie, tak mniej więcej, będziesz startowała :razz: [/quote]
ha. ha. Tym bardziej ci nie powiem, nie potrzebuje publiki do podziwiania mojej halowej porażki :diabloti:

[quote name='Bakteria']Przyszłabym pokibicować, a tak od 9 do 20 to mi się nie opłaca siedzieć :cool1:[/quote]
pffff......... no wiesz co :mad: Toż to sama przyjemność pooglądać :cool3: tym bardziej że będzie sporo zawodników z Litwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']A co to za problem że będzie sporo crossowców i quadowców zagłębiasz się w gąb lasu gdzie ich nie ma i tyle :razz:[/quote]

no nie wiem, i tak mnie dzis wystarczająco wystrachali :diabloti: raz na porannym spacerze po osiedlu, a drugi na treningu w lesie w ogrodniczkach... :shake:

kiedyś jak na Pietrasze bylam gdzies w srodku lasu to i tak musieli mnie minac :shake: no, chyba ze chodzic po krzaczorach a nie po ścieżkach, to moze sie wtedy ich nie spotka... ale nie mam pojecia czemu, coraz to bardziej staram sie omijac ten las pomimo, ze bylam w nim dziesiątki razy:shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']Oj nie koniecznie po krzakach... JA Sobie daję radę :razz:
Mimo że chodzę na spacer z 3 DOWNAMI, które średnio się mnie słuchają :angryy:[/quote]

w sumie, jak bedzie ktos jechal to mozna gdzies w krzaki uciekac :diabloti:


[quote name='Vini.']Paulina, prosba xD Jak bedziesz w klubie podpytaj sie Ewy czy moglabym zapisac sie z Daisy bez kursu dla początkujacych? A jak to u Was bylo? Chodzilyscie najpierw na jakis kurs?[/quote]

zapytaj sie na forum klubowym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']ha. ha. Tym bardziej ci nie powiem, nie potrzebuje publiki do podziwiania mojej halowej porażki :diabloti:


pffff......... no wiesz co :mad: Toż to sama przyjemność pooglądać :cool3: tym bardziej że będzie sporo zawodników z Litwy :loveu:[/quote]

pesymistka! pesymistka! to będę siedziała 11 godzin :diabloti:

nasraje i te sprawy... całkiem ciekawie... :roll: no weź powiedz chociaż o której zaczynają się biegi, bo wcześniej jakieś próby pracy, nie? a tak w ogóle to co to, może ciekawe :razz:

Link to comment
Share on other sites

Coś nam się towarzystwo posypało ... ;)
Ja będę na 90 %, chora jestem i niczego pewna być nie mogę :roll:
Jak przyjadę, to raczej się spóźnię, jednak znowu plany się zmieniły ;)


Na zawody jadę oczywiście :cool3:
W sobotę będę na pewno, w niedzielę, jeszcze nie wiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...