Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vini.']Hmmm Pietrasze, czym mi tam dojechać? :D Hmm to ja chętna jestem. Ale duzy masz zwierzyniec :crazyeye: Wszystkie zabierzesz ze sobą na spacerek? :D Ja osobiscie preferowałabym dla Daisy jakiegos malucha bardziej....[/quote]

tam, gdzie Ci kiedyś tłumaczyłam :diabloti: - mozna tam 9, 27, 100 dojechac albo od strony łąki 14, 16, 27



kto ma działający aparat?

Link to comment
Share on other sites

ja tam do lasu Pietrasze juz od jakiegos czasu nie chodze, bo ludzi przebywajacy w tamtym lesie mi nie pasują :diabloti: (czyt. na rowerach, crossach, quadach albo ludzie z psami którzy agresywne psy nie potrafią odwołać :shake:) wole wybiegiwać psa na pobliskiej lące, bo tam jest mniej ludzi i lepiej się ich wypatruje :diabloti:

a jakim autobusem bezposrednio z okolic ZW dojechac nie mam pojecia

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mogę się z Wami wybrać na spacer towarzysko? :razz:
Póki co to bez psa, bo suczka Vini. mogłaby się bać ;) ale kiedyś Luniśke bym zabrała :eviltong:

[quote name='furciaczek']Czy ktos z Bialegostoku moze podskoczyc w jedno miejsce i cyknac pare fotek psiakowi w potrzebie?? Bez tych zdiec marnie widze jego sznase na adopcje a czasu coraz mniej mamy:-([/quote]

W razie co służę aparatem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Ok, to daj znać :)
[B]m@dzi@[/B], [B]Marlenuś91[/B], [B]akodirka[/B] to dajcie znać czy mogłaby któraś z Was w ten weekend wybrać się na spacerek :)[/quote]


Ja moge cos kolo wygody. Jak ci nie przeszkadza moje 15 lat (a ty ile masz?) i trochę machowaty stosunek mojego psa do psów i umiłowanie do suniek oraz to ze lubimy chodzic tak w soboty DO 12 (pozniejsze spacery zarezerwowane ;) ) to moze byc :razz:

Link to comment
Share on other sites

O Iza przydałabyś mi się :diabloti:
pewnie mozna miec luźnego psa w parku, ale ja bym nie ryzykowała - za duzo ludzi i innych psów...

wygoda... zalezy w ktorą część, ale z tego co pamietam to 3, 9, 14, 16, 100 a tak bardziej "w głąb" wygody to 6, 13, 18 :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']A zapraszamy :) Marta jestem jakby co. Iza a fakt, ze masz "dosc" duzego psiula ;] Chyba, ze moja moglaby sobie swobodnie biegac czytaj bez smyczy, a Twoja na smyczy.... Bo jakby obie bez, to moja by chyba zawalu dostala :)[/quote]

Wiesz moja to raczej na psy nie reaguje chyba że za nia szczekaja biegają czy cos w tym stylu:eviltong:
Ale i tak na pierwszy spacerek wolałabym przyjść sama żeby najpierw Was poznać ;)

[quote name='akodirka']O Iza przydałabyś mi się :diabloti:
[/quote]

Ciesze się :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']13 dochodzi :) Łoho, do 12? Jak ja spie do 10 xD Nie, no jakbym pojechala o 9.... tooo xD Wygoda, wygoda... Jakie tam autobusy?[/quote]


No dobra, do 14 :) Proponuje 6, 13, 18, zastanawiam sie tylko gdzie by mozna pojsc :)


Ach ja chce juz lato zeby moc bikejoringować z Tobim...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...