Jump to content
Dogomania

XXXIV KWPR Przemyśl 06 września


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JOLY']Na ich stronie nie ma informacji o przedłużeniu terminu.[/quote]

na 2-ej stronie ulotki jaka się otwiera na ich stronie jest napisane:

"Termin przyjmowania zgłoszeń 28 sierpnia 2009 r."

Pytam tylko bo na pierwszej stronie jest informacja o terminie zgłoszeń do 25 sierpnia ;) Czy to błąd czy faktycznie przedłużyli termin?

Link to comment
Share on other sites

Pod nr.kom nie dowiesz się nic. Wczoraj dzwoniłam, Pan kazał zadzwonić wieczorem do oddziału (wczoraj akurat urzędowali). Jak zadzwoniłam to odebrał ten sam pan i dalej nic nie wiedział i nie mógł nic sprawdzić. Zastanawiam się po co ten numer, skoro pod nim i tak się nic nie dowiesz.

Link to comment
Share on other sites

w marcu gdy organizowali wystawe w Jarosławiu - pan mówił tak - odnośnie zgłoszeń internetowych - jeśli po wysłaniu formularza pojawiał się komunikat, że wysłano zgłoszenie, to oznaczało, ze wszystko jest w porządku.

ja zgłosilam jednego psa na Przemyśl - miałam ten komunikat i teraz żyje nadzieją, że doszło :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też się dziś zgłosiłam na MP:evil_lol:
Po długim i wyczerpującym treningu z McDzik:diabloti:

A poza tym nie mam jeszcze psa na 100% więc jeżeli ktoś się wybiera i mógłby użyczyć mi swojego psiaka do tego konkursu byłabym dozgonnie wdzięczna:loveu:
Rasa obojętna!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']
A z tego co pamietam oni przysyłaja tylko kartkę w stylu
Pies został przyjety bez żadnych danych psa :((((([/QUOTE]

Nie no bez przesady, na 'tej kartce' jest zawsze dzień, ring, nazwa psa, klasa do ktorej został zgloszony, rasa... i takie tam...czyli standardowe potwierdzenie, czego więcej chcieć???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...