Jump to content
Dogomania

Bieganie huskich


Nat

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chce wyjsc na jakiegos warjata.Ale z doswiadczenia wiem, że jednak pasek na biodrach daje najwieksza kontrole nad parą psów.Nie mówię to o 4 psach chociaż wachlarzowo trójka też jest Ok.A co do szelek to bede sie upieral poniewaz w przyszlosci pies moze dostac schorzenia krtani.A tegfo z penoscia nikt z was by nie chcial dla swojego pupilka.Zycze wam wzytkiego naj w nowym sezonie no i by wasze Husiorki byly zdrowe jak wy :lol: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!!!!!

z tego co my tu pisaliśmy chodziło o pas na biodra przy jezdzie na rowerze. A uwazam ze to jest znaczne utrudnienie dla jadacego poniewaz smycz moze owinac sie o kierownice na samym brzegu i pies posiagnie i lezysz :) A co do szelek to jesli pies zacznie w wieku 5-8 miesiecy bieegac w szelakch to mogą się kości powyginać :P a co do obrozy to masz racje ale 5-8 miesieczny biega co tydzień po pare kilometrów a nie jak dorosłe 3-5 razy w tyg po 8-10 km ( takie jest moje prywatne zdanie)

Link to comment
Share on other sites

Niestety jeszcze nie mam zdjęć jej w internecie dopiero zamierzam wykonać stronę dla całego klubu z Gorzowa.Więc jak powstanie z pewnością was powiadomię.Jeśli chodzi o hodowlę to jest temat zbyt długi.Powiem tylko, że nie wywalczyłem rodowodu od właścicieli.Ale tak w życiu bywa jak się załatwia sprawy listownie. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest maści czarno-białej chciałbym wam ją pokazać właśnie po przez umieszczenie jej pod swoim nickiem ale niestety nie umiem.Może mi podpowiecie? Shira bo tak ma na imię moja suczka pochodzi z pod Czeskiej granicy a jej hodowle jest właśnie z tamtych stron.Niestety bliżej nie mogę nic powiedzieć bo sam sposób zakupu jej był zawiły a cała reszta jeszze bardziej. :(

Link to comment
Share on other sites

W gorzowie jest klub Savona Team właścicielem jest Grzegorz Siedlecki. Człowiek który zajmuje się Husiorkami od wielu lat.W samym Gorzowie jest sporo ludzi co posaiada psiaczki ale nie należą bądź nie chcą mieć nic wspólnego z zaprzęgami.Mają je tylko na pokaz i spacerek.To jest poważny problem XXI wieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...