Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

Ja wystawiam w klasie szczeniąt sunie Sisi i też pewnie z tego nic poważnego nie będzie bo nie zapowiada się zbyt dobrze chociaż dla mnie jest najpiękniejsza na świecie.Nie wiem ile jest piesków w danej klasie chociaż wiem tyle że Sisi będzie rywalizowała ze swoją siostrą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gaba14']Ja wystawiam w klasie szczeniąt sunie Sisi i też pewnie z tego nic poważnego nie będzie bo nie zapowiada się zbyt dobrze chociaż dla mnie jest najpiękniejsza na świecie.Nie wiem ile jest piesków w danej klasie chociaż wiem tyle że Sisi będzie rywalizowała ze swoją siostrą.[/QUOTE]

A Sisi to imie z rodowodu, czy sama nazwałaś? Szkoda że braciszkowie Rubisia nie startują w wystawach, bo chętnie bym ich na żywo zobaczyła, a było ich jeszcze czworo w miocie. W Chojnicach i Krakowie byliśmy razem z siostrzyczką Carmen, no ale nie rywalizowaliśmy z racji płci.
Gaba, a o której się wybierasz do Częstochowy, no ja muszę być wcześniej bo pieski najpierw. Gdybys się dowiedziała, czy nasz ring będzie na hali, czy na zewnątrz, to daj proszę znać. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja przypuszczam że będzie na hali tak jak w zeszłym roku (oglądałam wyniki wystaw w yorklandzie z ubiegłego roku) ale kto wie może będzie inaczej.
Co do wyjazdu to planuje około 6 ja jestem z okolic Żywca mam dobre 2,5 godz. drogi .
Imię Sisi to mój wymysł w rodowodzie ma Electra.Jak bendę wiedzieć coś więcej to dam ci znać.
Potwierdzenie zgłoszenia przyszło mi wczoraj pocztą wraz z numerkiem wystawowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']W Chorzowie będzie 16.09 wystawa będzie ktos z dogomaniaków?:p[/quote]

ja może też bym się wybrała- ale czy można z psem ( niewystawianym oczywiście) i w ogóle co to za wystawa będzie, bo na stronie zwiazku nic nie ma na ten temat

Link to comment
Share on other sites

podejrzewam że wstęp będzie płatny chociaż w Bytomiu było wejscie bezpłatne:p a nawet jeśli to maksimum 10 zeta
jeśli chodzi o wejściówki z psem to sie nie orientuje ja z swoimi nie jade, rodzinke zabieram:eviltong: a psy domu pilnować:eviltong:

na skałce ma być ta wystawa tylko żeby pogoda dopisała:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='gaba14']Ja być może będę w Katowicach z Kristel w klasie szczeniąt jak oczywiście wszystko sie uda bo zgłoszenie wysłałam na hodowcę bo ja czekam na nostryfikacje i nie mogłam jej zgłosić na siebie[/quote]


ooo
to spotakamy się w klasie szczeniąt będę z IBi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Ibi pewnie już dużo umie a przede mną dwa miesiące nauki szczególnie chodzenia na ringówce no i ta pozycja wystawowa u Krisi trwa paręnaście sekund[/quote]

Ibi tez stoi tylko chwile
na szczęscie na ringówce chodziła odrazu jak kupiłam na wystawie w poznaniu.
Ale jak to bedzie na samej wystawie to zobaczymy
a ile twoja Krisi ma teraz miesięcy??

Link to comment
Share on other sites

18.01.2008 skończyła 6 miesięcy ale ja mam ja dopiero od miesiąca także dopiero ją uczę a muszę przyznać ze jest okropnym uparciuchem .No i dochodzi kwestia obcych osób i nieznanych miejsc boi się jest niepewna a wtedy ogonek na dól i nie wiem jak jej to pójdzie na wystawie ale kiedyś trzeba zacząć ja przyzwyczajać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']18.01.2008 skończyła 6 miesięcy ale ja mam ja dopiero od miesiąca także dopiero ją uczę a muszę przyznać ze jest okropnym uparciuchem .No i dochodzi kwestia obcych osób i nieznanych miejsc boi się jest niepewna a wtedy ogonek na dól i nie wiem jak jej to pójdzie na wystawie ale kiedyś trzeba zacząć ja przyzwyczajać[/quote]
A moja Ibi 13 stycznia skończyła też 6 miesięcy. Ja zabieram Ibi ze sobą do supermarketów i dużo dał wyjazd z nią do POznania na wystawe
czuła się tam jak ryba w wodzie. Zabieraj ją jak najwięcej w tłumne miejsca i jak najwięcej osób niech ja maca i ogląda zabki. W razie czego złuże pomocą pisz na gg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Ja być może będę w Katowicach z Kristel w klasie szczeniąt jak oczywiście wszystko sie uda bo zgłoszenie wysłałam na hodowcę bo ja czekam na nostryfikacje i nie mogłam jej zgłosić na siebie[/quote]

gaba a o co chodzi z ta nostryfikacją??

Link to comment
Share on other sites

Krisi jest kupiona w Czechach i ma rodowód eksportowy ten rodowód musi być dostarczony do zarządu głównego w Warszawie i tam będzie sprawdzany po dokonaniu tych wszystkich procedur dopiero dostanę numer rejestracyjny i numer rodowodu i wtedy dopiero będę ją mogła zgłaszać na siebie , jak narazi będę ją zgłaszać na hodowcę lecz wtedy za wystawę płacę jak wystawca zagraniczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Krisi jest kupiona w Czechach i ma rodowód eksportowy ten rodowód musi być dostarczony do zarządu głównego w Warszawie i tam będzie sprawdzany po dokonaniu tych wszystkich procedur dopiero dostanę numer rejestracyjny i numer rodowodu i wtedy dopiero będę ją mogła zgłaszać na siebie , jak narazi będę ją zgłaszać na hodowcę lecz wtedy za wystawę płacę jak wystawca zagraniczny[/quote]
Aha!! a z jakiej jest hodowli :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...