Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A ja tak bardzo chcialam jechac do Poznania i sie w koncu nie udalo i mnie nie bedzie :placz: :placz: :placz: a tyle na nia czekałam :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Moze jeszcze nie wszystko stracone?:roll: Miesiac jeszcze......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']ja bede:p
(grr....ten limit 10 znakow:angryy:)[/quote]


:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=purple]:multi: :multi: :multi: :multi: Ja na 99% jeżeli nic sie nie zmieni tez bede :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=purple]:multi: :multi: :multi: :multi: Ja na 99% jeżeli nic sie nie zmieni tez bede :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

No to super!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cytrynka343']Ja na wystawie w Poznaniu też postaram się być, bo mieszkam blisko. Ale niech mnie ktoś uświadomi, czy ona jest rzeczywiście jest 10 listopada? A może 11?[/quote]
Wystawa jest 9-10-11-12. listopada ale terriery są 10 w piatek!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ach ciesz sie, ze bede mogła osobiscie poznac wiele osob, których dotychczas znałam tylko z forum :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Goldenmanka - ale Ci dobrze, taki dłuugi weeknd w Poznaniu :multi: a bedziesz kazdego dnia czy tylko na Yoreczki sie wybierasz?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='herbina']i ja będę, chcę jak najwięcej zobaczyć i porobić dużo fotek,
czy ktoś jeszcze z jedzie z warszawy pociągiem?[/quote]
Hej ,ja przyjezdzam specjalnie z Turcji ,zeby obejrzec yorki w Poznaniu-bede jechala porannym expresem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...