Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tygrysek-kr']Dagusiu ja ci moge to wydrukowac przeciez juz pisalam i ci dam to na wystwie nie martw sie :wink: A co to za miejsce :-?[/quote]

to przepraszam. Musialm widocznie cos ominac gdzie to pisalas, ze w razie czego mi wydrukujesz, ale dam znac, bo moze do tego czasu ten moj kombajn ruszy ;)
A o miejsc myslalam o tych schodach tam na gorze. Tak jak sa drzwi gdzie wpuszczaja na lodowisko jak chcesz sobie na lyzwach pojezdzic. Tam tak strasznie nie wieje, a kazdy kto bedzie szedl do kasy ( jak bedzie w tym samym miejscu co rok temu to te schody przeciez sa obok) to na pewno nas zauwazy ;) Co o tym sadzisz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grygy']a rozmawiałem z mamą i najprawdopodobniej, będę też na międzynarodowej w Warszawie 8) :D[/quote]

maciusa a jak cos czym tam jedziecie?? i na ile i jak dokladnie?? moze zabierzecie mnie z e soba bo chcialam jechac do madzi, ale pociagi cholernie drogie, a tak to za benzyne bym Wam zaplacila ;) eh sorki ze ja tak prosto z mostu pisze, ale co bede owijac ;)

Link to comment
Share on other sites

Daguś, nie wiem czym będę jechał, bo jeśli pojedzie z nami tata to pojedziemy samochodem, bo mama sie boi sama jechac tak daleko w trase, ale jeśli tata nie będzie chciał jechać to pojedziemy pociągiem :-?
Więc jeśli pojedziemy samochodem to nie ma sprawy, możesz sie z nami zabrać, bo bedzie wolne miejsce, ale jak pojedziemy pociągiem to też sie możesz z nami zabrać, no tyle, że widze, że pociągiem nie chcesz jechac :(
Dam Ci odpowiedź dokłądną gdzieś za tydzień, bo nie wiem jak się to wszystko ułoży oki?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Maciek rzeczwyiście zdaję sobie sprawę z tego że o kimś tam zapomniałam napewno... albo może zainteresowani niech się sami dopisują sami to potwierdzi ich zainteresowanie wystawami...[/quote]

Oj zapomnialas, zapomnialas, np. o mnie. :wink: :P
Wiec dopisuje sie sama: :D

isabelle = Agata

Wystawy mnie zupelnie nie interesuja, ale chcialabym poznac innych yorkofiolow i fajnie bedzie kibicowac znajomym. :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]a rozmawiałem z mamą i najprawdopodobniej, będę też na międzynarodowej w Warszawie [/quote]

A jednak Maciek udało ci się przekonać mamę... :D hip hip hura!!!! 8) :lol:

ale będzie fajnie.... :evilbat: 0X

pozdrawiam
[b]sasasasasa[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']
A o miejsc myslalam o tych schodach tam na gorze. Tak jak sa drzwi gdzie wpuszczaja na lodowisko jak chcesz sobie na lyzwach pojezdzic. Tam tak strasznie nie wieje, a kazdy kto bedzie szedl do kasy ( jak bedzie w tym samym miejscu co rok temu to te schody przeciez sa obok) to na pewno nas zauwazy ;) Co o tym sadzisz??[/quote]

Jestem za Dagusiu jeszcze sie dogadamy kilka dni przed wystawa cio i jak.

Waldku plik z wizytówką działa dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorową porą. Przepraszam i proszę o cierpliwość. Wróciłem bardzo późno (kompy mi sie sypały w pracy) i jestem zmęczony. Jutro mam wolne więc może mi się uda szybciutko choć trochę zrobić.
[b]Konrad[/b] - nie, przynajmniej jakąś prostą metodą . Wykorzystałem możliwości *.pdf dlatego właśnie aby każdy miał to samo bezwzględu na oprogramowanie, drukarkę i umiejętnoci. W celu podniesienia jakości - logo dogomani tez wykonałem od początku ponieważ mapa bitowa dawała dużo błędów.

Link to comment
Share on other sites

WAldku nie ma się co spieszyć :D Do wystawy jest jeszcze czas, niech yorkomaniacy się wyposażą w te koszulki na identyfiakatory, a wydrukowac potem ten identyfikator to już nie ma problemu. Ważne, że będą :D

Link to comment
Share on other sites

No ja też nie mogę się doczekać swojego identyfikatora... :D

ja to pewnie korzystając ze sowjego daru przekonywania lub sprytu (podczas nieobecności sorka :evilbat: ) wydrukuje plakietki w szkole.... 8)

pozdrawiam :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Agatko z tego co pisala pewna pani Alutka (jak zle pisze prosze mnie poprawic) to ona takze wystawia swoja suncie. Pisala to chyba na kilku poprzednich stronkach ;) a tak to chyba juz nikt :( ale nie martw sie bedziemy mialy komu kibicowac ;)

P.S dzisiaj juz moze bede miala mojego "kombajna" naprawionego to od razu wizytowke wydrukuje, jak bedzie sysko dzialalo :jupi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...