Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Obejrzałam ostatnią sesję. :D
Jest piękna, ciepła, pokazuje prawdziwe, szczęśliwe macierzyństwo.

Myślę, że wypada życzyć każdej matce by mogła tak właśnie cieszyć się faktem posiadania dziecka.
By miała czas na pieluchy, czułość, zadbanie o siebie i wreszcie na taką sesję zdjęciową.

Nie ma nic piękniejszego od cukierkowego dzieciństwa i macierzyństwa. :lol:

Szczęśliwe macierzyństwo to stan podobny do szaleńczej miłości. gdy świat pomimo swej szarości i nudnej codzienności wydaje się najwspanialszym ze światów.
Dlatego warto utrwalać takie sceny, zarówno dla tych którzy akurat to przeżywają jak i dla tych którzy to rozumieją i potrafią cieszyć się cudzym szczęściem.
Gratuluję zarówno fotografowi jak i modelkom. :D

A teraz mała dygresja.
[img]http://img227.echo.cx/img227/8485/7xx3ps.jpg[/img]
Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie zawsze możliwe jest wyeliminowanie pewnych detali w czasie robienia zdjęcia.
Ale czy nie sądzicie, że smoczek psuje harmonię i miękkość ujęcia swoim kontrastem i przykrywa ważny element twarzy dziecka jakim są usta ?

Wiem, że dla większości dzieci jest on (smoczek) ważnym elementem dzieciństwa, ale na tym ujęciu jest on dla mnie wręcz intruzem.
Intruzem w sensie artystycznym nie praktycznym. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Evelino,[/b]

Walke ze smoczkiem wygrala Amelka! :-) W pierwszej fazie zassala go tak, ze nie bardzo bylo go jak wyjac, a w drugiej wyjecie smoka zakonczyloby sie wybudzeniem dziecka. Zostal wiec ... i "kolysal" dziecko do snu ... :-)

Link to comment
Share on other sites

[b]Agusia[/b] ...ja tez ;)
[b]Evelinko[/b] hahahaha musialabys z nami byc.... ;) Na planie z maluszkiem niewiele mozna zaplanowac.
Amelka jest bardzo pogodnym dzieckiem smiejacym sie w glos bardzo czesto. W studio jednak mimo, ze byla wesola, to nie byla tak rozbawiona -...to chwilami ciut kaprysila. Jak sie okazalo to ze zmeczenia. Zasnela w pelnym swietle na stole w srodku planu :lol: :lol: Spala snem tak blogim, ze rozczulila nas bardzo. Oczywiscie probowalismy wyjac smoczek z jej buziulki ....ale pozostal i jak pisala Beatka "kołysał" ja i wyspala sie swietnie ;) I chyba to byl najlepszy kompromis, w ten sposob na spiaco - moglam ja rozebrac (jak widzicie w spiacych zdjeciach, jest jeszcze w ubranku skrzacikowym ;) z kapturkiem) i udalo sie zrobic te cudne spiace ujecia!
[size=2]Beatka zrobila mimo wszystko zdjecia bez smoczka-tez sie udalo :) i kto wie moze jeszcze nam pokaze, ale ma tyle pracy teraz, ze moze pozniej jak znajdzie chwilke![/size]

Link to comment
Share on other sites

[b]Wind, Panula[/b], dziewczyny ja wiem, ze ciezko pozbawic dziecko smoczka i doskonale zdaje sobie sprawe, ze proby wyeliminowania go byly podejmowane :wink:
Skoro widnieje na zdjeciach, wiadomo kto wygral pojedynek :wink:

A tak na marginesie, cos cichutko sie tutaj zrobilo. :)
Ponawiam pytanie zadane przez [b]Basenji[/b].
Kiedy nastepne fotki ? :D

Kurcze, gdy [b]Adda[/b] byla na tapecie, nie mialam czasu pisac i sie nie wypowiedzialam :roll:
Zrobie to wiec teraz i powiem, ze [b]Addziunia[/b] ma niezly charakterek, tak przynajmniej widze na fotkach :wink:
Mnie sie bardzo podoba jej sposob bycia soba :D
[b]Wind[/b] wspaniale to oddala , a moze to [b]Addzia[/b] az tak ja zdominowala ? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Kurcze, gdy [b]Adda[/b] byla na tapecie, nie mialam czasu pisac i sie nie wypowiedzialam :roll:
Zrobie to wiec teraz i powiem, ze [b]Addziunia[/b] ma niezly charakterek, tak przynajmniej widze na fotkach :wink:
Mnie sie bardzo podoba jej sposob bycia soba :D
[b]Wind[/b] wspaniale to oddala , a moze to [b]Addzia[/b] az tak ja zdominowala ? 8)[/quote] No przecież nie mam smoczka :lol: [b]Wind[/b] wygrała pojedynek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']A ja sie pytam... gdzie te zdjecia co mialy byc, a ich nie ma?! :wink:
[size=1]Na mnie zawsze mozna liczyc[/size] :lol:[/quote]

aga, jakie nastepne? Przeciez ja nie pisalam, ze sa jakies nastepne :roll:
:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...