Jump to content
Dogomania

Lucky - szuka WSPANIAŁEGO domu!! MA DOM


karlaaa

Recommended Posts

Guest majusia

hmmm...czytałam i nie mogłam doczekać sie szczęśliwego zakończenia,jednak nie spodziewałam sie takiego :cool3:
i życze zdrowia szczęściarzowi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karla o chęci nawiązania przez Ciebie kontaktu powiadomie opiekunów Lackyego, juz Ci pisałam,reszta nalezy tez do nich...Może nie będa mieli ochoty odpowiadac na Twoje pytania jesli np okaża sie dla nich zbyt częste...To są dorośli ludzie i maja prawo wyboru a Ustawa o ochronie danych obowiazuje wszystkich...
Się rozpisałam.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ninti, w Polsce.....My czasami wysyłamy pojedyncze psy do Szwecji,ale to musza byc zdrowe psy. które przejdą przegląd weterynaryjny będący potem podstawa do psiego ubezpieczenia.No i potrzebne jest co najmniej pół roku od zaszczepienia psa na wscieklizne,żeby mozna było zbadac przeciwciala...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Chyba juz sie nie dowiemy..... Miejmy nadzieję ,że Lucky trafil jednak do nowego dobrego domku. Myślę ,że emirowi nowi wlasciciele podeslali by fotke z nowego domu......a moze przy wizycie poadopcyjnej mozna by taka zrobic? Czy to tez niedozwolone?

Link to comment
Share on other sites

O ile wiem, u Lucky'ego wszystko w porządku. Foty nadsyłane przez nowych opiekunów naszych psów zamieszczamy zwykle na naszej stronie - nie jest to żadna tajemnica. Równiez przy wizycie poadopcyjnej taka fotę możemy wykonac, tyle że nie będziemy na takie wizyty biegać co miesiąc, bo nie ma takiej potrzeby a i psów do sprawdzenia mamy sporo...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...