Jump to content
Dogomania

Staruszek z rakiem na dozyciu - potrzebne wsparcie na leki i karmę


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='reksio7']zwróćcie sie do fundacji rotka, oni zajmują sie rottweilerami

[/quote]

nie ma takiej potrzeby, bo pies juz jest pod opieka fundacji

jak na razie Baltus czuje sie w miare dobrze, dostaje caly czas leki i bardzo duzo spi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bazyl-bernardyn Bazyl ma już domek i cioteczki wspomagajace chłopaka zdecydowały,że część jego finansów przeznaczają takiemu wielkopsowi,który dożywa swoich ostatnich dni,któremu mogłyby [B]pomóc godnie i bezboleśnie odejść[/B]...który choć chory na raka i stary,ma jeszcze w sobie wolę życia,wolę i radość z życia...[B]tak więc 350zł na Baltazara zostanie przelane na wskazane konto!:loveu:

Proszę o potwierdzenie na wątku Bazyla po otrzymaniu pieniążków.
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bazyl_wielkopies-zostawiony-swemu-cierpieniu_ma-juz-swoje-serca-dom-kocha-138238/index107.html[/URL]

Baltazarku...pamiętamy o Tobie...wielu jeszcze radosnych i bezbolesnych dni!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Bazyl-bernardyn Bazyl ma już domek i cioteczki wspomagajace chłopaka zdecydowały,że część jego finansów przeznaczają takiemu wielkopsowi,który dożywa swoich ostatnich dni,któremu mogłyby [B]pomóc godnie i bezboleśnie odejść[/B]...który choć chory na raka i stary,ma jeszcze w sobie wolę życia,wolę i radość z życia...[B]tak więc 350zł na Baltazara zostanie przelane na wskazane konto!:loveu:[/B]

[B]Proszę o potwierdzenie na wątku Bazyla po otrzymaniu pieniążków.[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bazyl_wielkopies-zostawiony-swemu-cierpieniu_ma-juz-swoje-serca-dom-kocha-138238/index107.html[/URL]

Baltazarku...pamiętamy o Tobie...wielu jeszcze radosnych i bezbolesnych dni!:loveu:[/quote]

wielkie ogromne dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:

zaraz napisze do Kasi u ktorej Baltazar znalazl schronienie z prosba o nr konta, wtedy trafia bezposrednio do piesa!

bardzo serdecznie dziekujemy za wsparcie! :loveu::loveu::loveu: Przyda sie ogromnie, bo arthroflex pewnie juz sie konczy, a i duzy psiak pochlania tez wór jedzonka co miesiac ;)

oprocz tego caly czas dostaje leki na serducho i moczopedne, wiec za kazde wsparcie bardzo bardzo dziekujemy!

Link to comment
Share on other sites

Niech szczęście Bazylka,przyniesie troche radości i Baltazarowi...hihihi- robiąc allegro na Bazyla pomyliłam się i napisałam w jednym miejscu Baltazar...wykrakałam...szczęśliwie dla obu!:loveu:

Wszystkiego dobrego Baltazarku...:loveu:
...czekam na konto.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Czekam i czekam na ten numer konta do przelewu i wciąż do nie otrzymałam:cool1:[/COLOR]

Niebawem wyjeżdżam, a 350 zł chyba "piechotą nie chodzi":razz:

Więc jak będzie z tym przelewem dla Baltazara?:roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B][COLOR=red]Czekam i czekam na ten numer konta do przelewu i wciąż do nie otrzymałam:cool1:[/COLOR][/B]

[B]Niebawem wyjeżdżam, a 350 zł chyba "piechotą nie chodzi":razz:[/B]

[B]Więc jak będzie z tym przelewem dla Baltazara?:roll:[/B][/quote]

ja tez jeszcze nie otrzymalam tego nr, poniewaz Kasia jest w tej chwili poza netem
mam nadzieje, ze jutro, pojutrze nr dostane

Link to comment
Share on other sites

dostałam już numer konta do przelewu i zaraz 350 zł zostanie przeznaczone na wsparcie Baltazara:multi:

Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku Bazyla:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bazyl_wielkopies-zostawiony-swemu-cierpieniu_ma-juz-swoje-serca-dom-kocha-138238/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak, dziekujemy bico serdecznie :loveu:

mam info od Kasi:
"Kupiłam leki:
hydrochlorothiazidum 30 tabletek 25 mg dwa opakowania 7,48zł sztuka (moczopędne, teraz daje 3 tabletki co trzy dni)
Vinpoton 5mg za 18,88 zł (1 tabletka dziennie)
w sumie: 26,37zł
+ za weterynarza 10zł
oraz arthroflex 500ml 127 zł

suma: 163,37 zł

jeszcze raz oooogromne dzieki za wsparcie Baltazarka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']tak, dziekujemy bico serdecznie :loveu:

mam info od Kasi:
"Kupiłam leki:
hydrochlorothiazidum 30 tabletek 25 mg dwa opakowania 7,48zł sztuka (moczopędne, teraz daje 3 tabletki co trzy dni)
Vinpoton 5mg za 18,88 zł (1 tabletka dziennie)
w sumie: 26,37zł
+ za weterynarza 10zł
oraz arthroflex 500ml 127 zł

suma: 163,37 zł

jeszcze raz oooogromne dzieki za wsparcie Baltazarka![/quote]

Baltazarku, przeżyj każdy dzień jaki Ci pozostał w szczęściu, zadowoleniu i bez bólu...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']tak, dziekujemy bico serdecznie :loveu:[/quote]
ja byłam tylko pośrednikiem, bo udostępniłam swoje konta dla Bazyla;)
O wsparciu Baltazara zdecydowali inny darczyńcy, a Zuzlikowa rozkręciła całą akcję:cool3::cool3::cool3:
Baltazar psino, zdrowiej i trzymaj się dzielnie!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Serdecznie dziękuję za wsparcie finansowe dla naszego emeryta. Wkleję informacje, które wcześniej podawałam na forum rottweilerowym, gdyż prawdopodobnie osoby, które dorzucały się mogą na tamto forum nie zaglądać.
2009-08-03

W sobotę byłam z nim u weterynarza. Chciałam zrobić jakieś badania żeby dowiedzieć się jak się czuje i czy coś go nie boli. Weterynarz uznał, że poprawy z pewnością nie ma, może być tylko gorzej, ale jeśli ma apetyt to znaczy, że ewentualny ból jest znośny, a badaniami nie ma co go męczyć. Raczej nie ma przerzutów na płuca, bo nie kaszle. Nadal zmniejszam dawkę leku moczopędnego, bo duża dawka wypłukuje z organizmu inne leki, a zmniejszenie raczej nie powoduje pogorszenia jego stanu. Na spacery chodzimy tylko wieczorem, bo w dzień jest zbyt gorąco i łapy plączą się już po 200m. Mimo wszystko ogólnie pozytywnie. Jeśli Baltazar dożyje zimy, a bardzo bym chciała żeby tak było, to będę potrzebowała budę. Niby Baltuś budy nie lubi bo wymaga to od niego gimnastykowania chorych stawów, ale nie ma innego wyboru. Ewentualnie mogę go hodować w garażu, ale za tym też nie przepada, bo w garażu są straszne nudy [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] Teraz ma leżankę koło drzwi do domu i pilnuje swojego terytorium [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG]

Kupiłam leki:
hydrochlorothiazidum 30 tabletek 25 mg dwa opakowania 7,48zł sztuka (moczopędne, teraz daje 3 tabletki co trzy dni)
Vinpoton 5mg za 18,88 zł (1 tabletka dziennie, jeszcze mam jedno opakowanie ale kupiłam na zapas żeby potem nie latać)
w sumie: 26,37zł
+ za weterynarza 10zł

Najświeższe informacje:
Wczoraj zamówiłam na allegro arthroflex za 119,50zł plus wysyłka 8,50 co daje 128zł.
Ostatnio dziadkowi jakoś lepiej, biega sobie, nawet mnie gryzie w oponę kiedy jeżdżę na rowerze [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/thumbsup.gif[/IMG] z moją Herą też się już lubią [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] Ja bym go chętnie zostawiła sobie na zimę, ale mój ojciec chyba nie je przeżyje rottka w domu, poza tym nas w ciągu dnia nie ma i nie bedzie komu go wyprowadzać [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG]

Obecnie mamy niego jeszcze 186zł. Jeśli nikt go do zimy nie adoptuje to potrzebujemy budy, albo pieniędzy na materiały i siły roboczej. Jeśli miałby zostać u mnie (ja nie protestuje, bo to moja miłość) to w dzień będzie w budzie, a na noc będzie w garażu (w pomieszczeniu obok jest piec) gdzie temperatura nawet w mróz jest powyżej 5 st, ewentualnie może spać bezpośrednio tam gdzie jest piec, tylko to według mnie jest gorsze rozwiązanie, bo będzie miał ciepłe noce, a rano szok termiczny [IMG]http://www.forum.rottweiler.sky.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG]

Ja z mojej strony nadal proszę o pomoc finansową, bo dziadek na szczęscie jeszcze nam się nie kończy, a pieniążki jak widać topnieją. Muszę jeszcze w najbliższym czasie kupić karmę dla seniorów. Sama nie mam z czego dołożyć, utrzymuje się ze stypendium, które nie jest wypłacane w wakacje, więc sama leżę finansowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']Baltus szuka duzej budy na zime[/quote]

najpierw trzeba ustalić ile taka buda odpowiednia dla Baltazara kosztuje, powinna być to buda solidna, wygodna, bezpieczna.

Później zrobimy na nią zbiórkę, bazarki itp - tylko musimy wiedzieć ile kasy trza uciułać, do zimy jeszcze trochę czasu, ale jesień już a pasem:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...