Jump to content
Dogomania

"Uwaga" TVN


KaRa_

Recommended Posts

Ja oglądałem.
Cóż - ludzka głupota nie zna granic. Skoro są ludzie, którzy dla zabawy rzucają cegłami w okna tramwaju czy też autobusu, biją kogoś drewnianymi kijami za to że "głupio wyglądał", wbijają innym w ramach niespodzianki nóż w plecy, albo zrzucaja "dla żartu" płytki chodnikowe na samochody przejeżdżające pod mostem - nic mnie już nie zdziwi.
Na szczęście taka głupota jest już karalna. Sądzę, że ten pan spędzi parę miłych lat za kratami więzienia. Życzę mu powodzenia na nowej drodze życia.

Link to comment
Share on other sites

Mnie to dziwi, że mogą go najwyżej na 5lat skazać :evil: Można powiedzieć,że psy najmniej zawiniły bo przecież właściciel je mniał wychować, a nie one same, że jak widzimy tak źle wyszło. Bo z mojego punktu widzenia właściciel powinien dbać żeby nie były agresywne do otoczenia, nie powinien ich spuszczać jesli wcześniej rzucały się na ludzi i troche mnie dziwi,że wcześniej ludzie nie zgłaszali pogryznień przez te psy....

Link to comment
Share on other sites

Troche dziwna też podstawa była właściciela psów tak mówił o tych psach tak spokojnie , że takie grzeczne, nieszczekały a ni nic, że na łańcuchach siedziały (podobno z tego co słyszałam łańcuch pogłębia agresje w psie :niewiem: ). No i podobno gdy pogryzły tą panią gdy ją syn odnalazł to on krzyczał że pewnie zawał ona została :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_dingo_'][quote name='Matt']A czy widzial ktos z Was okladke dzisiejszego Faktu? :evil:[/quote]

Nie. A cóż znowu wydrukowali w tej ... hmm... "gazecie" ?[/quote]


Okladke mozna zobaczyc na stronie internetowej ww. "gazety".

Coprawda na ten temat na okladce jest malo miejsca, ale jest. Mamy napis "Psy rozszarpały kobietę" (koniecznie "rozszarpały", byle tylko dramatyczniej to wygladalo na okladce :evilbat:) No i zdjecie psiaka z szeroko otwarta buzią i bardzo widocznymi zabkami. Aha zapomnialem dodac, ze pies ze zdjecia nie ma zbyt milego nastawienia.

Ale o co mi chodzi - No coz, nie zabraniam nikomu pisac o tej sprawie - wrecz przeciwnie powinno sie o tym mowic, ale uwazam ze nie w taki sposob! Co z tego ze czytelnik zobaczy na okladce rozwscieczonego psa przy takim artykule? To przeciez nie o tego psa chodzi w tej sytuacji. A wiadomo o co chodzi FAKTOWI - o SENSACJĘ. TANIĄ oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

"Zagryzły ją bestie" "psy mordercy" te teksty sa lepsze niż cała okładka. Ja wciąż nie rozumię dlaczego oni to tak traktuja wyjdzie na to że psy były agresywne na maxa a własciciel nic nie zwinił wszyscy tylko o psach i psach a nikt nie napisze ze to własciciel zawinił.

Link to comment
Share on other sites

Trudno to nazwać ''pogryzieniem'', po sekcji w żołądkach tych psów stwierdzono ludzkie mięso, czyli te psy poprostu jadły tą kobite(bynajmniej nie z głodu), właściciel powiedział, że on rozumie te psy bo ta kobieta mogła sie bronić albo uciekać a wtedy to każdy pies może tak zareagować( taki instynkt- chyba mordercy). Wina właściciela, który teraz zrzuca wine na psy, a nie na brak wychowania i jak się domyślam strasznego traktowania. Oby widok przez kraty, był przestrogą dla takich............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

a Fakty to trudno nazwać gazetą, znalazlam na necie tą 1 stronę, jak tak można??pewnie żeby jakoś udało im się zdobyć zdjęcie tej umierającej kobiety to ją by zamieścili na 1 stronie, to by była sensacja i jak pseudo gazeta by się sprzedawała ho ho

Link to comment
Share on other sites

Znowu nagonka na psy, które oczywiście od razu uśpiono, a o właścicielu niewiele... Pewnie wyjdzie z tego obronną ręką...
W ogóle przeraża mnie pojęcie tych ludzi na temat zwierząt - facet (sąsiad) zapytany jakie to były psy to powiedział, że były "zwykłe" i jeden to chyba był "buldożerek" :o :o :o Jeśli wszyscy na tej wsi mają podobny stosunek do psów to nic mnie nie dziwi... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Takich durnowłaścicieli policja i straż miejscka powinnie solidnie karać. Za każdego psa spuszczonego bez zmyczy w miejscu publicznym - po 100zł.
Od razu ludzie by się nauczyli. A zwłaszcza paniusie.
Zdrówko[/quote]
Tak !! właśnie tak powinno być !! :bigok:
W Kaliszu w parkach roi się od tych wszystkich psów biegających jak by były same i jak zobaczą psa przed sobą to nawet właściciela nie słuchają...Wchodząc do kaliskiego parq[podejrzewam nie tylko do kaliskiego] trzeba mieć się na baczności.
A wracając d o tematu tej kobiety co została zaggryziona przez psy...
Może to wina właściciela, a może one coś miały z psychiką.. ehh nie mam pojęcia... Tylko szkoda, że psy na tym ucierpiały aż tak mocno, a nie też ich właściel :-?

Link to comment
Share on other sites

A ja uwazam,ze Uwaga robi wiele dobrego,chocby biorac pod uwage fakt iz wowczas coponiektorym ludziom baczniej na rece patrza,chocby ze wzgledu,ze pojawia sie to w mediach,ale....Ale nie spotkalam dotychczas zadnego programu (Fakty,Wiadomosci,Uwaga,Superwizjer....),ktory na tematyke psow byl dobrze przygotowany,a reportaz udany :-? Za calkowicie poroniony pomysl uwazam pomysl, aby pokazywac przy takich wiadomosciach,jakiekolwiek inne psy oprocz ew.sprawcow zdarzenia ! Zostalo to przedstawione w sposob niezbyt ciekawy,zas pokazywanie innych psow,ktore prawdopodobnie nie sa szkodliwe moze okazac sie tragiczne w skutkach.Ze nie wspomne o fakcie iz w wielu ludziach (szczegolnie starszych)wprowadzi to fobie i strach przed wszystkimi psami.

Zas jesli mam byc szczera,niespecjalnie wierze owemu panu wetowi,ktory twierdzil,ze psy byly zadbane i dobrze odzywione.Z calym szacunkiem,ale prosze mi pokazac psa ktory mieszkajac na wsi i bedacy puszczany luzem mimo agresji,bez nadzoru wlasciciela jest dobrze odzywiony i zadbany ! Jakos nie za bardzo w to wierze.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam

kiedy w końcu bedzie reportarz typu nieodpowiedzialny wlasciciel spowodowal tragedie i wiecie co powinni zrobic liste takich ludzi i zaden pies nie powinien do nich juz trafic.
a tak na uboczu to bedzie nagonka na ludzi ktorzy kontroluja swoje psy wychodza z nimi a nie wypuszczaja z domow i martw się sam. no i ciekawe co teraz psy beda nosily sa smycze kagance moze teraz czas na kantary i smycz o dl gora 1 m.
wkurza mnie to.
wiecie nawet dzieci 5 letnie potrafia zwracac uwage ze trzeba z psem na smyczy chodzic. a kiedy doczekamy sie miejsc że bedzie mozna spokojnie chodzic na luzie? wiecie tylko takie dla psów.
a tak nawiasem tvn ma kolejnych fanów za ten terortarz :evil:

Link to comment
Share on other sites

:( To jest straszne....przerażająca śmierć dla tej kobiety...Jakos w tej chwili nie bardzo widze jakies usprawiedliwienie. Kobieta przypłaciła życiem nieodpowiedzialność właściciela psów. Dzisja dwa psy z parkingu zaatakowały moją suczkę...nic sie jej nie stało naszczęscie, zostały odwołane...jendak stało się! Suka piszczałą bo ją ugryzły i to nie pierwsza sytuacja. A wiecie co mnie zdziwiło, że nikt wcześniej tego nie zgłosił, wiem bo sama dziś to zgłosiłam na policję i straz miejską...

Ludzie tego pokroju stają się przyczyną wprowadzanai coraz ostrzejszych przepisów...co niestety dotkliwie dotyka tych rozsądnych właścicieli czworonogów! :-?

Link to comment
Share on other sites

u mnie na osiedlu mieszkal (bo juz nie mieszka) pijak, ktory mial kundelka (sredniej wielkosci, normalnego wygladu - nie zaden pseudoamstaff czy cos takiego... mordke mial wydluzona a oczka bardzo smutne)

poki nie mialam psa, co jakis czas dokarmialam ta bide bo wlasciciel wogle nie kwapil sie o niego zadbac... zima pies w nocy spal przed klatka na golym betonie... :cry:

w koncu kupilam sobie wymarzonego psiaka... suczke sznaucerka mini, wszytsko fajnie, tamten kundelek sie czasami z nia bawil itd ale jak tylko miala pierwsza cieczke to on w jakis amok wpadl... nie dosc ze z agresja chcial gwalcic moja psinke (mimo, ze byl od niej dwa razy wiekszy) to jeszcze jak go odganialam to sie na mnie rzucal!!! na szczescie mialam gruba kurtke puchowa i nic mi nie zrobil... zglosilam do do wlasciciela, ktory po prostu stwierdzil "ze go rpowokowalam suka z cieczka" :evil:

ta sytuacja sie powtarzala ze kazdym razem, jak tylko moja Dora miala cieczke... straz miejska, policja, wlasciciel nie ragowali !! ja sie w koncu balam z psem na dwor wychodzic...

na szczescie przeprowadzil sie do syna, bo chyba nie mial kasy na utrzymanie mieszkania... dzieki Bogu zabral psa...

[b]a co do tego reportazu to popieram wszystkich powyzej - winny wlasciciel!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...