Jump to content
Dogomania

Jak Traktuje Się Psy / Nasze Kochane Cdb - Majorka ' 04 !!!


Chima

Recommended Posts

Do wszystkich!
Pisze dlatego bo wiem ze zaraz ktos z "prezesow" sie do tego dokopie i bedzie niepotrzebna afera. Wszystko chce pierwsza wyjasnic.
Jest do sprzedania na allegro 7 miesieczna suczka Ca De Bou jest ladna, grzeczna i zarazem troche rozbrykana jak kazdy piesek w tym wieku. Nie jest mi obojetny los tego psa i z bolacym sercem zamiescilam to ogloszenie. Wlasciciel pieska z dnia na dzien przez glupote stracil prace i dach nad glowa. Ma na utrzymaniu niepracujaca zone i dwojke malych dzieci i jeszcze do tego zobowiazania wobec bylej zony. Teraz mieszka katem u tesciow i nie ma na chleb dla dzieci. Wlascicielowi i mi zalezy zeby pies znalazl dobry dom.
Zwracam sie tez z goraca prozba do wszystkich dogomaniakow jezeli bedziecie wiedzieli ze ktos konkretny jest zainteresowany dajcie znac.
Na allegro sa zdjecia i telefon kontaktowy.
Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisalam tak bo wiem jaki jest wasz stosunek do handlu psami na allegro, ale w takiej sytuacji nie mam wyjscia.
Tu trzeba pomoc psu bo niewiadomo w jakie rece wpadnie i licze ze znajdzie sie ktos kto ma dobre serce i ja kupi.
Ja osobiscie bym psiaka wziela ale mam juz w domu trzy psy i trzy koty i naprawde nie mam miejsca ani pieniazkow na jej wychowanie.
Gorzala jezeli cie urazilam to sorry, ale ty zawsze tak wybuchowo reagujesz na haslo "allegro".
Co do zdjec nie umiem ich wstawic tu jak ktos to potrafi to moge mu przeslac zdjecia na maila.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

strasznie szkoda mi Buły, bo znam ją od małego, bardzo mi sie podbała, a jak była małym szkrabem to nawet sama chciałam ją wziąc...niestety to suczka, a przy mojej kofuni zgody nie byłoby absolutnie...
trzymam kciuki i mam nadzieję, że Buła znjdzie cuuuudofny dom !

Link to comment
Share on other sites

@ASA
Nie ktoś z prezesów tylko PREZES GORZAŁA !!!
Jednego tuuuu prezesa mamy !!!
@Gorzła
[quote]Ta suka jako CdB pasowałaby jednak pod mojego Chesia - coś by z tego było.... [/quote]
Ten pies z Ca De Bou to jedynie łeb maaaa
Nooo może gdybym się chciał czegoś dopatrzyć to jeszcze w tylnych nogach coś tam może jest.
Jarek proszę cię nie załamuj mnie, że swojemu Czesiowi Championowi byś przy czymś takim kazał się podniecić ..... :cry: nooo nieeee jestem załamy, ja w jego surze bym Cię pogryzł. :roll:

Ps. Piszę o piesku ze zdjęcia Gorzały nie o piesku z ALEGRO
booo mnie Olka Zj....a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziobek']@Olcia

Jak ty "GWIAZDO" zostaniesz moją Osobistą Asytentką.
(Yeahhhh).[/quote]

8) 8) 8) 8) 8)
Dziobasku mój drogi!
By posyadć Oobistą Asystentkę trzeba być wybitną jednostką, a żeby mieć taką asystentkę jak ja, musiałbyś przejsć szereg skomplikowanych testów...
Nie sądzę, żebyś podołał próbie ognia, ale, kto wie...moe masz jakies ukryte zdolności o którch ja nie wiem!
W każdym bądź razie, taki luksus dduuużo kosztuje, czy Ty wiesz ile taka Asystentka wymaga wypłaty ??
Kochany nie wiem czy by Ci starczyło choć na jeden dzień, a co dopierro o wynagrodzeniu miesięcznym... :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Olcia P mam pytanie może ty byś wstawiła zdjęcia Łatki ( ty na nią chyba mówisz Buła chyba że sie myle) na dogomanie . Bo jak widzę to ty chyba wiesz o co chodzi i wiesz jak wstawić?
I mam wiadomaość ogloszenie na allegro odwiedziło juz prawie 400 osób może coś z tego będzie.
Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Gorzała to przosze powiedz mi gdzie mogę zamieścić ogłoszenie żeby ten piesek znalazl dom???
Mam pytać ludzi na ulicy??
Bo sama nie wiem już sama co mam zrobić.

Allegro tym różni sie od sielanki że przez internet pies sie niczym nie zarazi a na sielance owszem. I składając oferte na allegro tak czy siek musisz jechać po psa czy kota czy też inne zwierze i sam osobiście go odbierasz. A wtedy widzisz w jakich warunkach on żyje i jak ci się nie podoba to nie bierzesz.
Na sielance nie masz możliwości tego sprawdzić.

Owszem jest dużo psełdohodowców ale jak na razie nikt nie wymyślił jak z tym walczyć.

Link to comment
Share on other sites

@Olcia

Spokooooo LALA się nie stresuj .... ;-)
Nie jadana [b]ładna, miła, inteligentna, wykształcona, bogata[/b] i z [b]dużym[/b]-i [b]pięknym[/b]-i ... oczyma chciała by mieć takich przystojniaków za szefów jak Prezes Gorzała i Dziobek !!
A-ha poza tym co wytłuściłem reszta nie ma najmniejszego znaczenia.

Gorzała & ASA

Powiem Wam szczerze, że dla mnie miejsca wystawiania ogłoszenia nie ma najmniejszego znaczenia. Zarówno z Allegro, gazety, ulicy jak i z polecenia może przyjść debil jak i cudowny przyszły właściciel. Jarek jaką różnicę widzisz w ogłoszeniu w gazecie i na Allegro na jakiej podstawie selekcjonujesz przyszłych właścicieli własnych psów ??? Na podstawie miejsca znalezienia ogłoszenia FRASA !!!
Sorry za szczerość - znowu się narażę ;-) Ty to przecież przerabiałeś ! Miałeś już szczeniaki, z pewnością napiszesz mi że nie zamieściłeś ogłoszenia na Allegro i sprzedałeś wszystkie szczeniaki cudownym właścicielom. Ja Ci powiem że w/g mnie to jednak człowiek jest najważniejszy i jak ma się troszeczkę oleju w głowie tooo już po 0/5 godziny rozmowy można się zorientować z kim się ma do czynienia. Wiem że na allegro jest czasami BYDŁO ja także się z tym nie utożsamiam to jasne, tooo wynika z łatwości i szybkości zamieszczania ogłoszeń w necie, ale to tak jak byś był przeciwny używania samochodów jako środków lokomocji booo zanieczyszczają środowisko, walka z wiatrakami !!! Alegro ma wiele minusów nasza w tym głowa żeby przed sprzedażą psiaka przeprowadzić porządny wywiad !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote]@Olcia

Spokooooo LALA się nie stresuj ....
Nie jadana ładna, miła, inteligentna, wykształcona, bogata i z dużym-i pięknym-i ... oczyma chciała by mieć takich przystojniaków za szefów jak Prezes Gorzała i Dziobek !!
A-ha poza tym co wytłuściłem reszta nie ma najmniejszego znaczenia.
[/quote]

kooochany alez ja sie wcale nie stresuje...
na pewno multum jest takich które drzwiami i oknami walą do Ciebie...nie pozoostaje nic innego do powiedzenia, zatem KORZYSTAJ Z CZEGO MOZESZ, A MOZE POWINNO BYC Z KOGO MOZESZ... :evilbat:
te wszystkie ladne, mile, inteligentne, bogate i z pieknym...nie wiem czym bo nie dopisales, czekają na Ciebie, wiec do dzieła! podbijaj je...
A Z MOJEJ STRONY KRZYZYK NA GLOWE I PREZERWATYWA, CO BYS PODGRZYBKÓW ZA DUZO NIE NAZBIERAŁ.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Dziobek nie znam cie ale popieram cie w zupełności. Też napisałam w ogłoszeniu że warunkiem przystąpienia do aukcji jest wykonanie telefonu do mnie.
Gorzała wyjaśniam dlaczego piesek jest do sprzedania a nie do oddania ponieważ piesek był brany na tzw. raty jako piesek "do kochania"i nie został do końca spłacony. Wystawiona aukcja jest w całości uzgodniona z HODOWCĄ i cena tagże.
I z doświadczenia tego HODOWCY wynika że cyt " jeżeli ktoś już zapłaci konkretną kwotę za psa to przynajmniej zastanowi sie kilka razy zanim go znowu odda" Po drugie też sie zastanowi zanim go weżmie czy np. przez najbliższe 10 lat bedzie stać go na utrzymanie tego psiaka.
Ta reguła się w tym przypadku potwierdziła facet nie zapłacił i teraz chce oddać psa.

Link to comment
Share on other sites

@ asa

Tak Łatka to Buła( tak sie nazywała w hodowli). Jest sliczniusia, ja pytam wszystkich znajomych we Wrocławiu, jak tylko bede miała cos konkretnego dam znac.
Swojego czasu mój brat chciał psa, ale z racji wykonywanego zawodu, nie jest to wskazane by posiadał psa, o majorce nie wpomne, bo to psy wymagające dużo czasu, a on go po prostu nie ma.
Ale robie co moge
Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Dieki Olcia P.
Jezeli bedzie juz trzeba zabrac tego pieska od wlasciciela to ja tymczasowo tylko moge zaproponowac psiakowi kojec u rodzicow mojego chlopaka ( 10km od mojego miejsca zamieszkania), bude ktora musze jeszcze skolowac, i miske jedzenia dziennie i moze raz dziennie krotki spacer. Ale jak wszyscy wiemy to o wiele, wiele, wiele za malo!!!! I poza tym co to za zycie w kojcu( absolutnie nie popieram instytucji kojca) dla psa ktory wychowywal sie w domu.
Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

a ja mam miłą wiadomość. Pierwsza jest taka,że w niedzielę jedziemy gadać z psem i jego właścicielem. Druga, ważnejsza jest taka,że jeśli suczki się nie "dogadają", to Korsę weźmie moja mama. Dla zaniepokojonych wyjaśnienie: moja matka mimo wieku jeździ od wiosny do jesieni na wycieczki rowerowe i narzeka na samotność, ma mnóstwo energii i czasu, który chce poświęcić go psu. Musiałam jej obiecać,że przejmę na siebie obowiązki związane ze szczepieniem i leczeniem oraz,że zajmę się tym pieskiem jeśli ona umrze. Fajnie prawda? Tak czy siak ta suczka zostanie w rodzinie. 8)

@ Dziobek
ja nie chcę się czepiać, ale jeśli jesteś młody,jędrny, bogaty i masz stosownej wielkości organ to mogę Cię zatrudnić u mnie w firmie na stanowisku asystenta. Będziesz maskotką firmy. Tylko zaznaczam,wymagam stroju służbowego tj. stringi w panterkę. Co Ty na to? Będziesz miał do obskoczenia dział księgowości.

Link to comment
Share on other sites

@Ajaka

Strasznie się cieszę i gratuluję !!! Mam nadzieję, że twoje psy się dogadają, jeśli nie też źle nie będzie, wszystko jak widzę przemyślałaś , SUPER !!

Co do twojej propozycji będę o tym pamiętał ;-) jak kiedyś będę bardzo zdesperowany tooo kto wiem może powołam się na dzisiejszego posta...... oczywiście pod warunkiem, że ja stworzę regulamin wewnętrzny w tym strój galowy dla tych accountant-ek !!! :shock:

@Gorzała

:lmaa:

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzała
niestety w tym kraju dzieje się tak,że ludzie z dnia na dzień tracą pracę i wali im się na łeb na szyję całe życie. Nie umiem zdobyć się na czystą sympatię w stosunku do ludzi, którzy nie chcą ponosić odpowiedzialności za zwierzę, które przysposobili, bo dla mnie pies jest naprawdę równie ważny jak człowiek,co żyje w moim stadzie. Ale wiem też,że czasem bywa tak,że naprawdę nie ma dobrego wyjścia z sytuacji i wtedy wybiera się mniejsze zło. Współczuję psu, ale współczuję także właścicielom, mimo tego,że nie jestem w stanie ocenić ani ich prawdomówności, ani intencji.

@ Dziobek
nie,nie,nie!Nie możesz być zdesperowany. Asystent musi być zwarty, gotowy i [b]zawsze chętny [/b]do współpracy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...