Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRATULACE! Tak się cieszę z sukcesu Asiaczka :D (choc ja i tak wiedzialam że takie bedą wyniki 8) ) no i cieszę sie z BOB'a Lusi -bomba :D juz nie moge sie doczekac gorzowa, mam nadzieje że poprowadze Lusie do kolejnego BOB'a!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Pzdr
i jeszcze raz gratuluje
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

nie no godziny się nie moga pokryc bo nasza grupa kjest na tym samym ringu, mam nadzieje że wczesniej bedą baski, bo jak bym wygrała z Felką rase, to sędzina mnie zapamnięta i może da mi rase również w Siberianach???? 8) 8) 8) 8)
Pzdr
VS

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście, głupotę palnęłam. Cała V grupa jest na jednym ringu, u jednej sędziny.
A z BOB-em, to nic nie wiadomo, bo nie widzialam jeszcze konkurencji. Co prawda jest to pies, ale BOB-a może nam sprzątnąć sprzed nosa. Zobaczymy juz niedługo, co to za sztuka.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mój optymizm jest duży, i Ty o tym wiesz Asiaczku 8) nie no mam nadzieje że jakies Kokojambo nie sprzątnie boba sprzed nosa. Wiesz Asiaczku że ja cały czas mam nadzieje że obie pobiegniemy na BOG V! :D A i mam coś dla Ciebie [b]Asiaczku[/b] w takiej dużej kopercie....chyba się domyślasz o co chodzi? :wink: :D
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

wiex napisze sprawozdanie z Gorzowa Wlkp :-?
Sędzia: Olga Delejsova (Czechy)
Klasa posrednia psy:
[b]v1- CWC Abothere's ADUNBI[/b]
V2. Kokotambo's CHAPA CHAKA
Klasa Championów:
V1-CWC,NPwR :( SERENGETI ROCK TO KOKOJAMBO
V2- :cry: FARIQUE FOR CHRISTAMS EVE Asiaczek
Suki Młodzież:
V1-ZW.MŁ, Best Junior in Breed
HERE AND THERE Asiaczek
Suki Klasa otwarta:
V1. CWC, NSwR, BOB
KOKOJAMBO'S AALI ASALI :roll:
Suki klasa championów:
[b]V1-CWC FELMERIA FOR CHRISTAMAS EVE Asiaczek[/b]
V2- TINY'PAM Bulldobas

ogólnie sedzina wolała mocniejsze baski-stąd wygrana suki w championach-lekko wiekszej od Felki :-?

Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

a Asiaczkowe Ciasto PYSZNE!!!!! Bravo Asiaczku-pycha zapomniałam ci powiedziec! i jeszcze raz dziękuje wiesz za co! oraz za prenent! BOSKI:) jutro kupuje ramke! i wieszam :D :buzi:
Pzdr
Villarica Siberians
PS: mam nadzieje że szcześliwie dotarliscie do domu :D
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Wy na wystawie , a ja na wyprawie dobrze się bawię.
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8354_963016.jpg[/img]

ale oczywiście gratulujemy zwycięstw i życzy my dalszych sukcesów oby tak dalej :megagrin:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]Savannah[/b] - dzięki za info. o Gorzowie. Widzę, że dzielnie mnie zastępujesz, w chwilach mojej niedyspozycji :D

[b]Basenji[/b] - co się czepiasz Agabass? Do tej pory jakos Ci nie przeszkadzały pozowane fotki. Albo ja nie słyszałam Twojej opinii na ten temat. Daj jakieś swoje fotki, niepozowane i porównamy. A tak wogóle, to skorzystaj z rady Savannah i jedź z Fingalem do Sopotu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Basenji[/b] a kto cię pyta co ty lubisz, ważne, że Gomowi to nie przeszkadza. Ja też wielu rzeczy nie lubię i jakoś żyję. Gomzio to taki baskopozer i już.
Faceci oni to dopiero humory mają.
:bad-word: :baddevil: :chainsaw:
Pokój

[b]Asiaczku[/b] odliczam dni do spotkania 1, 2,3,4,..........i niedziela------19-nastego

Dziewczyny dzięki dzięki

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co agabass! To się nazywa kobieca solidarnosc :sweetCyb:
a Basenji czemu umilkłes? to fakt że możesz nie byc zwolennikiem pozowanych zdjec, i wyrażasz opinie ale dziwne jest to że nagle tak piszesz, wczesniej ci to nie przeszkadzało?! :bad-word:
Pzdr
Villarica Siberians

I :loveu: SIBERIANS & BASENJI

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...