Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"Savannah"'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek'][b]Savannah[/b] [/quote]
No tak. Z dwóch ważnych spraw, trzeba wybrać ważniejszą. Ja też bym tak wybrała. :thumbs:
Pzdr.[/quote]
tak, to prawda, Francuska to sprawa pilna 8) Asiaczku byłas na www hodowli Francuski? :wink:
Pzdr
Villarica S.[/quote]
Nie, jeszcze nie. W sobotę i kawałek dzisiejszej niedzieli Jacek sprawdzał komputer. Stąd dopiero teraz mogę coś napisać. A więc nadrabiam pilne zaległości. Ale nic straconego, wejdę tam na pewno.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='agabass']Piękne zdjęcia, a raczej piękne psiaki. Życzymy z Gomem wielu sukcesów.
Pozdrawiam[/quote]

Nie życzcie tylko szykujcie się do wystaw!
Zdrówko :lol:[/quote]
To może sam daj przykład, co?
Mądrala!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji'][quote name='agabass']Piękne zdjęcia, a raczej piękne psiaki. Życzymy z Gomem wielu sukcesów.
Pozdrawiam[/quote]

Nie życzcie tylko szykujcie się do wystaw!
Zdrówko :lol:[/quote]
To może sam daj przykład, co?
Mądrala!
Pzdr.[/quote]
Jasne, że mądrala!
Przeszedłem przez wystawowe "piekło".
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']W Słupsku pewnie czekali na Savannah i jej nowego baska. :D Ale muszą jeszcze poczekać tak ok. 1,5-2 lata. Wtedy będą narzekać, że nic tylko do Słupska jeździ... :wink:
Pzdr.[/quote]
dokładnie, Asiaczku za te 1.2-2 lata to już NIKT nie powie że na jakies wystawie nie ma basenji, ja bede to nadrabiac :wink: Co ty na to?
Pzdr.
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']W Bytomiu, na wystawie, nie było żadnego baska... Szkoda [b]Basenji[/b], że nie pojechałeś. Wtedy mógłbyś powiedzieć, że cztery wystawy w życiu i za każdym razem I miejsce, prawda?
Pzdr.[/quote]

Do Bytomia?
Z Elbląga?
Dla jakiejś wystawy?
Asiaczku, do Bytomia to mogę jechać na zlot tuningowy a nie na wystawę psów! :lol:
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']W Słupsku pewnie czekali na Savannah i jej nowego baska. :D Ale muszą jeszcze poczekać tak ok. 1,5-2 lata. Wtedy będą narzekać, że nic tylko do Słupska jeździ... :wink:
Pzdr.[/quote]
dokładnie, Asiaczku za te 1.2-2 lata to już NIKT nie powie że na jakies wystawie nie ma basenji, ja bede to nadrabiac :wink: Co ty na to?
Pzdr.
Villarica Siberians[/quote]
Nie wątpię w to! I popieram z całych sił! Na tyle już zdążyłam Cię poznać... :kciuki:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek']W Bytomiu, na wystawie, nie było żadnego baska... Szkoda [b]Basenji[/b], że nie pojechałeś. Wtedy mógłbyś powiedzieć, że cztery wystawy w życiu i za każdym razem I miejsce, prawda?
Pzdr.[/quote]

Do Bytomia?
Z Elbląga?
Dla jakiejś wystawy?
Asiaczku, do Bytomia to mogę jechać na zlot tuningowy a nie na wystawę psów! :lol:
Zdrówko[/quote]
Tak - do Bytomia.
Tak - z Elbląga.
Nie - nie dla jakiejś wystawy, tylko na krajową wystawę psów rasowych (a takowego posiadasz).
Zawsze możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Się nie zarzekaj, bo sam jeszcze nie wiesz, co Cię spotka...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Asiaczku specjalnie dla ciebie fotka suczki z mojej hodowli, nazywa sie Villarica SPICE AND NICE :D
Pzdr
VS
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img7.echo.cx/img7/7044/khkau8al.jpg[/img][/URL]
FOTO:Lidia Pasternicka[/quote]
Coś mi to imię przypomina...
A suczka... pasuje do imienia. :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

W Inowrocławiu nie było żadnego baska. Szkoda. Myślałam, że może [b]Basenji[/b] tam pojechał... Oczywiście na jakiś zlot tunningowy, a tak przy okazji zaliczyłby wystawę psią. Ale nie, tym razem też mi się nie udało namówić go na wyjazd. :(
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ale zanim będzie Gorzów, to zadowolcie się wynikami z Kaliningradu (2xCAC), 28.5.2005 r.
sędzia: Galina TODOROVA/Bułgaria:
PSY
kl. p
Abotere's ADUNBI - CAC, BOS ([b]I wniosek na Ch.Rosji[/b])
kl.ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - r.CAC

SUKI
kl. mł.
HERE AND THERE - CAJC, Best Junior ([b]II wniosek na Mł.Ch.Rosji[/b]), [b]BIS - pierwsza piątka[/b].
kl.ch
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, BOS, [b]BOB[/b] ([b]nowy[/b] [b]Ch.Rosji[/b])

Para hodowl. - I m-sce,
Gr. hodowl. - II miejsce.


sędzia: Kiril BARBOSOV/Rosja:
PSY
kl. p
Abotere's ADUNBI - CAC ([b]II wniosek na Ch.Rosji[/b])
kl.ch
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, BOS
SUKI
kl. mł.
HERE AND THERE Asiaczek - CAJC ([b]III wniosek na Mł.Ch.Rosji[/b])
kl.ch
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CAC, BOS, [b]BOB[/b], [b]BOG1.[/b]
Para hodowl. - II miejsce,
Gr. hodowl. - I miejsce.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...