Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

Śmiejcie się, śmiejcie. Ale nic z tych rzeczy, mam 2 tygodnie przerwy w wystawach. I mnóstwo rzeczy do zrobienia. A na dodatek mam w domu maleństwo (4,5 miesiąca), suczkę, oczywiście baska. Jest to moja wnuczka po Fariku. Wreszcie przyjechała do Polski. Docelowo będzie mieszkała w Poznaniu (Savannah - coś ten Poznań obrodził w baski!).

Obecnie maleństwo śpi, po dniu pełnym wrażeń. Ma troche problemów z apetytem, ale myślę sobie, że to przejściowe.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Docelowo będzie mieszkała w Poznaniu (Savannah - coś ten Poznań obrodził w baski!).


[/quote]
Asiaczku, a czy mała będzie potrzebowała nauczyciela-handlera? :lol: :lol:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Docelowo będzie mieszkała w Poznaniu (Savannah - coś ten Poznań obrodził w baski!).


[/quote]
Asiaczku, a czy mała będzie potrzebowała nauczyciela-handlera? :lol: :lol:
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
W pierwszej wersji mała miała być wystawiana. Ale obecnie, gdy okazało się, że przyjechała nie ta suczka, którą ja wybrałam, to nie za bardzo jestem za wystawami. Co prawda anatomia jest OK, natomiast głowa... Nie. Nie chcę takiej głowy pokazywać (po mamusi :( ) na ringach. Zobaczymy, co powie nowa właścicielka, a to już niedługo.
Poza tym ma b.milutki charakter, nie boi się innych psiaków na spacerach. A u nas w domu juz zdążyła poznać Sonika, Gusia, Cygusię i Hipkę. Troszkę obawiam się Włoszki i Felki. A w najbliższych dniach pozna sie z Farikiem (tatusiem, jakby nie patrzeć!).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Daj znać Asiaczku, co powiedziała Natalia w wiadomej sprawie?
Zdrówko :lol:[/quote]Natalia w wiadomej sprawie podtrzymała swoje stanowisko (które znasz). Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać. A w międzyczasie może by tak na jakąś wystawkę wyskoczyć...?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Docelowo będzie mieszkała w Poznaniu (Savannah - coś ten Poznań obrodził w baski!).


[/quote]
Asiaczku, a czy mała będzie potrzebowała nauczyciela-handlera? :lol: :lol:
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
W pierwszej wersji mała miała być wystawiana. Ale obecnie, gdy okazało się, że przyjechała nie ta suczka, którą ja wybrałam, to nie za bardzo jestem za wystawami. Co prawda anatomia jest OK, natomiast głowa... Nie. Nie chcę takiej głowy pokazywać (po mamusi :( ) na ringach. Zobaczymy, co powie nowa właścicielka, a to już niedługo.
.[/quote]

no szkoda, szkoda :cry: ale jak to możliwe że przyjechał inny pies? :-?
pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

a właśnie miałam się spytac, gdzie teraz Asiaczku jedziesz na wystawy?? czyżby dopiero do Gorzowa gdzie sie spotykamy? 8) i mam nadzieje że mi znowu udostępisz Felke na Młodego Prezentera :wink: :wink:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Przed Gorzowem mam 2xCAC Kaliningrad (28.5.2005 r.). A potem CACIB-Kaliningrad, Kraków, Kosice. I w tym tygodniu muszę posiedzieć nad następnymi wystawami. Może Lwów? Może Kijów jesienny i grudniowy? No i coś w Polsce - jakaś wystawa na Śląsku. I oczywiście jakaś krajówka na Węgrzech. Zobaczymy.

Co do MP - masz zaklepane. Ja będę się tylko cieszyła z Twojego sukcesu (tfu, tfu, tfu!).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przed Gorzowem mam 2xCAC Kaliningrad (28.5.2005 r.). A potem CACIB-Kaliningrad, Kraków, Kosice. I w tym tygodniu muszę posiedzieć nad następnymi wystawami. Może Lwów? Może Kijów jesienny i grudniowy? No i coś w Polsce - jakaś wystawa na Śląsku. I oczywiście jakaś krajówka na Węgrzech. Zobaczymy.

Co do MP - masz zaklepane. Ja będę się tylko cieszyła z Twojego sukcesu (tfu, tfu, tfu!).
Pzdr.[/quote]
hm...narobilas mi apetytu tymi wystawami.....zwłaszcza Lwowem i Kijowem..........oczywiscie wczesniej prosze o duzo informacji co gdzie i jak.....a mam nadzieje ze razen gdzies sie wybierzemy :D :D :D
mam nadzieje ze w 2006 wystawowo nie bedziesz stop'owac i bedzie ich tak duzo, poniewaz wtedy bede miec juz Francuske..... 8) 8)
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

BANSKA BYSTRICA, 8.5.2005 r.
judge: Pierluigi BURATTI/Włochy

PSY
kl. o
EMINEM Ekibondo - dosk.1, CAC
kl.ch
DONNER Hanacek - dosk1, CAC

suki
kl. mł.
ASORBA OD Kacciho Potoka - dosk.
kl. ch
Kanjaras Familie FUWELE - dosk.1, CAC, [b]BOB[/b].

Niestety, na razie nie znam rezultatów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']BANSKA BYSTRICA, 8.5.2005 r.
judge: Pierluigi BURATTI/Włochy

PSY
kl. o
EMINEM Ekibondo
kl.ch
DONNER Hanacek

suki
kl. mł.
ASORBA OD Kacciho Potoka
kl. ch
Kanjaras Familie FUWELE

Niestety, na razie nie znam rezultatów.
Pzdr.[/quote]
z tego co słyszałam to BOB wziął pies z Championów, choc to nie potwierdzone info :roll:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzięki. Postaram się o wyniki albo u zaprzyjaxnionej Czeszki (właścicielka DONNER'a Hanacek) albo u Szwedki, która zbiera wyniki z różnych wystaw. Dam znać.
Pzdr.[/quote]
będziemy czekac :wink: mam nadzieje że potwierdzą sie moje nie potwierdzone info :D
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...