Jump to content
Dogomania

BASENJI na Wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Trochę cierpliwości. Jak strona będzie gotowa, to Savannah na pewno da nam link.
Pzdr.[/quote]
oczywiście że dam wam link, po prostu chce by wszytsko było na szóstke, i narazie jej nie pokazuje, choc pocieszę was że jesli chodzi o dopracowanie to juz prawie koniec :evilbat: Napisze link jak bedzie wielkie otwarcie- i tu liczę na wpisik do księgi gości :evilbat: , który jest bardzo mile widziany :wink:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to czekamy.
Pzdr.[/quote]

No i stało się.......doczekaliście się..... :D pragnę bardzo oficjalnie zaprosic zwłaszcza Asiaczka i Basenji ale i innych, na moją nową stronę internetową [url]www.villaricasiberians.com[/url] , a także w.w osoby zaprosic do księgi gości :D :D :D :D mam nadzieje że spodobają się wam zdjęcia waszych pięknych psów! Serdecznie zapraszam! (nieśmiało prosze o wpisy :wink: :wink: :wink: )
Pzdr!
Villarica Siberians

[url]http://villarica.ush.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Savannah - dzisiaj nie zajrzę, ale jutro - obiecuję, że to zrobię. Wytrzymasz do jutra?
Pzdr.[/quote]

Asiaczku...to bedzie bardzo trudne czekac.....! :wink: ale poczekam. prosze o wpis do ksiegi gości :D przejrzyj całą stronke :wink:
Dział przyjaciele spodoba ci sie napewno :wink:
Pzdr.!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku tym razem Cię uprzedze :wink:

Basenji w Opolu sędzia: Vija Klucniece (Łotwa)

Klasa pośrednia:

Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Rus, Ch.Mł.H Abothere's ADUNBI - CWC, res.CACIB

Klasa Championów:

Multi Ch. Ch.H FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR

Suki klasa Młodzieży:

HERE AND THERE Asiaczek - Zwycięzca Młodzieży, BOJ

Klasa championów:

Int.Ch, Multi Ch., Ch.H FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NSwR & BOB!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
oraz dodatkowo występ wraz ze mną na Młodym Prezenterze (5 pkt w indeksie :wink: )


GRATULACJE DLA ASIACZKA

Asiaczku przepraszam że nie pisalam wszytskich championatów Farika i Felki, ale nie chciało mi sie patrzec w katalog....a pozatym bardzo dużo tego jest :wink:

i jeszcze raz GRATULACJE dla Asiaczka :D :D :D :D :D :D :D !!!

Pozdrawiam :wink:
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ach, Ty!!! Nie spodziewałam się, że ktoś oprócz mnie może wpisać wyniki wystawy w Opolu. Rzeczywiście, zaskoczyłaś mnie. Ale nie gniewam się, bo służy to dobrej sprawie, prawda? Dodaj tylko dane sędziny i będzie OK.
Pzdr.[/quote]

oczywiście juz pisze:
Basenji w Opolu sędziowała pani : Vija Klucniece z Łotwy

Pozdrawiam!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Asiaczku tym razem Cię uprzedze :wink:

Basenji w Opolu

Klasa pośrednia:

Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Rus, Ch.Mł.H Abothere's ADUNBI - CWC, res.CACIB

Klasa Championów:

Multi Ch. Ch.H FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR

Suki klasa Młodzieży:

HERE AND THERE Asiaczek - Zwycięzca Młodzieży, BOJ

Klasa championów:

Int.Ch, Multi Ch., Ch.H FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NSwR & BOB!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
oraz dodatkowo występ wraz ze mną na Młodym Prezenterze (5 pkt w indeksie :wink: )


GRATULACJE DLA ASIACZKA

Asiaczku przepraszam że nie pisalam wszytskich championatów Farika i Felki, ale nie chciało mi sie patrzec w katalog....a pozatym bardzo dużo tego jest :wink:

i jeszcze raz GRATULACJE dla Asiaczka :D :D :D :D :D :D :D !!!

Pozdrawiam
Villarica Siberians[/quote]

I znowu ten Asiaczek wszystko zgarnął! :D :D
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Savannah']Asiaczku tym razem Cię uprzedze :wink:

Basenji w Opolu

Klasa pośrednia:

Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Rus, Ch.Mł.H Abothere's ADUNBI - CWC, res.CACIB

Klasa Championów:

Multi Ch. Ch.H FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR

Suki klasa Młodzieży:

HERE AND THERE Asiaczek - Zwycięzca Młodzieży, BOJ

Klasa championów:

Int.Ch, Multi Ch., Ch.H FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NSwR & BOB!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
oraz dodatkowo występ wraz ze mną na Młodym Prezenterze (5 pkt w indeksie :wink: )


GRATULACJE DLA ASIACZKA

Asiaczku przepraszam że nie pisalam wszytskich championatów Farika i Felki, ale nie chciało mi sie patrzec w katalog....a pozatym bardzo dużo tego jest :wink:

i jeszcze raz GRATULACJE dla Asiaczka :D :D :D :D :D :D :D !!!

Pozdrawiam
Villarica Siberians[/quote]

I znowu ten Asiaczek wszystko zgarnął! :D :D
Zdrówko[/quote]

no przynajmniej widac kto króluje na ringach :D :D :D :D
jeszcze raz moje najszczersze gratulacje dla Asiaczka, zreszta Asiaczek o tym wie :D :wink:
Pozdrawiamy serdecznie
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']Ach, Ty!!! Nie spodziewałam się, że ktoś oprócz mnie może wpisać wyniki wystawy w Opolu. Rzeczywiście, zaskoczyłaś mnie. Ale nie gniewam się, bo służy to dobrej sprawie, prawda? Dodaj tylko dane sędziny i będzie OK.
Pzdr.[/quote]

oczywiście juz pisze:
Basenji w Opolu sędziowała pani : Vija Klucniece z Łotwy

Pozdrawiam!
Villarica Siberians[/quote]
[b]Savannah[/b] - pod każdym Twoim postem, na dole po lewej stronie jest "klawisz" z napisem "cytuj", "zmień"... I właśnie klawisz "zmień" mogłaś spokojnie zastosować do dopisania danych sędziny do swojego poprzedniego postu. Możesz o tym nie wiedzieć, dlatego piszę. Ja o takiej możliwości dowiedziałam się też trochę późno.
Pzdr.
P.S. Zapomniałam dać Ci kartkę z moimi uwagami do wiesz czego. Zrobię ksero i wyślę pocztą razem z wynikami z Dombovaru i Turkeve, OK?
Pzdr. once again.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Savannah']Asiaczku tym razem Cię uprzedze :wink:

Basenji w Opolu

Klasa pośrednia:

Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Rus, Ch.Mł.H Abothere's ADUNBI - CWC, res.CACIB

Klasa Championów:

Multi Ch. Ch.H FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR

Suki klasa Młodzieży:

HERE AND THERE Asiaczek - Zwycięzca Młodzieży, BOJ

Klasa championów:

Int.Ch, Multi Ch., Ch.H FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NSwR & BOB!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
oraz dodatkowo występ wraz ze mną na Młodym Prezenterze (5 pkt w indeksie :wink: )


GRATULACJE DLA ASIACZKA

Asiaczku przepraszam że nie pisalam wszytskich championatów Farika i Felki, ale nie chciało mi sie patrzec w katalog....a pozatym bardzo dużo tego jest :wink:

i jeszcze raz GRATULACJE dla Asiaczka :D :D :D :D :D :D :D !!!

Pozdrawiam
Villarica Siberians[/quote]

I znowu ten Asiaczek wszystko zgarnął! :D :D
Zdrówko[/quote]
A na dodatek Gusio-pręgusio zaczął (od razu od "dużej" wystawy) Championat Polski i Interchampionat!!! Hipka z kolei dostała kolejny "duży" wniosek na Mł.Ch.PL!!! To też są nasze sukcesy.
Dziękuję Wam za miłe słowa.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to wspieraj mnie dobrym słowem. A najlepiej jak byśmy to wspieranie obgadali na spokojnie na jakiejś wystawie, gdzie ja mogłabym wesprzeć Fingala oklaskami... :multi:
Pzdr.[/quote]
:megagrin:

Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Nie, niestety. W najbliższym czasie będę w Budapeszcie (30.4.2005 r.), Soskut (1.5.2005 r.), 2xCAC Kaliningrad(28.5.2005 r.), Gorzów (5.6.2005 r.), CACIB-Kaliningrad (11-12.6.2005 r.), Kraków (25-26.6.2005 r.), Kosice (17.7.2005 r.).....
Tak więc niewysyłaj mi pocztą zdjęć z Opola, chociaż nogami przebieram, aby zobaczyć milusińskich na fotkach, bo zobaczymy się już niedługo, jak bedziemy jechać do Kaliningradu. Wytrzymam, a Ty zaoszczędzisz parę złotych.
Pzdr.
P.S. Szybka z Ciebie dziewczyna. :scared:

Link to comment
Share on other sites

Ale te wystawy były zaplanowane (no, może nie wszystkie) w budżecie wystawowym!
Zdjęć nie robię, bo nie mam na to czasu i nie mam osoby chętnej do robienia.
A fistaszków i tak nie starczyłoby na wszystkie te wystawy, na które chciałabym pojechać. Tak więc selekcja była ostra.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...