Jump to content
Dogomania

Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mala_czarna']Juro mamy drugą kontrolę po operacji. Kto by pomyślał, że to już dwa miesiące minęły?? Macam codziennie, ale wszystko ok :) I [B]zaszczepimy[/B] na wściekliznę, bo kurcze, termin minął w maju :oops:[/QUOTE]
Frotka jak Frotka
ale ty się zaszczep koniecznie
widziałam u myszy że jakas nerwowa jestes ;)

a Spajk znajdzie dom, kiedys
nie bój zaby :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Frotka jak Frotka
ale ty się zaszczep koniecznie
widziałam u myszy że jakas nerwowa jestes ;)

a Spajk znajdzie dom, kiedys
nie bój zaby :)[/QUOTE]

Ja się szczepiłam, ale te szczepionki jakieś chyba słabe, bo na mnie nie działają. A wizyta wypadła ok, Frocia zdrowiutka jak rybka! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']oby tak dalej :)[/QUOTE]

Zapomniałam napisać, że mieliśmy ponad 40-minutowy poślizg, bo pan doktor na 3 razy prześwietlał berneńczyka :evil_lol: Słowo daję, że jeszcze tak wielkiego na oczy nie widziałam, a mam dwa na osiedlu :)
Wet się spocił, ponoć pies istny postrzał, a właściciele nie chcieli się zgodzić na uśpienie do zabiegu. Istny cyrk ponoć z nim był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Zapomniałam napisać, że mieliśmy ponad 40-minutowy poślizg, bo pan doktor na 3 razy prześwietlał berneńczyka :evil_lol: Słowo daję, że jeszcze tak wielkiego na oczy nie widziałam, a mam dwa na osiedlu :)
Wet się spocił, ponoć pies istny postrzał, a właściciele nie chcieli się zgodzić na uśpienie do zabiegu. Istny cyrk ponoć z nim był.[/QUOTE]

to w takim razie nie był berneńczyk ;)
z doświadczenia wiem, że Berneńczyki nawet do jakiegoś prześwietlenia co się psy usypia bo 'zawsze' wychodzi niedokladne zdjęcie to berneńczyka Michała nie trzeba było usypiaś
bo to był pies jakiego już więcej nigdy nie będzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A od jutra Frocia z rodzicami zostaje bo ja zmykam na 2-tygodniowy urlop. Znowu mi ją rozpuszczą jak dziadowski bicz, poprzednim razem też tak było ;)[/QUOTE]
No to dużo słoneczka życzę:lol:
Od tego są dziadkowie,żeby rozpuszczać;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam pourlopowo :) U nas wszystko ok. Pierwsze co zrobiłam po przyjeździe to obmacałam całe Frociulowe brzucho, pomimo tego, że mama zapewniała mnie, że sprawdzała codziennie (co się bardzo Froci podobało ) :) Frotka jak mnie zobaczyła w drzwiach wpadła w istny szał. Skakała z pufy na podłogę, biegała, i nie pozwoliła podejść do mnie małej Julce; odtrącała ją nosem, powarkiwała, bo przecież to do niej wróciłam, a nie do tego drugiego psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']następny urlop z psem ma być :D[/QUOTE]

Żebyś wiedziała!!
Na przyszły rok planuję zaszyć się w jakiejś chatce w lesie nad jeziorem albo rzeką. Zero ludzi, tylko ja, Frotka i długie spacery. Nie wiem, ja się może starzeję, albo coś mi się z głową porobiło, ale coraz bardziej mnie denerwuje towarzystwo ludzi :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Tak sobie pomyslałam, że przydałaby się u mnie wizyta poadopcyjna, przecież niedługo już 4 lata miną ;)
Bierz dzieci do kieszeni, męża pod pachę i przyjeżdżaj!![/QUOTE]

Kochana , nie wiem czy wiesz do czego namawiasz ?? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='mala_czarna']Specjalnie dla Ritki :)
Trochę męczące te upały, więc tak sobie polegujemy, chociaż podłoga też cieplutka
[/QUOTE]

znaczy inni mają nie patrzeć ? ;)


gratulujemy rocznicy :)
marzę o takiej z Fredziem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...