Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Czyli stały się piraniami :D

Jeszcze nie :) Zębunia wyczułam z tyłu.  Te z przodu u pulików późno wychodzą ;)

 

och pirani to nie lubiemy

Będę musiała szybko nauczyć piranie, że ludzi się nie gryzie. Liczę na Zirke bo mądra z niej mama ;)

 

   

U kogoś to lubimy :D
Uważaj na ręce Pysia, bo teraz to już nie będziesz wymemłana przez maluchy, ale ...
Kewlarowe rękawiczki?

Dam radę ;) Zirka w jeden dzień się nauczyła ze ludzi się nie gryzie ;) To bardzo mądre psy.

 

Hihi własnie wczoraj TZ jak mu puszczałam Ciri zadał pytanie czy maja już zęby :P

Jeszcze nie :P

 

Smarki przesypiają pięknie noc. Grzeczne dzieciaczki. Zirka sobie do nich idzie raz w nocy nakarmić, posprzątać i tyle.  Nawet budzić się nie muszę. Wiem że karmiła, bo zawsze rano posłania są ułożone po jej myśli a nie po mojej. No i brzuchy pełne... Zresztą gdyby głodne były to cały dom byłby na nogach.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ze do walk :)

Chmurka zamieszka w Wiedniu. U bardzo fajnej kobiety. Będzie się szkolić w grupie poszukiwawczo ratowniczej :) Hura! 

Chmurka jest bardzo miziasta. Zawsze obok mnie. Wchodzi mi na kolana, bawi się mioim ubraniem i potem zasypia wtulona we mnie do góry brzuszkiem <3  Dobrze że pojedzie szybko, bo mogłabym zdurnieć i ją zostawic... 

Teraz chłopaki. Chuligan też by było cudnie jakby do szkolącego domku się dostał. Celebryta jest coraz śmielszy. I najładniejszy :)  Niech szybko się ktoś znajdzie dla niego na wystawy. Jak pójdzie do domku w wieku 8 tyg. to zsocjalizuje się fajnie i nie będzie nieśmiały. On taki jest, bo jest najmłodszy, a przez to najmniejszy i najsłabszy. Rodzeństwo ma go za chłopaca do biocia. Zawsze taki malec w miocie jest- jak to w stadzie.  A jest cudny i radosny.  Jak podchodzi do mnie to mu się ogonek urywa z radości <3

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam,że puliki chodzą na takie szkolenia.

 

Ja wychodzą poza kojec,to nie masz kałuż?

 

W USA przeprowadzono badania z których wynika, że rasa puli potrafi zapamiętać najwięcej słów :)  P{racują tam w Policji, w grupach poszukiwawczych, jako psy  do poszukiwania narkotyków oitd :) Uczą się błyskawicznie a przy tym nie mają tego szaleństwa co np bordery ;) Potrafią się wyluzować ;)

Na tym fimiku mają mocniejsze łapki.

Bo rosną. Codziennie najmniej 10 dkg ;) 

 

Które to siedziało samo w kącie za fotelem?

Znam filmik :)  Tym razem siedział Chuligan. Potem padł spać. Takie siedzenia poza nawiasem jest u nich typowe w fazie przedsennej ;)  

Link to comment
Share on other sites

hahaa audycja zawiera lokowanie produktu :v

 

Te bez lokowania tak mocno nie szeleszczą :P

No Wasia masz rację :)

 

A które to tak zawzięcie szarpało?

Chmurka hahaha

 

Odważne dzieciaki :)

Przyznam, że troszkę mnie zaskoczyły reakcją. Są jeszcze malunie. 26 dni i wrzuciłam szeleszczaki a one zamiast jednak się choć zastanowic to wszystkie od razu stwierdziły, że super zabawa. Szkoda że nie nagrałam pierwszego momentu. Jak napisałam- nie spodziewałam się odwagi aż takiej :)  Filmik już jak niektórym troszkę się znudziło. Zatrybiłam dość późno....

 

Są obłędne <3 A Chmurka to mnie dosłownie roztapia <3  Tak sie przytula i ciągle obok.  Chuligan super chłopak kontaktowy i wesoły. Celebryta już nie jest straszkiem małym. Zaczyna mieć swoje zdanie. Dzisiaj wzięłam go do innego pomieszczenia. 1 minutę był pisk i konsternacja a za chwilkę eksploracja terenu na całego :)  Chłopak jest najmłodszy i po prostu musi dojrzec do wszystkiego :)  A jest tak cudny że oczy mi wychodzą na wierzch hahaha

Link to comment
Share on other sites

Pele jest super wujkiem. Zadziwia mnie. Na tym filmiku nie zrobił tego co zwykle bo nie było zmasowanego ataku na niego. Ale normalnie jak atak jest, to Pele kładzie się kołami do góry i dzieciaki chodzą mu dosłownie po głowie. Jest delikatny niesamowicie. Zira za każdym razem jak on wchodzi do pokoju to najpierw ostrzegawczo zawarczy jednorazowo. Tak na wszelki wypadek aby uważał ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=p3yJPnD9f0M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...