Jump to content
Dogomania

Amstaffka Toja z Opola ma dom :-)


Madziek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak oglądam jej wcześniejsze zdjęcia to myślę że zmarniała ale nie dla tego że ma złe warunki tylko schronisko jej nie służy zresztą żadko któremu psiakowi służy wkońcu to udomowione zwierzaki przynajmniej większość jej poprostu potrzebny jest człowiek i to szybko bo taka jest biedna macha troszkę tym ogonkiem jak się podejdzie liże przez kraty chce być wyściskana jest smutna:-( i chyba troszkę utyka na tą nurzkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika_wiki']Ludziki bierzcie ją jest przeeeeeeeekochana sama bym ją wzięła ale przede wszystkim moją miłością są roty ale od kiedy bywam w schronisku zawsze do niej zaglądam wpadła mi w oko ale na razie nie mam warunków:-( bo mam już dwa roty[/QUOTE]

no ! słuchajcie Moniki i bierzcie Tojkę do kochania :-)

i ona już nie kuleje Monika, przynajmniej na spacerach tego nie widać :-)

Link to comment
Share on other sites

Przygarnęło ją małżeństwo z dwójką dzieci, mieszkają w sporym mieszkaniu, w centrum Opola, ale planują wyprowadzić się do domku. Tydzień temu stracili amstaffkę, którą zabrali z walk, była z nimi 5 lat, odeszła na raka. Pokazywali mi jej zdjęcia. Sunia jeżdziła z nimi na wakacje, w zimie spała otulona przy piecu. Zrobili na mnie bardzopozytywne wrażenie. Zdjęcia myślę , że będą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...