Jump to content
Dogomania

CZY ZWIERZĘTA WYSTAWIANE MAJĄ WIĘKSZĄ WARTOŚĆ HODOWLANĄ?


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bachar']Np. zagryzanie części lub całości miotu drugiej suki- oczywiście tylko w przypadku niedopilnowania przez hodowcę lub jego nieświadomość w tym względzie.[/quote]

Husky tez? Jestes pewna? Jakos wydaje mi sie to dziwne, bo husky zyja w stadzie i to raczej lagodne psy...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dlatego, że żyją w stadzie. Na podstawie stada husky chciano zaobserwować relacje w psiej społeczności w odniesieniu do stada wilków, czy różnią się od siebie te społeczności, czy może różnice są niewielkie. Jednak w tą psią społeczność ingerował człowiek dopuszczając do rozrodu wybrane przez siebie osobniki. Nie mówię, że akurat w tej grupie były zagryzienia, ale objawy agresji były obserwowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Właśnie dlatego, że żyją w stadzie. Na podstawie stada husky chciano zaobserwować relacje w psiej społeczności w odniesieniu do stada wilków, czy różnią się od siebie te społeczności, czy może różnice są niewielkie. Jednak w tą psią społeczność ingerował człowiek dopuszczając do rozrodu wybrane przez siebie osobniki. Nie mówię, że akurat w tej grupie były zagryzienia, ale objawy agresji były obserwowane.[/quote]

Czyli zagryzaly czy nie? Bo z tego co napisalas to nie wynika...

Link to comment
Share on other sites

Moja sznaUCErka tez zabki szczerzyla na malego szelciaka-konkurencja w koncu,a to ona jest suka alfa w stadzie.
Czy by zagryzla to nie wiem-wolalam NIE sprawdzac:))))

FUKA- super sie z Toba gadalo:)))))moze powtorzymy seans, ino lepiej w sobote jakas, bo wtedy te godziny darmowe sie rozkladaja na caly dzionek i nikt sie o telefon nie upomina:))))bo u mnie tez po 20stej to makabra z tym:))))

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Slyszalam raz o malamutce , ktora majac swoje szczeniaki ,zagryzla dwa szczeniaki huski .
Ale jest druga strona problemu ,gdy przywodczynia stada jest silnie dominujaca suka ,to slabsze suki nie beda chcialy rodzic lub nie beda sie zajmowaly swoimi szczeniakami .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...