Jump to content
Dogomania

Dżaga z mojej łazienki. Ma dom!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BIANKA1']Po szczepieniu powinnas ją przynajmniej tydzień potrzymać w domu i nie dawać do adopcji :cool3::cool3:[/quote]

Nie zamierzam jej dawać w niedzielę... Proces adopcyjny będzie długi i bolesny dla "piesobiorcy" :evil_lol: A co do przewozu metrem, to myślę że nic jej nie będzie. Przecież parwo mogę równie dobrze przynieść na butach.

Link to comment
Share on other sites

SBD od Gwiaździstej to wzdłuż kanałku (prawą stroną) i dojdziesz. Chyba, że wolisz wpaść do mnie (niedaleko skrzyżowania Podleśnej i Marymonckiej), wziąć mój drugi rower i być 3 razy szybciej :lol: (ja jadę rowerem, drugi mam na zbyciu :-) tylko musiałabyś mi go potem odwieźć :-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']SBD od Gwiaździstej to wzdłuż kanałku (prawą stroną) i dojdziesz. Chyba, że wolisz wpaść do mnie (niedaleko skrzyżowania Podleśnej i Marymonckiej), wziąć mój drugi rower i być 3 razy szybciej :lol: (ja jadę rowerem, drugi mam na zbyciu :-) tylko musiałabyś mi go potem odwieźć :-))[/QUOTE]

już ja widzę ja S&D kanałami przemyka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']SBD od Gwiaździstej to wzdłuż kanałku (prawą stroną) i dojdziesz. Chyba, że wolisz wpaść do mnie (niedaleko skrzyżowania Podleśnej i Marymonckiej), wziąć mój drugi rower i być 3 razy szybciej :lol: (ja jadę rowerem, drugi mam na zbyciu :-) tylko musiałabyś mi go potem odwieźć :-))[/quote]
A jak do tego wszystkiego ma się komunikacja miejska?
Czym najlepiej dojechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']Teapot, do Gwiaździstej dojeżdża 197. I stamtąd tak jak pisałam SBD - w prawo wzdłuż kanałku. Weź plakaty ;) Jeśli chcesz możemy się tam spotkać i razem dojdziemy do pubu.[/quote]

Jestem zdecydowanie na tak! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam powiem, że dojechałam po 23 no i chciałam wyjść z psem. Wychodzę, a tu dzik sobie spaceruje po trawniku. :shake: Zwiałam łapiąc psa za futro. Żeby się nawet psu wysikać nie dano... (dopisek - dziki przychodzą w moje okolice z Lasu Bielańskiego, to nie pierwszy raz)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...