Jump to content
Dogomania

Białogóra - fotki


Patka

Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co to bedzie fajne w tym roku nad morzem bede siez astanwaiął mijajac każdego psiarza czy przypadkiem nie jest formumowiczem DGM :D
Jednak wiekszośc Waszych psów jest charakterystyczna i myslę, że jestem chyba w stanie poznać :wink: :D a może jakis znak rozpoznawczy :D
pozdrawiam myslę że wszystkim Wam nowym i starym bywalcom Białogóry wakacje tam się bardzo ale to bardzo spodobają :D

Link to comment
Share on other sites

O qrde mol, nie pojechałem do Białogóry bo mi się stara zbiesiła, a z resztą miałem i tak wyjazd służbowy do Wawy, więc lipa wyszła...
Patka, ja stanowczo protesuje!!! Dosyć promowania Białej bo nam ludzie ją zadepczą!!! :D
...a propos identyfikowania się... jak jakiś koleś w Białej z airedale terrierem puści Ci oczko to wiedz, że to ja, dogomaniak :D

Link to comment
Share on other sites

Oj troche mnie nie było a tu takie cuuuuuuudaśne foteczki. Ja juz znów mam w głowie maj, choc własnie spadł pierwszy konkretny snieg tej zimy.
Ja juz juz zaraz chce lato, słońce, plaze ..... ach..... i to ze w okolicach maja bedziemy odbierac swoje maleństwo od hodowcy.....ach.... :D
Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Figa to samo 8)
A najgorsze jest to, że ona nie chce wody pić :o
Tylko siedzi na tej plaży i siedzi :wink: Troche polata i piciu sie chce,a co jak nie pije. Tylko z morza wodę chłepce (ale nie pozwalam jej bo to słona i jeszcze jej zaszkodzi) :D
Przychodzimy do domku to znika cała micha :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...