Jump to content
Dogomania

Szampony: do czarnej i białej sierści.


Dynamique

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[SIZE=2]Dla mojego West White Terrier stosuje szampon "Super Bright Shampoo" marki John Paul Pet i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Po kąpieli psiaka przebarwienia zniknęły, lepiej się rozczesuje a zapach jest wprost rewelacyjny. Szampon specjalnie dla włosia o barwie jasnej oraz białej. Może być także stosowany dla psów czarnych w celu intensyfikacji i podkreślenia koloru. [/SIZE]Jesli nie masz czasu na latanie po sklepach to dostaniesz je również na allegro.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja do czarnej polece Dr Lucy. Uzywałam m.i. Bio Groom i Mr. Groom do czarnej, ale jakiegos super efektu nie było. Wiadomo, że żadne tego typu szampon nie "przybarwi" czarnej siersci, ale po Dr. Lucy mój czarno-srebrny sznaucer miał super kolor - widac było róznice, kolor był baaardzo pogłębiony, siersc błyszcząca i az sama był zaskoczona takim efektem (miałam próbki, które dostałam jakis czas temu, a robiłam porządek i chciałam sie ich "pozbyc" ;-) ) I na pewno jak tylko odrosnie po trymowaniu to kupie ten szampon w normalnej butelce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...