Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla Owczarków Niemieckich koło Wągrowca


furia1

Recommended Posts

Ludziska uważajcie na niby hodowlę z miejscowości Gołańcz koło Wągrowca gdzie widnieje numer tel 880-416-367. Kupiłem u nich ONka, który miał być po rodowodowych rodzicach. Dziś ma 6 miesięcy i uszy nawet nie myślą żeby stanąć. (potwierdzone przez 2 Wetów).Miał być długowłosy a jest sam nie wiem co to za sierść. Po jakimś czasie zadzwoniłem do nich z pretensjami ale "bardzo miły pan" powiedział mi, że mogę iść na skargę to Pana Boga. Teraz przeglądam ogłoszenia i widzę, że nie tylko tą rasą ci państwo się zajmują więc jest możliwe, że nie jedna osoba kupi wymażonego psa a potem wyrośnie z niego nie wiadomo co. Wiem co zaraz napiszecie: trzeba było kupić psa z prawdzwej hodowli ale musicie wiedzieć, że 500zł. które zapłaciłem to był dla mnie duży wydatek a w renomowanych hodowlach ceny zaczynają się od 2500.

Link to comment
Share on other sites

Niech Twoja historia jest dla innych przestrogą.. :roll:

Renomowane hodowle maja wyższe ceny, to prawda, ale nie kupujesz kota (w tym wypadku psa :cool3:) w worku.

Mam nadzieję, że mimo klapniętych uszu i "dziwnej" sierści, Twój pies jest dla Ciebie najpiękniejszy i najcudowniejszy na świecie ;)

Link to comment
Share on other sites

Po czasie widzę, że mogłem szukać swojej suni w innych miejscach i dostać takiego psiaka za darmo lub za przysłowiową złotówkę. No cóż i tak za nic w świecie bym jej teraz nie zamienił na nawet najbardziej rasowego i pięknego ONka. Wszyscy jesteśmy w niej zakochani do szaleństwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Właśnie przeglądałem ogłoszenia i zauważyłem, że nadal są ukazują się nowe ogłoszenia o sprzedaży różnych ras przez tego "hodowce pożal sie Boże". Ten pan sprzedaje szczeniaki co najmniej 10 różnych ras- dziwne... Na zdjęciach wszystko wygląda super ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Więc bardzo uważajcie przed zakupem swojego ukochanego pupila. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ja mam suke arbeita z super rodowodem a ma klapniete ucho i siersc jak karakul:evil_lol:.
ale wiem ze to ON bo ma rodowod potwierdzajacy jej pochodzenie[dna-gepr:razz:].
jesli zdecydowalas sie na zakup psa w typie rasy i zaplacilas za to no to jakby......:diabloti:
hodowle wybiera sie pieczolowicie,rodzicow swego przyszlego psa tez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...