Jump to content
Dogomania

Wózek własnej roboty


PaYooK

Recommended Posts

U nas to było tak, że też chcieliśmy sami robić. Wyszło nam, że robiony od podstaw wózek w najtańszej wersji koszty będą w granicach 650-750 zł. Gdybyśmy kupili gotową ramę (około 400-550 zł) to koszt byłby ciut większy. Gotowe wózki są w cenie ok. 1350-1500. Ja znam osobę która robi wózki od 750 do 900 zł, od niej kupiliśmy i jak na razie jesteśmy zadowoleni. Zaszczędzilismy trochę czasu, a koszt był taki jak przy własnej robocie.

Link to comment
Share on other sites

moj kupilam pojedynczy, robil go z tego co wiem Wojtek Kozik, pozneij sprzedal komus i kolega mi powiedzial ze jest, powiedzial ze za taka cene jest sens brac [ja sie nie znalam wogole i sie zdalam na jego rade] - tak go kupilam.

wolalam kupic sprzet uzywany - moze sie ktos ze mna nie zgadzac - ale jest sprawdzony, co sie mialo polamac to sie polamalo i sie pospawalo, i teraz jest ok. przy robieniu wozka samu jest taki poroblem, ze robi sie to pierwszy raz i zazwyczaj cos sie nie uda, wozek ma jakies wady. przy kolejnym sie je poprawia, jeszcze nastepny juz jest calkiem, calkiem a ktorys z kolei juz idealny. dlatego polecam kupowanie wozkow od ludzi ktorzy zrobili wiecej niz 1 albo robienie samemu.

warto czasem tez porozgladac sie na zawodach - czesto tam mozna wylapac jakas okazje albo podzwonic to maszerow, popytac. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...