Jump to content
Dogomania

~ ●•٠·˙* FiBuNiA *˙·٠•● ~


moniczkaa86

Recommended Posts

Ja z Kofim nie mam problemu. Za diabła nie podejdzie do nikogo obcego. Jest bardzo nieufny. Zwiewa za moje nogi i patrzy co ja o takim wyciągaczu rąk myślę. Ale rzeczywiście. Dużo ludzi chce głaskać go bez pytania.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Piękne są te nasze pieski. A do pięknego ciągnie:lol: Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']dobre rozwiązanie z grzybicą :evil_lol:
no niech wypadną bo zabieg nie jestmiły :shake: dobrze ze pod narkozą:lol:[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]każdy sposób jest dobry, żeby pozbyć się natrętów :diabloti:[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]kurcze Fibka ma aż 4 zęby do usunięcia i nie zapowiada się na to, żeby same wypadły :shake:[/FONT][/B][/I]
[quote name='Yoko2009']Yoko też ma podwójne kły, miałyśmy w tym tygodniu iść na rwanie ale wyjeżdżamy w sobotę na tydzień nad morze wiec sobie odpuściłam bo nie wiadomo jak ona sie będzie potem czuła, ale jak wrócimy to nas zabieg nie ominie:(:placz:[/quote]
:placz:
[quote name='eve86']Buziaczki dla kochanej Fibunii :loveu: A moze jej wypadną jednak. Ile ma w kłebie Fibunia??? Bo Riki juz 24 ale własnie wypadł mu przedostatni ząbek to moze juz wiekszy nie urosnie :eviltong:[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Dziękujemy za buziaczki :loveu:[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]edit: tzn Fibka dziękuje :oops:[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]Nie wiem ile ma w kłębie, nie mierzyłam jej :eviltong: Mała jest i już pewnie nie urośnie, myślałam, że bedzie ważyła ok 2 kg - tak jak rodzice, no ale wyszło inaczej :roll:[/FONT][/B][/I]
[quote name='***Paulina***']Cześć:multi:
doskonale cię rozumiem, też nienawidze jak do mnie podchodzą ludzie i głaszczą Kati... No jak się pytają to jeszcze, ale jak już z odległości kilometra cmokają i wyciągają ręce to już przesada...[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Cześć :loveu:[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]Kuźwa my na widok ICH małych słodkich dzieci nie zaczynamy cmokać i nie rzucamy się z łapami, żeby je pogłaskać po tych słodkich główkach :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]Ale ludzie by mieli zonka gdybym tak zrobiła - oni mi z lapami do psa a ja do ich dzieciaka :megagrin:[/FONT][/B][/I]
[quote name='Dorota i Kofi']Ja z Kofim nie mam problemu. Za diabła nie podejdzie do nikogo obcego. Jest bardzo nieufny. Zwiewa za moje nogi i patrzy co ja o takim wyciągaczu rąk myślę. Ale rzeczywiście. Dużo ludzi chce głaskać go bez pytania.
Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Piękne są te nasze pieski. A do pięknego ciągnie:lol: Pozdrawiamy[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Zazdroszczę Ci tej Jego nieufności. Im bardziej ktoś się rozczula nad Fibką tym szybciej lata jej ogon :mad: No ale charakteru psa nie zmienię, staram się odwracać jej uwagę, ale niestety nie zawsze mi się to udaje :shake:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Piękne są, to prawda :loveu: :cool3:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Ja z Kati mam tak samo... Jak słyszy to cmokanie czy coś ogonek lata i już sie nadstawia do głaskania... Ale uczę ją żeby nie zwracała uwagi na innych, trzymam ją krótko na smyczy tak że zanim ktoś się zdąży nachylić to my już dawno przejdziemy :-D hehe...[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]No też staram się tak robić :evil_lol: Ale na natrętów nie ma sposobu skutecznego w 100% :shake:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Cmokanie cmokaniem, ostatnio jakaś baba podleciała do mnie i wzieła Tolkę na ręce :angryy::mad: i zaczęła piszczeć "o maja ty piękna etc..." :angryy:
Chociaż już coraz częściej się ludzie pytają czy można pogłaskać, chyba dlatego, że widzą moją minę jak się do nas zbliżają :evil_lol:

A Fibi piękna:loveu:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']Cmokanie cmokaniem, ostatnio jakaś baba podleciała do mnie i wzieła Tolkę na ręce :angryy::mad: i zaczęła piszczeć "o maja ty piękna etc..." :angryy:
Chociaż już coraz częściej się ludzie pytają czy można pogłaskać, chyba dlatego, że widzą moją minę jak się do nas zbliżają :evil_lol:

A Fibi piękna:loveu:....[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Bezczelność ludzka nie zna granic :shake: Uwiecznij "tą" minę na fotce i wstaw do galerii bo ciekawa jestem jak wygląda, skoro jest skuteczne :evil_lol:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Courier New]Dzięki piękne za komplemencik :loveu:[/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syla929']a Fibka znów ma nowy,śliczny bannerek:loveu::loveu:[/quote]
[quote name='eve86']Jak ona słodziutko śpi :loveu::loveu::loveu:[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Dzięki dzięki. Bannerek wykonany przez Olusię z DG :loveu: Ostatnio sama próbowałam coś stworzyć, no ale nie umiem :oops: :shake:[/FONT][/B][/I]
[quote name='karkakarka']ni będę brzydkich zdjęć wklejać:evil_lol:
Po co was straszyć :grins:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Pozwól, że my to ocenimy. :evil_lol:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Nati28']Witamy sasiadki :loveu:
Piekna ta fotka na dobranoc, ucaluj Fibi od nas :razz:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Cześć, dzięki, ucałowana! :loveu:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Arabeska^^']Te sztuczki Fibi są świetne! :D :lol:
Mądra psinka :loveu:
Gratulujemy i życzymy miłego weekendu! :*[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Fibka ostatnio troszkę leniwa. Pewnie to wina tych upałów, że nic się nie chce :eviltong: [/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]Również życzymy miłego weekendu :buzi:[/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][I][B]Nowy członek rodziny :cool3:[/B][/I][/FONT]

[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/706/27002630.jpg[/IMG]

[B][I][FONT=Courier New]Najpierw trzeba dobrze go obejrzeć...[/FONT][/I][/B]

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8243/77168888.jpg[/IMG]

[B][I][FONT=Courier New]Później powąchać...[/FONT][/I][/B]

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6576/92814505.jpg[/IMG]

[B][I][FONT=Courier New]...Sprawdzić jak smakuje[/FONT][/I][/B]

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5718/66508384.jpg[/IMG]

[B][I][FONT=Courier New]Pyszny to on nie jest! [/FONT][/I][/B]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/867/72541346.jpg[/IMG]

[B][I][FONT=Courier New]...ale niech zostanie [/FONT][/I][/B]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka'][URL]http://img186.imageshack.us/img186/706/27002630.jpg[/URL] trochę chudy ten członek rodziny :evil_lol:
Ale skoro panna Fibi zadowolona ;)[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Nie wiem po kim on taki chudy, bo po mnie to napewno nie :shake: :eviltong:[/FONT][/I][/B]
[quote name='eve86']Ostatnia fotka ekstra!!!!!!! hahahaha :eviltong::eviltong::eviltong: chyba padne ze śmiechu :loveu: Pozdrowionka na dobranoc :lol:[/quote]
:cool3:
[quote name='Gosia2406']Super zdjęcie [URL]http://img442.imageshack.us/img442/867/72541346.jpg[/URL][/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Dziekuję :lol:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Nati28']Ta Twoja Fibi jest cuuuuuudna :loveu::loveu:[/quote]
[B][I][FONT=Courier New]Dzięki Nati :oops: :loveu:[/FONT][/I][/B]
[quote name='Dorota i Kofi']Jak Kofi zobaczył takiego kurczaka, to zmykał, gdzie pieprz rośnie:haha:. Nie bardzo lubi piszczące zabawki. Za to piłka to jest to:lol: Pozdrawiamy niedzielno-wieczorkowo.[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Fibka też na początku w ogóle podejść nie chciała, a już jak usłyszała piszczenie to musiałam jej szukać na drugim końcu ogródka.:roll: Ale oswoiła się z nim i teraz to jej ulubiona zabawka :loveu:[/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...