Jump to content
Dogomania

po szczepieniu...


Marta/Poznan

Recommended Posts

wczoraj bylam z moja 2-3letnia(?) sunia Roxi u weta, dostala mega kompleksowe szczepienie,chyba pierwszy raz tak wieloskladnikowe bo w schronisku dostala tylko podstawowe i po powrocie do domu była jakas nieswoja,osowiala, jakby smutna czy zmeczona i popiskiwała :o czy to normalne zachowanie po szczepieniu :question: mial ktos podobne doswiadczenie :confused: dajcie znac... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałam takich doświadczeń, ale jak szczepiłam malucha to mnie wet ostrzegał, że może być nieco osowiała po szczepieniu.
Dzieci czasem nawet gorączkują po szczepieniu... to jednak jest obciążenie dla organizmu.

Jeśli masz wątpliwości to dzwoń do weta.

Link to comment
Share on other sites

Mój bestyjek po drugim szczepieniu u mnie (a po trzecim w ogóle) wyglądał tak słabo, że myślałam, że zachorował na wszystkie choroby, przeciwko którym dostał szczepionkę. Pić - nie. Jeść - nie. Bawić się - nie. Ruszać się - też nie. Wyspał sie za to porządnie i wstał jak nowo narodzony w środku nocy i zaczął szaleć. Tak to chorował po szczepionce ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój maluszek po II szczepieniu też popiskiwał i długo spał ( też sie przestraszyłam i nawet dzwoniłam do hodowcy-- bo to popiskiwanie było takie żałosne) ale na drugi dzień wstał
jak "nowonarodzony" po III szczepieniu nie było przykrych objawów. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...