Jump to content
Dogomania

Rozliczony 130 zl Dziekuje Dobreduszki! Dla krusztynki Jasnej Poli Duch💓Sercem 20.03


Nadziejka

Recommended Posts

                     130 zl poslalam do rozi

 

Kaas1 Cegielki Szczęścia 40 zl ! Dziekuje Serce! mam na koncie

kropka73 Cegielki Szczęścia 40 zl Dziekuje Serce! mam na koncie

Ciocia Nesia Cegielki Szczęścia 10 zl Dziekuje Serce mam na koncie

mdk8 Cegielki Szczęścia 20 zl Dziekuje Serce! mam na koncie

Besia11  Cegielki Szczęścia 20 zl Dziekuje serce! mam na koncie

Marina Fedotova | Advocate-Art | Fairy art, Art, Baby painting

   Tutaj biedunia jeszcze zdj ze schronu

image.jpeg.168097e78ea9cc3ab08abd44fcc69429.jpeg

image.jpeg.e3b3c7e65d78e105d7faf1151aea8272.jpeg

 

Tutaj już wyratowana maleńka kruszynka w hoteliku

                Messenger_creation_0655e16e-9952-4f2a-be37-cc95fd96f738.jpeg  💓   

                      💓      IMG-20240221-WA0005.jpg

                                        image.jpeg.a2ba0890e1df5f305e3954c77e63b47f.jpeg    💓   

 

Wysylam tylko paczki Poczta Polska 
 Nie wysylam paczek lączonych dla kilku osób naraz 
kramik potrwa do  20 marca do godz 10.00
            w opcji wywolawcza i kup teraz
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dla krusztyneczki Jasnej Poli Duch💓Sercem Zapraszam do ....
Polecam  ciut inny ladniejszy stokrotnie niz tu na zdj z googla
Klocki sa wyciagane opisane 
 
Num 1 przpiękny drewniany kalendarz w języku angielskim 
stan jak nowy  kolor bialy z szarym 
!   ale mój jest bez serduszka
                         cena wywol 21 zl                                  kup teraz 26 zl
                      nowa wywol 14 zl                            kup teraz 18 zl
   
 
                                                                VOSAREA Drewniany kalendarz wieczny drewniany blok dzienny kalendarz do  biura domu dekoracja biurka : Amazon.pl: Dom i kuchnia
Link to comment
Share on other sites

Polecam polecam!
Num 2 ksiażka ,,Wyrwa,, thriller ale jaki! Wojciech Chmielarz
stan nowa  str 384  okladka ze skrzydelkami
                           cena wywol 14 zl                              kup teraz 17 zl
                            nowa wywol 12 zl                      kup teraz 14 zl
 
                                              Wyrwa Wojciech Chmielarz (14476278130) | Książka Allegro
 

,,Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska.

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć.

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

Wyrwa to opowieść o mężczyznach, którzy kochali tę samą kobietę i którzy będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. O poczuciu straty i głuchej rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia o splątanych uczuciach, o trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem....,,

Link to comment
Share on other sites

        kropka73 Cegielki Szczęścia 40 zl Dziekuje Serce! mam na koncie
 
                                        Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl                                         
 
   Kaas1  Cegielki Szczęścia 40 zl Dziekuje Serce! mam na koncie
 
                                        Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl                
Link to comment
Share on other sites

          Ciocia Nesiowata Cegielki Szczęścia 10 zl Dziekuje Serce!
 
                                        Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl                    
Link to comment
Share on other sites

     
            Besia11  Cegielki Szczęścia 20 zl Dziekuje Serce!
 
                                        Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl                    
         
 
        mdk8  Cegielki Szczęścia 10 zl Dziekuje Serce!
 
                                        Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl                    
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Dla krusztyneczki Jasnej Poli Duch💓Sercem Zapraszam 20.03
             Szczęścia kruszynce wszelkiego szczęścia 
           zapraszam nocką                                                          
Link to comment
Share on other sites

                                                  Dziekuje serdecznie

Dnia 8.03.2024 o 18:17, Onaa napisał:

ZaglÄ…dam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2024 o 20:32, mdk8 napisał:

cegiełkę za 10,- poproszę

                  Dziekuje Ogromnie Dziekuje Klaniam Pozdrawiam                                                                                              Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2024 o 21:41, Besia11 napisał:

jestem i cegiełkę za 20zł poproszę zapłacę przed 20-tym

                        Stokrotnie Besiu  Dziekuje Klaniam Za Wszystko Klaniam                                                      Błyszczący niebieski serca dwa Fototapeta • Fototapety flirty, amorek,  Spotkanie | myloview.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Ozdoba cudko 18 zl! Dla krusztyneczki Jasnej Poli Duch💓Sercem Zapraszam 20.03
  • Nadziejka changed the title to Ozdoba cudko 14 zl! Dla krusztyneczki Jasnej Poli Duch💓Sercem Zapraszam 20.03

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...