Jump to content
Dogomania

Piękny zestaw prezentowy perfumy i żel pod prysznic Jardin Boheme oraz śliczna kosmetyczka dla wychudzonego Wolfika, który dziś opuścił schron. Na weta i badania. Do 22 listopada g.22.00


agat21

Recommended Posts

Beneficjentem jest chudziaczek Wolfik, który właśnie jedzie z Aska7 do hoteliku pod Słupskiem. Jest starszym wychudzonym psiakiem. Na pewno trzeba będzie go gruntownie przebadać.

Dlatego wystawiam zestaw prezentowy, jaki otrzymałam. Są to perfumy firmy Jardin Boheme wraz z żelem pod prysznic. Jest to niszowa firma, której wszystkie kosmetyki mają certyfikat EcoCert, co oznacza, że są nie zawierają szkodliwych składników i oczywiście są wolne od okrucieństwa. Zapach owowcowo-kwiatowo-drzewny. Zdecydowanie na jesień czy zimę. Perfumy mają 50ml, żel pod prysznic 75ml.

Zestaw nowy, w ozdobnym pudełku. 

W Douglasie kosztują 199 zł. 

Tutaj cena wywoławcza zestawu 100 zł. Opcja Kt to 150% licytowanej ostatnio ceny.

Serdecznie zapraszam, pomóżcie Wolfikowi zacząć nowe życie. 

LICYTUJE JO37 ZA WYWOŁAWCZĄ 🙂

PRZEBIJA LIVKA NA 110 ZŁ 🙂

20231118_113021.jpg

20231118_113059.jpg

Fant nr 2 to piękna kosmetyczka od Aldrumki 🙂 Zdjęcia niżej w Jej wpisie, bo nie chcą mi się na razie tu wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Taki opis znalazłam:

Ciepły jak egzotyczna letnia noc, dziki jak zmysłowy pocałunek i namiętny jak palące pragnienie: Rendez-vous Nocturne Jardina Bohèmea opowiada o idealnej historii miłosnej. Dla kobiety, która rzuca zaklęcie swoją śmiałą, a jednocześnie wrażliwą osobowością i wie dokładnie, czego chce i jak ją zdobyć. Woda perfumowana otwiera się radosną eksplozją świeżych nut cytrusowych i cudowną słodyczą pianki. Zmysłowy bukiet jaśminu, róży i ylang-ylang tworzy niezwykle uwodzicielską nutę serca. Intensywnie drzewne nuty paczuli w połączeniu z białym piżmem i nutą wanilii umiejętnie dopełniają aromatyczno-orientalny zapach dla smakoszy.

Zapach:owocowe, kwiatowe
Nuta głowy:Cytryna, Pianka marshmallow
Nuta serca:Róża, Jaśmin
Nuta bazy:Wanilia, Paczula, Piżmo
Cecha produktu:nie zawiera mikroplastiku, bez silikonów, nie zawiera oleju palmowego, bez parafiny, bez parabenów, nie zawiera substancji konserwujących, bez sulfatów, nie zawiera substancji komedogennych, vegański, bezglutenowy, nie zawiera acetonu, nie zawiera laktozy, odpowiedni dla skóry wrażliwej, nie zawiera orzechów, nie zawiera amoniaku, bez ftalanów, nie zawiera pigmentów i substancji barwiących
 
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam te opisy zapachów - trzeba mieć nie lada talent 😉😁
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Piękny zestaw prezentowy perfumy i żel pod prysznic Jardin Boheme oraz śliczna kosmetyczka dla wychudzonego Wolfika, który dziś opuścił schron. Na weta i badania. Do 22 listopada g.22.00
Dnia 18.11.2023 o 22:05, Aldrumka napisał:

Niesamowite, że nie ma oporów i już na łóżku

 

Dnia 18.11.2023 o 22:05, elik napisał:

I jak nie popłynąć patrząc na to zdjęcie, mając w pamięci, że jeszcze kilka godzin temu leżało psisko na gołym, zimnym, brudnym betonie w schroniskowym boksie.

To są najpiękniejsze cuda świata. Starszy chudziutki psiak który tak fajnie zaczął nowe życie. Dzisiaj jest prawdziwe święto! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...