Jump to content
Dogomania

Zakończony: Dodane - Kwiaty z mojego ogródka/edycja jesień 2023 dla psiaków, sprzedaż i wymiana hobbystyczna nadwyżek ogródkowych, otwarte do 31.08 2023 do godz. 20.00


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 4.09.2023 o 09:23, Grażka123 napisał:

Niemocno, jeszcze rośliny są. Pęcherznice zobaczę po południu, napisz proszę ile Cię interesuje. Jeśli nie będę miała może uda się przygotować do wiosny. 

Trzeba zaglądać, zachęcam. Robię bazarki wiosną i jesienią. Z krzewów oprócz pęcherznic i lilaków będą wiosną tawuły na pewno i może jeszcze jaśminowce, kaliny, hortensje, a z bylin liliowce, floksy, pysznogłówki w różnych odmianach. Zapraszam

Ostatnia kupiona kalina niestety nie przyjęła się. 

Pęcherzyc conajmniej po 5 bym chciała . 

Ponieważ mamy oroblem z wodą na działce sadzic możemy tylko jesienią, wiosną nic się nie przyjmuje.

Posadzilismy 150 ligustrow - żaden nie przeżył, z 75 grabów trzymają się dwa lub trzy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2023 o 10:06, NikaEla napisał:

Ostatnia kupiona kalina niestety nie przyjęła się. 

Pęcherzyc conajmniej po 5 bym chciała . 

Ponieważ mamy oroblem z wodą na działce sadzic możemy tylko jesienią, wiosną nic się nie przyjmuje.

Posadzilismy 150 ligustrow - żaden nie przeżył, z 75 grabów trzymają się dwa lub trzy

Katastrofa ekologiczna, bez wody wszystko ginie. Lata przyszły suche a na dodatek melioracja u nas nie istnieje. Raz jest powódź a raz susza.

Pęcherznice czerwone mam 3 dwuletnie, około 60-70 cm, jak na zdjęciu na pierwszej stronie i 3 roczne około 30-40 cm.

Pęcherznic zielonych mam 6 rocznych, takie jak na zdjęciu na pierwszej stronie, około 30-40 cm i jedną trzyletnią już rozgałęzioną, świeżo wykopaną. Zdjęcie zrobię jutro, jestem padnięta po podlewaniu.

Napisz proszę które Cię interesują.

Na suszę spróbuj jeszcze juki, są wytrzymałe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2023 o 19:16, Grażka123 napisał:

Katastrofa ekologiczna, bez wody wszystko ginie. Lata przyszły suche a na dodatek melioracja u nas nie istnieje. Raz jest powódź a raz susza.

Pęcherznice czerwone mam 3 dwuletnie, około 60-70 cm, jak na zdjęciu na pierwszej stronie i 3 roczne około 30-40 cm.

Pęcherznic zielonych mam 6 rocznych, takie jak na zdjęciu na pierwszej stronie, około 30-40 cm i jedną trzyletnią już rozgałęzioną, świeżo wykopaną. Zdjęcie zrobię jutro, jestem padnięta po podlewaniu.

Napisz proszę które Cię interesują.

Na suszę spróbuj jeszcze juki, są wytrzymałe.

Wszystkie poproszę 🙂

 

 

 

juki mam , ale nie lubię ich

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2023 o 13:28, Isiak napisał:

Melduję, że paczucha z roślinkami dla alex i naszej szefowej dotarła szczęśliwie. Wszystkie roślinki całe i zdrowe. Dziękujemy 🙂

Szczęśliwie! przez upał nie byłam pewna czy przeżyją podróż. Mam już wiadomość, że wszystkie dotarły szczęśliwie🙂

 Zapraszam wiosną.

IMG_1132.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...