Jump to content
Dogomania

Nieludzko traktowane...tragedie na targu. jest bite? raczej głaskane! batem?


agata-air

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://www.tvn24.pl/2219144,0,0,1,1,nieludzko-traktowane,wideo.html"]Nieludzko traktowane - Wideo - portal TVN24.pl - 17.04.2009[/URL] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"Obrońcom praw zwierząt udało się nagrać, w jakich warunkach handluje się bydłem w Bodzentynie niedaleko Kielc. Głodne, konające, słabe, często traktowane paralizatorem - w takich warunkach przyszło się żyć zwierzętom na jednym z targów."[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Zamieszczać komentarze można tutaj[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://www.tvn24.pl/4,251,8,6477414,-1,0,0,forum.html"]Forum - portal TVN24.pl[/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Totalne przerażająco perfidne okrucieństwo " ludzi " ! Tylko płakać ......... Biedne zwierzęta !:-(:-(
Jak to musi boleć !!!!!!!!!!! Boli strasznie samo oglądanie filmu ...................:-(:-(
Ponieważ płacę niemałe podatki , za które opłacani są urzędnicy , to oczekuję od władz wyciągnięcia konsekwencji za zaniedbania , wobec burmistrza , oraz powiatowego lekarza weterynarii , na których terenie dochodzi do skandalicznego , okrutnego traktowania zwierząt ! :mad:
Burmistrzowi życzę może takiego samego pogłaskania , jakiego doświadczyły te katowane zwierzęta , może mu się spodoba ..... :shake:
Dziwię się , że okrucieństwo , o którym wie , nie spowodowało działania pana powiatowego weterynarza ! :angryy:
Obaj panowie zdyskredytowali się totalnie ! To ma być profesjonalizm urzędnika ?! :shake:
Na miano bydląt , to zasługują ci pseudoludzie tak okrutnie traktujący te zwierzęta ! KATOLICY ? :mad:
Wstyd XXI wieku ! A podobno jesteśmy LUDŹMI....... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Straszne. Bestialskie zachowanie i zenada jesli chodzi o burmistrza. Ale takie amle pytanko do Dany, czy widzialas gdzies plakietke "katolik" na ktorymkolwiek z oprawcow? Moze zamiast bez sensu generalizowac skupimy sie na winnych, a nie ich przynaleznosci religijnej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nykea']Straszne. Bestialskie zachowanie i zenada jesli chodzi o burmistrza. Ale takie amle pytanko do Dany, czy widzialas gdzies plakietke "katolik" na ktorymkolwiek z oprawcow? Moze zamiast bez sensu generalizowac skupimy sie na winnych, a nie ich przynaleznosci religijnej?[/quote]

Nie było plakietki....Nie mówię, że katolicy są źli...Ale czemu żaden ksiądz nie mówi o zaprzestaniu znęcania się nad zwierzętami....?! Gdyby powiedział pewnie większość wiernych katolików by posłuchała....Nie wiem czy to takie trudne...? Lenistwo?Nie zgodne z religią....?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nykea']Straszne. Bestialskie zachowanie i zenada jesli chodzi o burmistrza. Ale takie amle pytanko do Dany, czy widzialas gdzies plakietke "katolik" na ktorymkolwiek z oprawcow? Moze zamiast bez sensu generalizowac skupimy sie na winnych, a nie ich przynaleznosci religijnej?[/quote]


Zapytałam : [B] " katolicy ?"[/B]
To nie ocena , czy generalizowanie , tylko PYTANIE ;)
Plakietki nie widziałam , a pytanie padło , ponieważ większość naszych rodaków , szczyci się mianem katolików .....
Pytanie zasadne , biorąc pod uwagę [B]wartości [/B] chrześcijańskie......

Nie widziałam też plakietki , że [B] nie są[/B] katolikami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

właśnie.."katolicy" moja sąsiadka co dzień jest w kościele a jak mieli kotkę to sama zabijała każdy miot:angryy:. niestety niedawno miałam okazje przejeżdzać obok targu w Bodzentynie:(,zatrzymaliśmy się z chłopakiem na chwilę-te krówki które były od strony drogi były naprawdę zadbane,itp ale domyślam się jak wygłądały zwierzeta które były tam dalej.niestety ten targ słynie z nieludzkiego traktowania krów,cieląt...nie wspominając o koniach:placz:.na stronie "przystań ocalenie" jest specjalna strona poświęcona Bodzentynowi i napisane jak można pomóc.ja wysyłałam pisma do burmistzra Bodzentyna i wojewody kieleckiego-nawet dostałam odpwiedz

Link to comment
Share on other sites

Można by "pogłaskać" pręcikiem p. burmistrza i zobaczyć czy nie zmieniłby zdania o tym "głaskaniu"?:angryy:
Ej.... nasze realia. Wiem że bydło stojące już jednym kopytem na tamtym świecie jest kupowane normalnie przez handlarzy i jeszcze nawet niektórzy weterynarze dają na nich namiary jak już nie ma szans na uratowanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...