Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Dodałam gila i gazetki! Zakładki i koc elektryczny dla Kody do 17.07. do 20.00


Isiak

Recommended Posts

Dnia 12.07.2023 o 10:20, Jo37 napisał:

Poproszę 14a za CW

 

Dnia 12.07.2023 o 13:42, Jo37 napisał:

Nie wiem dlaczego się nie pokazało przypomnienie, że nie mam zaznaczonego 14a.

Bo ślepa wrona jestem i przegapiłam 😄

Już zaznaczam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 09:35, Poker napisał:

Isiaczku,  nie haftują SIĘ tylko TY je haftujesz.

Pokerku, ten wzór jest tak prosty jak dziecięca kolorowanka, a do tego daje możliwość dowolnych wariacji kolorystycznych. W dodatku na grubszej kanwie (54 krzyżyki na 10 cm), więc igła sama wskakuje w odpowiednie miejsce. Dlatego mam wrażenie, że koty same się haftują, bo to czysta przyjemność 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 05:31, Iv_ napisał:

Piękne kotki. Wszystkie 😍

Buraska to znajdka przygarnięta z gabinetu weterynaryjnego, miała około 5 miesięcy. Rudy kocur zgarnięty z krzaków pod blokiem po miesiącu oswajania, wieeelki i bardzo chory. To znaczy był chory. Przeziębiony pęcherz, zapalenie oskrzeli, odmrożone opuszki łapek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 14:42, Isiak napisał:

Buraska to znajdka przygarnięta z gabinetu weterynaryjnego, miała około 5 miesięcy. Rudy kocur zgarnięty z krzaków pod blokiem po miesiącu oswajania, wieeelki i bardzo chory. To znaczy był chory. Przeziębiony pęcherz, zapalenie oskrzeli, odmrożone opuszki łapek.

Złe historie ze szczęśliwym zakończeniem 🥰

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2023 o 09:00, Grażka123 napisał:

Ja byłabym zainteresowana. Wyszywam od czasu do czasu i lubię. Mam kilka czasopism z haftami, chętnie obejrzę coś nowego.

Super! A co już masz? Ja mam tego sporo i zastanawiam się, jak to zaprezentować... Mam Haft Gobelinowy, Kram z Robótkami, Hafty Polskie, Igłą Malowane. Całe roczniki... Może zrobić bazarek z gazetkami?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2023 o 09:09, Isiak napisał:

Super! A co już masz? Ja mam tego sporo i zastanawiam się, jak to zaprezentować... Mam Haft Gobelinowy, Kram z Robótkami, Hafty Polskie, Igłą Malowane. Całe roczniki... Może zrobić bazarek z gazetkami?

 

 

Trudno powiedzieć czy jeszcze ktoś będzie zainteresowany. Proponuję dopisać do tego bazarku, masz na pierwszej stronie zapas. Napisz proszę jakich chcesz się pozbyć i w jakiej cenie. Chyba najbardziej lubię Hafty Polskie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2023 o 09:09, Isiak napisał:

Super! A co już masz? Ja mam tego sporo i zastanawiam się, jak to zaprezentować... Mam Haft Gobelinowy, Kram z Robótkami, Hafty Polskie, Igłą Malowane. Całe roczniki... Może zrobić bazarek z gazetkami?

 

 

 

Dnia 14.07.2023 o 09:37, Grażka123 napisał:

Trudno powiedzieć czy jeszcze ktoś będzie zainteresowany. Proponuję dopisać do tego bazarku, masz na pierwszej stronie zapas. Napisz proszę jakich chcesz się pozbyć i w jakiej cenie. Chyba najbardziej lubię Hafty Polskie.

Ja chętnie też pomyszkuje i na pewno coś wybiorę .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2023 o 09:37, Grażka123 napisał:

Trudno powiedzieć czy jeszcze ktoś będzie zainteresowany. Proponuję dopisać do tego bazarku, masz na pierwszej stronie zapas. Napisz proszę jakich chcesz się pozbyć i w jakiej cenie. Chyba najbardziej lubię Hafty Polskie.

 

Dnia 14.07.2023 o 09:41, mdk8 napisał:

 

Ja chętnie też pomyszkuje i na pewno coś wybiorę .

Dobrze, to dołożę dzisiaj. Gazetki są w dobrym stanie, jedynie kilka jest nieco sfatygowanych. Myślę, że cena 2 zł mogłaby być?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...