Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

Ryzyko przy takim maleństwie jest ogromne, ale przy nieustannym obserwowaniu i uczeniu, tłumaczeniu, że nie wolno, może by się udało. Słyszałam, że wszystko zależy od wychowania psa. Tylko z Ogim jest pewnie trochę inaczej, bo trafił do Danusi, jak był już mocno dorosły.

Link to comment
Share on other sites

Mówisz i masz ;)

[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7313/dscn2026i.jpg[/IMG]

To jest dość stare zdjęcie Kacperka, zrobione na postoju w czasie drogi na urlop. Tzn Kacperek jechał na urlop do Malagos na ten czas kiedy my jechaliśmy nad morze. Kacperek miał wtedy jeszcze podawane leki, a opiekunka którą zostawiłam z resztą mojego zoo nie umiała podawać leków i Małgosia zgodziła się przyjąć Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kacperciu Kochany!!!!!! Moje gratulacje dla Ciebie i oczywiscie dla Twojej Pani. Ten tytuł to Ci dawno sie nalezał.
Evuś jak Kacperek bedzie gdzie kolwiek startował to prosze daj znac, bo fajna to zabawa, ale głosiki też się liczą. Jeszcze raz Kacperciu dla Ciebie i dla Twojej Pani wielkie, wielkie gratulacje:multi::loveu::multi::loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

W tym miesiącu jest konkurs dla krówek i pingwinków, więc wystawiłam całą moją trójkę biało - czarnych.
Zapraszam do podziwiania i głosowania na najpiękniejszych: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144808[/url]
Choć ostrzegam, że wybór jest wyjątkowo trudny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chyba się starzeje, bo zrobiłam sobie wieczór wspomnień i obejrzałam wszystkie zdjęcia Kacperka w całym wątku. Ale on urósł :evil_lol:. Na szczęście charakter ma nadal cudny, a nawet jeszcze lepszy. Jest spokojny, przytulaśny i traktorkujący. Kocham mojego rudzielca :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...