Jump to content
Dogomania

Zmorek, czyli o tym jak się udało!!!


sue

Recommended Posts

Mam wpłatę 30 zł z kolejnego bazarku Nadziejki bardzo dziękuję ❤️ 

Zmorek już dostał 4 x antybiotyk i jakby się ogarnia. Jest troszkę czyściejszy i ucichło trochę furkanie w nosie, myślę więc że działa. Do końca tygodnia trwa jedna kuracja i zobaczymy co dalej. Ale serio, jakoś fajniej wygląda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 20:31, sue napisał:

Mam wpłatę 30 zł z kolejnego bazarku Nadziejki bardzo dziękuję ❤️ 

Zmorek już dostał 4 x antybiotyk i jakby się ogarnia. Jest troszkę czyściejszy i ucichło trochę furkanie w nosie, myślę więc że działa. Do końca tygodnia trwa jedna kuracja i zobaczymy co dalej. Ale serio, jakoś fajniej wygląda. 

Tulinkam dzielnego nad dzielnosści tygryska
Aniu jak dobrze ze jest u Ciebie jak dobrze
Link to comment
Share on other sites

Antybiotyk zeżarty. Jest osłuchowo lepiej i ja zauważam że Zmorek przestał kichać/kaszleć. Ale wg wet. to może za jakiś czas wrócić, kocurek przed znalezieniem kilka miesięcy łaził z zapaleniem oskrzeli, a może i czymś gorszym.

Gdzieś w połowie czerwca mamy robić badanie krwi, na razie dostaje kapsułki wspomagające wątrobę (10 zł), bo w wynikach pierwszych badań jakie udało się zrobić miał trochę podwyższone parametry wątrobowe. Trzeba później będzie zrobić pyszczek, z tyłu ma kamień nazębny. Trochę jest problemu z jedzeniem przez to jak juz minął pierwszy hajp na zżeranie wszystkiego co popadnie.

Do tego test na giardię wyszedł niejednoznaczny + kupa z domieszką śluzu i krwi, przeleczamy tydzień fenbendazolem.

Koszt wizyty i lekow 55 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2023 o 17:42, sue napisał:

Antybiotyk zeżarty. Jest osłuchowo lepiej i ja zauważam że Zmorek przestał kichać/kaszleć. Ale wg wet. to może za jakiś czas wrócić, kocurek przed znalezieniem kilka miesięcy łaził z zapaleniem oskrzeli, a może i czymś gorszym.

Gdzieś w połowie czerwca mamy robić badanie krwi, na razie dostaje kapsułki wspomagające wątrobę (10 zł), bo w wynikach pierwszych badań jakie udało się zrobić miał trochę podwyższone parametry wątrobowe. Trzeba później będzie zrobić pyszczek, z tyłu ma kamień nazębny. Trochę jest problemu z jedzeniem przez to jak juz minął pierwszy hajp na zżeranie wszystkiego co popadnie.

Do tego test na giardię wyszedł niejednoznaczny + kupa z domieszką śluzu i krwi, przeleczamy tydzień fenbendazolem.

Koszt wizyty i lekow 55 zł

 

    Aniu sciskam trzymam za tygrrysia                                                                                      za wszystko. poslalam kotusiowi 55 zl 💓    

         z kramiku zakonczonego wczoraj.jak doleca to daj znac prosze na baz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2023 o 17:45, sue napisał:

Zmorek się myje, bo pewnie niektórzy nie wierzą 😞

Brak opisu.

  Dokladam bluzę,t shirt i krówki.Sercem Dla Lindy 18.06. Sztućce,Serweta Dziergana,Nowe Ksiązki I Niespodzianka..

 💓 zapraszam na niespodzianke dla kocinka  tutaj na bazarku Lindeczkowym Kamilka juz byla dziekuje Kamilko dziekuje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

05.06.2023 - 55 zł z bazarku Nadziejki, bardzo dziękuję

Zmorek miał dziś badania krwi. Chciał nas zeżreć, strasznie nie lubi jak się go kłuje. Wyzywał i używał paszczy. Biochemia idealna, w morfologii nadal jest leciutka anemia ale to się z czasem wyrówna. 

W poniedziałek zabieg na pyszczek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zmorek raz lepiej raz gorzej z jedzeniem, widać że coś mu tam w pysiu przeszkadza, odkąd jest u mnie troszkę się domył ale teraz znów upaprał się śliną i wygląda jak wcześniej ;( Zmywam go na bieżąco. Dziś na przykład nie pluje i zjadł dużo, ale wczoraj jadł małe porcje i szybko odpuszczał. Sram się trochę tym zabiegiem. Ale będzie się czuł lepiej, wyhodował kamień i zapalenie dziąseł a może nawet coś go tam podrażnia ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2023 o 13:54, sue napisał:

Zmorek raz lepiej raz gorzej z jedzeniem, widać że coś mu tam w pysiu przeszkadza, odkąd jest u mnie troszkę się domył ale teraz znów upaprał się śliną i wygląda jak wcześniej ;( Zmywam go na bieżąco. Dziś na przykład nie pluje i zjadł dużo, ale wczoraj jadł małe porcje i szybko odpuszczał. Sram się trochę tym zabiegiem. Ale będzie się czuł lepiej, wyhodował kamień i zapalenie dziąseł a może nawet coś go tam podrażnia ogólnie.

        Kocinku sciskam tulam za wszystko  💓

Link to comment
Share on other sites

Jutro minie miesiąc odkąd widziałam Bazylego po raz ostatni 😞 Moje wyjątkowe, mądre kociątko

Trzymajcie proszę kciuki żeby zabiegł pomógł Zmorkowi się w końcu umyć! Wczoraj i dzisiaj nawet cośtam sobie mył ale co z tego jak znów się poopluwał jak spał ;/ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...