Jump to content
Dogomania

Zmorek, czyli o tym jak się udało!!!


sue

Recommended Posts

Dnia 23.07.2023 o 14:29, Kamila Proc napisał:

caluje morde

😄 😘

Dnia 24.07.2023 o 10:44, Nadziejka napisał:
 
                serdecznie pozdrawiam wszytkie lapunńki 
Anusiu daj znac prosz na zakonczonym ,
jak pieniazki Zmorcia sie pojawia u Ciebie  

Dziękuję bardzo już mam i lecę potwierdzić

Link to comment
Share on other sites

Zmorek jest dużo ładniejszy po sterydzie i myje się, poluję na niego żeby rozdziawił paszczę i zobaczę jak wyglądają te frędzle z tyłu, ale jeszcze mi się nie udało. Pewnie jakoś środa/czwartek pójdę go pokazać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pokazałam - wygląda trochę lepiej, ale jeszcze nie tak jak powinien. Czekamy na dalsze efekty i kolejne pokazywanie w poniedziałek. 

Zakupiłam żwirek Benek, jest najlepszy z dostępnych, Zmorek go używa bez problemu a ogólnie korzystanie i sprzątanie jest dużo wydajniejsze.

 

IMG_20230726_215545_copy_881x1335.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U Zmorka ogólnie w porządku.

Dwa dni temu pyszczek wyglądał z tyłu całkiem dobrze, ale dziś trochę mamlał paszczą, więc pewnie znów się zacznie niedługo ślinić. 

Wciąż na pierwszym miejscu jest żarcie. Gada, trochę się bawi, trochę się myje, ale najważniejsza jest pełna micha. Najlepiej taka samonapełniająca się. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zmorek waży 4,7 kg 🙂

Został dziś zaszczepiony. Odczekamy trochę i ostatecznie czeka go usunięcie zębów (a przynajmniej większości), bo poprawa po lekach jest chwilowa i później znów wszystko wraca.

Zmorek trikolor:

Brak opisu.

Zmorek jesienny:

Brak opisu.

Zmorek się paczy:

Brak opisu.

Zmorek wywalony:

Brak opisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • sue changed the title to Zmorek, czyli o tym jak się udało!!!
  • 3 weeks later...

W poniedziałek 06.11 Zmorek miał usuwane zęby trzonowe w ilości 5, nie wiem jeszcze na ile to pomogło w kwestii jego dolegliwości, ale obecnie je bez sterydu, trochę się jeszcze ślini ale wg weta może przez pewien czas tak być. Zobaczymy, co podzieje się dalej. Myje się bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 1.01.2024 o 08:12, Kamila Proc napisał:

wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku

Bardzo dziękuję i również życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich zaglądających do Zmorka 🙂

Kotek waży 5,15 kg teraz, szkoda że coś się stało ze zdjęciami które wrzucałam - a może to tylko ja nie widzę? Waga utrzymuje się już jakiś czas, może po prostu to już jego zdrowy limit.

Byliśmy ostatnio w lecznicy bo znowu coś z pyszczkiem dzieje się, ale tym razem wyszła infekcja gardła i gorączka, a nie same ząbki.  Zapłaciłam 58 zł. Zmorek uwielbia surowe mięso ale ogólnie jest żarłoczny cokolwiek by nie znalazł. Dzięki temu przeżył, bo jadł mimo choroby i bólu pyszczka. Teraz już możemy w razie czego działać lekami, a jak był na ulicy żył tylko dzięki temu, że jest taki dzielny. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wielka modlitwa za wszystkie lapunki Zmorcio dzielny kochany Pan Kotuś 💓 

                                              image.jpeg.9db42c88aace6fdaf96bda6bc0826840.jpeg

 

 

Szczęśliwego N roku W zdrowiu Spokojności Cieple dla Was zasylam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2024 o 21:49, Nadziejka napisał:

Wielka modlitwa za wszystkie lapunki Zmorcio dzielny kochany Pan Kotuś 💓 

                                              image.jpeg.9db42c88aace6fdaf96bda6bc0826840.jpeg

 

 

Szczęśliwego N roku W zdrowiu Spokojności Cieple dla Was zasylam

Dziękujemy.

To jest niesamowity kot. Gdy odszedł Bazyli (*) wszędzie była pustka i brakowało go w różnych miejscach: na fotelu, na trawie, w budce, w której czasami przesiadywał, bo ciągle go gdzieś gnało. Gdyby nie Zmorek, pustka trwałaby nadal.

A ciekawe jest to, że mają podobne zachowania. Zmorek też udaje irytację podczas zabawy, robi to nieporadnie, czasem ziewa i fuka. Podwija łapki tak jak robił to Bazylek. Gryzie inne koty w ucho również tak samo. Jest jednak mniej elegancki, nie ma w sobie tej dozy "bez kija ani przystąp" 😉 taka kocia wycierucha. Niestety życie go złamało bo na pewno przeszedł piekło tam gdzie przebywał i cud, że w ogóle żyje. Ma ogromny apetyt i najsłodsze mruczenie na świecie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Poslalam z kramku zakonczonego 30 zl kocikowi dzielnemu
                   😺💓😺😺😺
   pozdrawiam pozdrawiam wszystkie lapeczki
  jak będą na koncie to daj znac prosze na tym zakonczonym
Link to comment
Share on other sites

Zmorek został zważony podczas ostatniej wizyty i waży 5,2 kg. 

Przyjmuje steryd co około 2-3 tygodnie, przez ten czas jest nieźle. Apetyt całe szczęście wciąż zmorkowy, czyli duży. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...