Jump to content
Dogomania

Nutra Nugggets a Nutra Gold


Iwona.

Recommended Posts

tak na babski rozum: Nutra Gold jest z jeszcze wyzszej polki, niz Nutra Nuggets.

w sumie nie wiem, jak to mozliwe, skoro linie Nuggets producent okresla jako "super premium"? :wink:

ja generalnie jestem wobec tej karmy dosc ostrozna, po tym, co wyczytalam w skaldzie Nutry Nuggets Lamb&Rice, niby dla alergikow... no i nie podoba mi sie przytoczony powyzej chwyt marketingowy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja karmialam psa jzu kilkoma karmami , bo mam taki problem ze moj pies jest alergikiem opdkad dostaje NN jestem bardzo zadowolona i skald tez mi odpowiada czego nie moge powiedziec o innych L&R nawet z wyzszych pulek. Mojej suce smakuje wcina jak szalona i od tamtej pory nie ma problemu z sierscia i wogole . Kupki OK a siersc wyglada rewelacyjnie , waga taka sama chociaz jest po sterylce od ok roku

Link to comment
Share on other sites

a moj juz wzgardzil :evil: ..Ale musi zjesc-to juz trzecia karma 15 kilowa ktora kupilam-wiec musi sie przyzwyczaic kolega :D ..Tej nie wyrzuce :evilbat: ..ale chyba dobrze na niego dziala,bo zjada polowe dawki dziennej(plus twarog i ryz z kura)..i przyjaciel rosnie ladnie,kupki nadal ok,jak na razie-Nutra Gold the best :D

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałam się Nutrę Gold -Low fat Adult Dog-, Guci bardzo smakuje, ale czy będzie jej służyło to się okaże z czasem, liczę zwłaszcza na poprawę stanu sierści, bo po naszych ostatnich eksperymentach z karmami marnie wygląda :roll: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No coz-Dali je od kilku tygodni nutre gold-i dzis zauwazylam,ze siersc mu sie pieknie zaczela blyszczec i mniej sie wyczesuje podczas czesania....Sunia tez ja wcina-i pomimo gwaltownego przestawienia :roll: -bo przeciez nie da rady dwoch szczeniakow karmic dwoma roznymi karmami-nie zareagowala na zmiane zadnymi sensacjami zoladkowymi-ale je ja od wczoraj-trudno powiedziec..Natomiast wiem,ze Dali po raz pierwszy od 2 tygodni nie byl u weta i ta karma mu odpowiada-zarowno smakowo jak i fizycznie-przybiera pieknie,siersc ma piekna,kupy normalne-jestem bardzo zadowolona :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Angelka'][B]niki_ill[/B] ja chciałam zamówić psu też nutrę nuggets bo się też skończyła i dowiedziałam sie że nie przyleciała dostawa do polski najbliższa pod koniec miecha więc twój dostawca nie zaszwankował :)[/quote]
rowniez tak napisal mi sklep internetowy, dlatego na jeden miesiac wzielam purine dog chow, mam nadzieje, ze w tym miesiacu juz bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Angelka, ale moje jedda Nutre dla szczeniat ras duzych, a te karme akurat maja. Dzis obiecali dowiezc i wlasnie na nich czekam. Zobaczymy. Przez weekend psy sie gotowanym amku delektowaly. Sonika, o Purinie Dog Chow nie mam dobrego zdania :/Pozdrawiam[/quote]
Ja rowniez nie mam, ale to i taj tylko na miesiac :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='adda']Z tego co wiem, Nutra Gold jest robiona ze świeżego mięsa, nie suszonego i nie mrożonego.
Moje psy czasami jedzą i są zadowolone.[/quote]
A Nutra Nuggets Profesional dla ciężko pracujacych te z miesa jest?
Bo czytałam gdzies, ze z mączki ;/
moze plotki jakies ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...