Jump to content
Dogomania

Powstaje nowy tor agility w Gliwicach


antares

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ifat']A nie można zacząć bez kompletnego toru? Chyba się nie uczy wszystkich przeszkód na raz?
[/quote]

Pisałam, że przeszkody niektóre są do porawki przez stolarza. no chyba, że chcecie trenować na przeszkodach nie pełnych,a co będzie jeśli się coś stanie.

Goddy, przepraszam, że Ciebie nie zapisałam.. bo wiem, ze tez dzwoniłaś i pisałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@'][quote name='Ifat']Jak tak dalej pójdzie, to agility zacznie się wiosną :([/quote]
jak tak dalej pojdzie, to ludzie sie zniecheca i nikt sie nie zapisze....[/quote]

Chętni są, ba nawet z Tarnowskich gór i Tychów.

ludzie, zawsze można poszukać innego terenu, gdzie można trenować.. tylko to nie jest w pobliżu Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Olek.. nie pamiętasz ? Musisz się pilnować, bo inaczej nie miejsca tu dla Ciebie :lol:

Właśnie, Olek nie przekazał wiadomości. Ostanio dzwonił tam i jak dla mnie to nikłe są szanse, że będziecie tam trenować jeszcze w tym roku. Planowane było na połowę września, ale wyszły z tego nici. Olokowi powiedziano, że nie wiadomo kiedy to wszystko ruszy. A wątpliwe jest, że będziecie trenować w zimie.

Zawsze możecie spróbować sami 8). Niektóre przeszkody do zrobienia nie są take trudne :lol:

Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś kto ma w miarę duży teren, czy działkę ale dużą bez drzew i kwiatków no żeby był w miarę duży placek do zrobienia przeszkód. Przeszkody można wspólnie zrobić. Czy jest ktoś na takie coś chętny? Zrobimy przeszkody i będziemy dalej sami uczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...