Jump to content
Dogomania

Ratujemy czarną Sonię FELV+ / Sonia już w DS


sue

Recommended Posts

Dnia 6.02.2023 o 13:07, sue napisał:

06.02. Mam na koncie 100 zł od Nadziejki - bardzo dziękuję ❤️

Kastracja kosztuje 240 zł więc brakuje nam jeszcze 140 

tego samego dnia zostanie pobrana krew na dokładniejszy test nosicielstwa felv - koszt 150 zł.

Aniu  jeszcze z kramku Nadziejkowego będą pieniazki ,
lada dzien posle 60 i kilka zl ku Tobie
Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam post z rozliczeniem na stronie 1, chyba na razie wszystko ok, ale mam jakiś błąd i nie mogę tam zmienić koloru ani dodać zdjęć (spróbuję później, może się uda). 

Ogólnie Sonia miała zrobiony test PCR w dniu zdjęcia szwów, wyszedł niestety dodatni. Koszt wizyty 194 zł

Dziś pojechała do azylu u p. Małgosi w Otwocku, jest to na razie rodzaj DT, będziemy szukać jej domu stałego w Warszawie i okolicach. W azylu ma szanse zostać dokładniej zdiagnozowana odnośnie skrzywienia główki. Może tam zostać dowolnie długo, ale jest obecnie kilka kotów z FELV i nie wiadomo, jak się Sonia będzie z nimi dogadywała. Do dyspozycji ma duży pokój i osiatkowany balkon, w planie drugie pomieszczenie. Koty mają tam różne wyposażenie typowo kocie tj. drapaki, legowiska, zabawki. Plan jest taki, by jednak szukać DS gdzie będzie np. jedynaczką albo towarzyszką dla innego kicia z FELV, ale to na spokojnie. 

Koszt transportu 50 zł

Na razie jest na minusie Sonia ale do rozliczenia jest mój bazarek 50% dla Soni oraz resztę ureguluję z bazarku na FB, można więc przyjąć że wychodzi na zero. 

Sonia otrzymała w azylu darmowe miejsce, ale chciałabym wspierać kicię karmą oraz w razie potrzeby zapewnić jej diagnostykę więc niewykluczone, że będą jeszcze jakieś dalsze koszty (karma w szczególności bo szkoda zostawić DT sam z wszystkimi wydatkami). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W domu tymczasowym Sonia nie jest jedynym kotem z FELV. Umówiłyśmy się tak, że postaramy się w miarę możliwości wspierać kotkę karmą, żeby trochę odciążyć DT. Sonia może tam przebywać dożywotnio gdyby nie znalazła domu stałego (ale oczywiście będziemy szukać, bo fajnie byłoby gdyby miała człowieka na wyłączność, jest kochana). 

Zrobiłam zamówienie na początek - za prawie 115 zł, 50% od guccio i 50% ode mnie z utargu na bazarku FB

ddb77b65dfb5413282e4c295fb339447.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...