Jump to content
Dogomania

Zapraszam na bazarek cegiełkowy na gromadkę kotów, których opiekunka umarła. Potrzebne fundusze na sterylizacje, karmę, żwirek. Do 30.11.2022 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

Dnia 23.11.2022 o 16:30, elik napisał:

Alvenka na konto bazaku wpłynęło do tej pory 160,00 zł.  Podaj proszę nr konta, to prześlę na Twoje konto.

Elu, zostawmy przelew na koniec bazarku, teraz zapłacę (ponad 400zł.) z tych funduszy z miau.
 

Dnia 23.11.2022 o 16:34, elik napisał:

Cytuję Alvenka z portalu Miau:

"Na poniedziałek jestem umówiona z dwiema szylretkami na badania krwi i testy, bo one w porównaniu do tej czarnej kotki wyglądają bardzo zabiedzone a do tego ta jedna bardziej chuda ma coś problemy z gryzieniem, bo przekręca główkę. Boję się ich poddać sterylizacji gdy wiem, że nie wyglądają dobrze."

Masz rację. Muszą być całkowicie zdrowe, bo narkoza jest dużym obciążeniem dla organizmu, a gdy do tego dojdzie jeszcze jakiś problem ze zdrowiem, może być dramatycznie.

Mam nadzieję, że to nic poważniejszego jak niedożywienie nie jest.

Z kolei czarnulka wygląda ładnie ale za to dzikuska.

aac3707edf4df24amed.jpg

Oczywiście wszystkie będą do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 19:36, agat21 napisał:

No a co z zagadką? Jutro rano ulega przeterminowaniu! 🤓

Kurcze nie miałam wolnej chwili, żeby się zastanowić, ale jeszcze nie rezygnuję, choć przyznaję, że nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. Ta zagadka jest trudniejsza od poprzedniej   🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 19:49, elik napisał:

Kurcze nie miałam wolnej chwili, żeby się zastanowić, ale jeszcze nie rezygnuję, choć przyznaję, że nic sensownego nie przychodzi mi do głowy. Ta zagadka jest trudniejsza od poprzedniej   🙂 

Ależ nie! Jest prosta, zapewniam Cię 🙃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 22:13, agat21 napisał:

Profesor jechał do swojego laboratorium poza miastem ze stałą prędkością (nie większą niż 90 km / h).
W pewnym momencie licznik wskazywał 16961 km przebiegu. Dokładnie po 2 godzinach liczba na liczniku ponownie pokazała liczbę, która czytana z lewej strony jest taka sama jak czytana z prawej.
Z jaką prędkością (km / h) jechał Profesor?

16961   -   17071

    17071
 - 16961
   -------
        110 - s

s = V x t

V = s/t

V = 110/2 = 55 km/h

Link to comment
Share on other sites

To ja zapodam podobną zagadkę  😉

Profesor jechał z jednolitą prędkością 40 km/h do swojego laboratorium oddalonego od domu o 50 km. W drodze nie zatrzymywał się. Musiał wrócić, bo przypomniał sobie, że  w domu nie wyłączył kuchenki gazowej.
W drodze powrotnej jechał z prędkością stałą 60 km/h.
Ile czasu spędził w drodze?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 22:54, elik napisał:

To ja zapodam podobną zagadkę  😉

Profesor jechał z jednolitą prędkością 40 km/h do swojego laboratorium oddalonego od domu o 50 km. W drodze nie zatrzymywał się. Musiał wrócić, bo przypomniał sobie, że  w domu nie wyłączył kuchenki gazowej.
W drodze powrotnej jechał z prędkością stałą 60 km/h.
Ile czasu spędził w drodze?

O proszę - nieoczekiwana zmiana miejsc! 😉 Zamiast zgadywać jest lepiej zapodawać - ja to wiem 😁

Nie mam teraz czasu na liczenie, "na czuja powiem", że 2 godziny 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 09:55, agat21 napisał:

O proszę - nieoczekiwana zmiana miejsc! 😉 Zamiast zgadywać jest lepiej zapodawać - ja to wiem 😁

Nie mam teraz czasu na liczenie, "na czuja powiem", że 2 godziny 🙂

Blisko, ale nie  😜

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 11:36, b-b napisał:

Poproszę jedną  karma Animonda .

Witam Cię cieplutko Boguniu i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc kotkom    ❤️ 🍓   🌷                                

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziła mnie dzisiaj Negra & Anna. Przyjechała po fanty z kilku bazarków moich i nie moich i przywiozła też fanty na moje bazarki. Dziękuję Aniu    😍    

Zapłaciła za wspólną przesyłkę z jakiegoś bazarku, już nawet nie pamiętam jakiego i powiedziała, żebym resztę przekazała na jakiś cel na dogo.  Całość - 20,00zł przeznaczam na ten bazarek.
Po raz drugi dziękuję Aniu
  ❤️  🌷  🍓  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...