Jump to content
Dogomania

koniec 1/2 ceny Ubrania, buty


Perełka1

Recommended Posts

Dnia 23.11.2022 o 22:26, Aldrumka napisał:

i pewnie teraz już poprosimy o wspólną wysyłkę z różnych bazarków  @sunnynight, @agat21 i ja ; potwierdźcie proszę, ze koniec zakupów

Skończyłam i jak najbardziej jestem chętna na wysyłkę, bo jak będziemy czekać do końca Perełkowych bazarków, to żadna z nas tej wspólnej paki nie udźwignie 😄   Może przyjść do mnie, btw.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 22:46, sunnynight napisał:

Skończyłam i jak najbardziej jestem chętna na wysyłkę, bo jak będziemy czekać do końca Perełkowych bazarków, to żadna z nas tej wspólnej paki nie udźwignie 😄   Może przyjść do mnie, btw.

Może być problem ze wspólną wysyłką, bo jest tych fantów za dużo, nie zmieszczą się w 1 kartonie. Agat paczka już nadana

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 00:01, Aldrumka napisał:

Myślisz, że może być aż tyle - nie przyszło mi to do głowy:). To po prostu  wyślij osobno, żeby nie dźwigać takich ciężarów.

Jest ciężkie, buty są cięzkie, i kurtki też. Wczorajsze zakupy sunnynihgt upakowałam ledwo w opakowanie po kołdrze puchowej 20x200. Ale rozłożę wszystko na spokojnie i dam znać. Bambi dopisuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 00:12, Perełka1 napisał:

Jest ciężkie, buty są cięzkie, i kurtki też. Wczorajsze zakupy sunnynihgt upakowałam ledwo w opakowanie po kołdrze puchowej 20x200. Ale rozłożę wszystko na spokojnie i dam znać. Bambi dopisuję

Dziękuję. I raczej nastawny się na oddzielne paczki. Nie mieszkamy blisko siebie i ja przynajmniej nie jeżdżę samochodem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 00:12, Perełka1 napisał:

Wczorajsze zakupy sunnynihgt upakowałam ledwo w opakowanie po kołdrze puchowej 20x200.

U la la... To może z moimi zróbmy tak: upchnij ile Ci się uda, a co się nie zmieści, niech poczeka u Ciebie na kolejne bazarki, które masz w planach 😉  bo pewnie na nich też coś dokupię. Raczej nie kurtki i na pewno nie buty (bo są na mnie za duże), więc już powinno być łatwiej pomieścić 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 01:11, sunnynight napisał:

U la la... To może z moimi zróbmy tak: upchnij ile Ci się uda, a co się nie zmieści, niech poczeka u Ciebie na kolejne bazarki, które masz w planach 😉  bo pewnie na nich też coś dokupię. Raczej nie kurtki i na pewno nie buty (bo są na mnie za duże), więc już powinno być łatwiej pomieścić 😄

Zobaczymy, ile da się upchnąć. Muszę sprowadzić większe kartony. Nie wiem, czy do paczkomatu mozna zapakować w strech, czy musi być karton.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2022 o 00:36, Aldrumka napisał:

Dziękuję. I raczej nastawny się na oddzielne paczki. Nie mieszkamy blisko siebie i ja przynajmniej nie jeżdżę samochodem.

ja też nie jeżdzę samochodem. Korzystam z pomocy przy wysyłce. Mam blisko paczkomat ale okazało się, że nie ma dużych komór. Myslałam, że wszędzie stawiają jednakowe.

 

Link to comment
Share on other sites

@Perełka1i @sunnynightprzepraszam Was za kręcenie, ale wycofuję się ze wspólnej przesyłki; tę prośbę napisałam odruchowo jak często ale spojrzałam na liczbę fantów - nawet samych moich nie mam chęci nosić z większej odległości; może @sunnynightzmieści się wszystko do paki, koszty na tyle fantów się rozłożą; zaraz zrobię odpowiedni przelew

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 11:26, Aldrumka napisał:

@Perełka1i @sunnynightprzepraszam Was za kręcenie, ale wycofuję się ze wspólnej przesyłki; tę prośbę napisałam odruchowo jak często ale spojrzałam na liczbę fantów - nawet samych moich nie mam chęci nosić z większej odległości; może @sunnynightzmieści się wszystko do paki, koszty na tyle fantów się rozłożą; zaraz zrobię odpowiedni przelew

Nic nie szkodzi. Czy wysłac opcją paczkomat-dom? czy paczkomat-paczkomat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...