Jump to content
Dogomania

Zakończony Klasyczny bazarek dla Fafelka. Akcesoria do domu, uroda i kolorówka do 18.11.2022


uxmal

Recommended Posts

Dnia 13.11.2022 o 08:24, rozi napisał:

Kiedyś, po powrocie z pracy, zastałam moją panią do sprzątania zarumienioną z dumy - wyczyściła z patyny zabytkową mosiężną popielniczkę. Ledwie z życiem uszła.

kiedyś z kuzynką "uratowałyśmy" cioci kwiatki pokryte mszycami.

Wyrwałyśmy je z doniczek i wyrzuciłyśmy. Nie była zadowolona 😕

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 19:08, Iv_ napisał:

To są mądre przysłowia jakby nie patrzyć 😉 😉

 

I jeszcze ciekawi mnie ten dyfuzor. Jak on działa? 

Można go ustawić na godzinę dyfuzowania, 3 lub 6 godzin lub non stop. Wyłącza się też jak zabraknie wody.

Ten wąski pasek biały świeci się oraz przy wylocie pary też jest światełko. Można ustawić kolory oraz w jaki sposób  świeci: naprzemiennie, wtedy łagodnie przechodzą kolory z zielonego przez niebieski, malinowy,czerwony, pomarańcz lub stały kolor. Można też ustawić żeby było jedno światełko taki subtelny zarys światła.

image.png.e6c98af0a24a1c113b2d76fa773cba21.pngimage.png.f8f16ccef32362ae525d056b2b975876.pngimage.png.5b64bbe8bf7aa310780cb4a469684529.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 19:52, uxmal napisał:

Można go ustawić na godzinę dyfuzowania, 3 lub 6 godzin lub non stop. Wyłącza się też jak zabraknie wody.

Ten wąski pasek biały świeci się oraz przy wylocie pary też jest światełko. Można ustawić kolory oraz w jaki sposób  świeci: naprzemiennie, wtedy łagodnie przechodzą kolory z zielonego przez niebieski, malinowy,czerwony, pomarańcz lub stały kolor. Można też ustawić żeby było jedno światełko taki subtelny zarys światła.

image.png.e6c98af0a24a1c113b2d76fa773cba21.pngimage.png.f8f16ccef32362ae525d056b2b975876.pngimage.png.5b64bbe8bf7aa310780cb4a469684529.png

 

 

Dziękuję 🙂

Dobrze, to już wiem że wlewa się do niego wodę, zapewne i olejek zapachowy. Ale co go uruchamia? Prąd, świeca, itp?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 20:03, Iv_ napisał:

 

Dziękuję 🙂

Dobrze, to już wiem że wlewa się do niego wodę, zapewne i olejek zapachowy. Ale co go uruchamia? Prąd, świeca, itp?

aaa.Oki.

To po koleji. Wlewa się wodę. zazwyczaj wlewałam mało np 100 ml i kilka kropel olejku eterycznego. Można też robić sobie kompozycje z kilku różnych olejków. Jak się przeziębiłam to rozbiłam sobie mieszanki z eulakiptusem, rozmarynem, goździkiem itd...

Co jakiś czas warto czyścić taki dyfuzor. Do wody nalewam kilka kropelek octu spirytusowego i włączam.

Dyfuzor jest na prąd.

Jak nie wiesz co i jak z olejkami to firma Etija ma spoko olejki. Ale warto używać eterycznych nie zapachowych.

https://etja.pl/pl/3-olejki-eteryczne

mają też samouczek https://etja.pl/pl/content/16-dolegliwosci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 20:12, uxmal napisał:

aaa.Oki.

To po koleji. Wlewa się wodę. zazwyczaj wlewałam mało np 100 ml i kilka kropel olejku eterycznego. Można też robić sobie kompozycje z kilku różnych olejków. Jak się przeziębiłam to rozbiłam sobie mieszanki z eulakiptusem, rozmarynem, goździkiem itd...

Co jakiś czas warto czyścić taki dyfuzor. Do wody nalewam kilka kropelek octu spirytusowego i włączam.

Dyfuzor jest na prąd.

Jak nie wiesz co i jak z olejkami to firma Etija ma spoko olejki. Ale warto używać eterycznych nie zapachowych.

https://etja.pl/pl/3-olejki-eteryczne

mają też samouczek https://etja.pl/pl/content/16-dolegliwosci

Noooooo teraz wszystko dokładnie opisane.

Dziękuję bardzo!

To ja poproszę za wywoławczą 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...