Jump to content
Dogomania

DZISIAJ KONIEC! Jest LUSIA!!!! :))) Imienny dla Pięknej i Łagodnej suni kochającej ludzi, ale przerażonej schroniskową rzeczywistością. Zajrzyj, spójrz jaka cudowna. I pomóż wybrać IMIĘ :)Do 4 listopada 22.00


agat21

Recommended Posts

A teraz cosik już do pokombinowania z innej beczki 😉 Bardzo szkodliwej dla zdrowia, ale pomijamy ten fakt 😁

Państwo Kowalscy siedzą przy stole z ich miłym gościem. Mówią właśnie o papierosach i z rozmowy okazuje się, że dwie osoby palą Dukaty, dwie palą Giewonty i dwie Wczasowe. Pani nie pali Wczasowych, Giewontów, a kto nie pali Dukatów, nie pali także Giewontów.

Jakie papierosy pali każda z trzech osób?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 10:16, agat21 napisał:

BRAWOOOOOO!!!!!! 😁🎉🎉🎉Należy Ci się medal z kartofla

image.png.dedf6341af8bd2f0ba0f2f8023222dc9.png

 

 

Dnia 27.10.2022 o 10:23, agat21 napisał:

A teraz cosik już do pokombinowania z innej beczki 😉 Bardzo szkodliwej dla zdrowia, ale pomijamy ten fakt 😁

Państwo Kowalscy siedzą przy stole z ich miłym gościem. Mówią właśnie o papierosach i z rozmowy okazuje się, że dwie osoby palą Dukaty, dwie palą Giewonty i dwie Wczasowe. Pani nie pali Wczasowych, Giewontów, a kto nie pali Dukatów, nie pali także Giewontów.

Jakie papierosy pali każda z trzech osób?

Cudowny medał 🙂
Podpowiem, ze pani Kowalska nie pali😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 16:18, limonka80 napisał:

Ja proponuję Lusia albo Dobrusia. I 10 głosów proszę, ale na które imię jeszcze nie wiem. 

Muszę się suni jeszcze poprzyglądać 🙂

Jednym ruchem limonka zmieniła ranking.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 16:18, limonka80 napisał:

Ja proponuję Lusia albo Dobrusia. I 10 głosów proszę, ale na które imię jeszcze nie wiem. 

Muszę się suni jeszcze poprzyglądać 🙂

No właśnie Ciebie mi bardzo tu brakowało 😉😘

Zastanów się zatem które imię wpisać jako Twoją propozycję i dopisać wielką liczbę głosów w postaci aż dziesięciu! 😁

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...