Jump to content
Dogomania

Krówka- śliczna czarna suńka-MA DOM


Recommended Posts

zrobiłam mały bazarek, jeśli uda się cos uzbierac to częśc tych pieniązków chciałam dołożyc do ogłoszenia Krówki z gazecie. Proszę o ewentualne podnoszenie bazarku;)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184782-Nowe-torby-apaszki-naklejki-maskotki-balony-dla-potrzebujących-do-15-maja"]www.dogomania.pl/threads/184782-Nowe-torby-apaszki-naklejki-maskotki-balony-dla-potrzebujących-do-15-maja[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PIANKA OTO ALLEGRO WYRÓŻNIONE kROWKI Z tWOIM NOWYM TEKSTEM;)

[U][COLOR=#0000ff][URL="http://www.allegro.pl/item1033183049_krowka_slodka_jak_cukierek_pies_psy_suczka.html"]www.allegro.pl/item1033183049_krowka_slodka_jak_cukierek_pies_psy_suczka.html[/URL][/COLOR][/U]

teraz tak, kase na ogłoszenie mamy bo z bazarku bedzie 50 zł i z Agatką damy po 25 ;) mamy 100. Tylko problem w tym, ze ogłoszenie w tym dzienniku zachodnim nawet za 100 nie dało nic;/ wczoraj była moja sabinka szczeniaczek. Czy znacie inna gazete? z której odzew jest duzyy? może w innej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']dzis zapytam ile osób dzwonilo po moja Sabinke, wiem, ze jeden fajny facet i dziewczyny pojechały sprawdzic domek około 300 km od Gliwic. Siedze jak na szpilkach. Kase mamy tylko dobrze trzeba trafic z gazeta.[/QUOTE]

A ja nie w gazetę wierzę ale w łut szczęścia. Wszystko jedno, trzeba próbować.

Brysiu, nie zawsze udaje mi się dotrzeć do Krówki (noce są coraz krótsze) - jakby co, daj znać na PW.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Krówka ma szanse na dom![/B][/U]


Szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej miejscowość [COLOR=Red][B]Prabuty koło Malborka.[/B][/COLOR]
Znacie kogoś z tych okolic?
Pani wydaje się być naprawde fajna, jest tylko jedno ale, które trzeba zobaczyć na wizycie. Czy aby na pewno da rade z charakterkiem Krówki.


Pani z allegro dzwoniła :) rozumiem, ze mój tekst pomógł :)

Link to comment
Share on other sites

Monika napisałam do wielu osób z Elbląga, Starogardu , Malborka a jak na razie opdpisała mi tylko Patyś, ze w poniedziałek da znac czy da rade. Napisała jeszcze gops abysmy zapytały AgaiTheta lub Charly . Zasugerowano mi aby popytała jeszcze ludzi z Kwidzynia bo jest bliżej a i ta miejcowośc to chyba Prabuty bo Trybutow nie ma hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Zrobię wizytę w przyszłym tygodniu , postaram się jak najszybciej.

O co chodzi z charakterem niuni , czy tylko pokazuje zęby ze strachu czy może ugryźć ?[/QUOTE]
super :)

podam ci na pw numer do pani i wszystkie wytyczne co trzeba sprawdzić.


Krówka jest poprostu nieufna i moze dziabnąć na samym poczatku jak ktoś usilnie bedzie chciał ja głaskać.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie dzwoniłam , ponieważ dopiero dzisiaj mam grafik zadań do wykonania na cały tydzień i niestety mogę dopiero w czwartek. Jeśli może być, to dzwonię się umówić. Jeśli jest to pilne i ta osoba załatwi wcześniej , to ją "bierzcie ".
Ja pojechałbym na swój koszt.
Czekam na decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Już zadzwoniłam , nie czekając na decyzję ;) i umówiłam się na czwartek.

Pani bardzo sympatyczna , ale czy Wy wiecie , że Pani ma aż czwórkę dzieci i to całkiem małych :razz: ? Nie to , żebym miała coś przeciwko dzieciom , bo sama mam córeczkę 6 - cio letnią , ale czy Krówka jest odpowiednim pieskiem i będzie się tam dobrze czuła ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę, zajrzyjcie do przerażonej suni, Lilki, która przepadnie wśród setek innych psów w schronie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186252-Lilunia-k%C5%82%C4%99buszek-strachu-w-ostrowskim-schronie[/URL]!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Może być słaby kontakt ze mną , ponieważ od wczoraj mam zagrożenie powodzią. Wczoraj zamknęli ulicę na której mieszkam , bo pół ulicy jest zalana. Policja jeździ na sygnale , miasto wysypało piasek i ludzie napełniają worki i zabezpieczają domy. Ja mieszkam blisko Osy i woda z Wisły się cofa :( Nie sądzę , żeby woda do mnie doszła, ale mogę nie mieć netu, bo uprzedzili , że może nie być prądu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...