Jump to content
Dogomania

Krówka- śliczna czarna suńka-MA DOM


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem bardzo niecierpliwa i jeszcze raz pozwoliłam sobie zaczepić domek Krówki/Kai jak się sunia sprawuje, czy nadal jest grzeczna :)

i taką dostałam odpowiedź:
"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kaja to super pies... kocha dzieci (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), rano wskakuje na łóżko i ryje nosem pod kołdrę, liże dzieci i przytula się jak kot, jest niesamowita... prawdziwa psia mama... ma też sporo zachowań dominacyjnych ale już nie okazuje tego tak intensywnie, niemniej jednak nie daje za wygraną i w naszej stadnej hierarchii usiłuje zająć możliwie wysoką pozycję. Na koty poluje ale raczej bez agresji, czasem je podszczypuje a one nie bardzo się tym przejmują..
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Napewno jeszcze dużo pracy przed nami, ale już na spokojnie. Do mnie wchodzi na kolana jak kot... chodzi za mną krok w krok, usiłuje wpychać się pomiedzy mnie a rudego albo dziecko, raz to nawet zepchnęła kazika z moich kolan. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]była kupa śmiechu... udało nam się wydobyć zniej świetnego psa... czasem myślę, że mimo tych wszystkich starań Was - wolontariuszek schronisko to dla psa straszne przeżycie, u nas Kaja dochodziła do siebie 2 miesiące [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]teraz to zupełnie inny pies niż ten, który przyjechał w lutym... Jest słodka przyjazna przytulanka, bardzo czuła, [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w wolnej chwili podeślę zdjęcia z zimowo-wielkanocnego spacerku"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...