Jump to content
Dogomania

ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom


Asia_Klero

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wizyta przed adopcyjna umówiona na jutro Pani po Pukusia chciałaby wyruszyć już w niedzielę żeby być u nas w poniedziałek łącznie do przejechania będzie jakieś 1300 km, także na razie inne domki odsyłamy ale adresy bierzemy i telefony bo niewidomych piesków w schronach jest dużo, może osoby zakochane w Pukusiu pokochają innego niewidomego pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']np Zabrzanski niewidomy Bari...jesli bedzie ktos zainteresowany mogę podeslac watek Bariego.Cieszę się na wizytę!!Mam nadzieje,ze wszystko bedzie super!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

o tym samym sobie pomyślałam, Beri też bardzo bardzo potrzebuje domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamawe']Witam Was serdecznie :)

Cieszę się, że mogę chociaż troszkę pomóc Puko :) Jutro wizyta ... mam przeczucie, że biedaczek trafi do naprawdę dobrego i odpowiedzialnego domu! :)[/QUOTE]

Dziękuje kochana, że znalazłaś czas aby pomóc naszemu Pukusiowi, chłopak jest słodki i zasługuje na prawdziwy dom, mam nadzieję, że wszystko jutro przebiegnie właściwie a dom okaże się tym domkiem na który Puko tak długo czekał. Pani chcąca Puka obiecała mi dbać o niego i przysyłać zdjęcia czego mogę chcieć więcej, pora zacząć się pakować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Wizyta przed adopcyjna umówiona na jutro Pani po Pukusia chciałaby wyruszyć już w niedzielę żeby być u nas w poniedziałek łącznie do przejechania będzie jakieś 1300 km, także na razie inne domki odsyłamy ale adresy bierzemy i telefony bo niewidomych piesków w schronach jest dużo, może osoby zakochane w Pukusiu pokochają innego niewidomego pieska.[/QUOTE]

Jak komuś się chce zrobić 1300 km po niewidomego psa, to musi być w porządku! :loveu: Nie mogę się doczekać!

A tu wątek wspomnianego ślepego staruszka Beriego
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173396-na-A-wiat-patrzAE-sercem-a-Ty-PiAE-kny-niewidomy-Beri-czeka-Zabrze[/url]

[IMG]http://i46.tinypic.com/2q1hpo0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam w necie nie ma aż tak daleko zasugerowałam się tym co mówiła Pani a ona chyba źle sprawdziła km do nas Pani będzie miała niecałe 400 km tak więc z 1300 km zrobiło się niecałe 800 także spokojnie aczkolwiek chylę czoła Pani Pukusia chce po niego przyjechać osobiście, żeby synuś nie stresował się podróżą, chce mu nieba uchylić dobrze być musi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jak komuś się chce zrobić 1300 km po niewidomego psa, to musi być w porządku! :loveu: Nie mogę się doczekać!

A tu wątek wspomnianego ślepego staruszka Beriego
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173396-na-A-wiat-patrzAE-sercem-a-Ty-PiAE-kny-niewidomy-Beri-czeka-Zabrze[/url]

[IMG]http://i46.tinypic.com/2q1hpo0.jpg[/IMG][/QUOTE]

bardzo cieszę się Pukusiem i trzymam kciuki barbdzo bardzo silnie mocno strasznie
ale podam link (bardziej jako przestroga przed euforią)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/140974-Pobili-mnie-straciA-em-wzrok-schr-Radom-CzaruA-pojechaA-do-hoteliku/page27[/url]

Link to comment
Share on other sites

Moja odpowiedz na link powyżej, mi też zdarzyło się uciekać z psem z nowego domu bo mi się nie spodobał fakt, iż dorosłe panie zachowywały się jak nastolatki chcące brać wszystkie psiaki w potrzebie nie mając na to warunków, choć po rozmowie telefonicznej oddałabym im wszystkie psiaki świata w realu nie dałabym im nawet chomika.
Tu jest inaczej Puko będzie spal w łóżeczku i jadał Royala a żeby opisać mi Panią brakuje mi słów, cały związek kynologiczny, do którego Pani należy i ma w nim przyjaciół trzymał kciuki za tą adopcję Pani nie może spać w nocy tak czeka na Pukusia. Paula sprawdzająca dom do dziewczyna o wielkim sercu sprawdza domy dla fundacji SoS bokserom, jest wolontariuszką w schronisku i zna się na sprawdzaniu domków. Nie pisze tego wszystkiego aby Was uspokoić czy urazić, Pani Puka jest na wątku i go czyta, nie pisze aby się podlizać jej i tak mam obiecane zdjęcia z nowego życia Puka. Ja po prostu życzyłabym sobie takich domków i takich ludzi o wielkim sercu na jakich trafi Puko dla wszystkich bezdomnych zwierząt. Trzeba się cieszyć szczęściem Puka, podziękować Pani za okazane serce i Paulii za to, że dzięki niej Puko poniedziałkową noc spędzi już we własnym prawdziwym domu. A oto Raport Pauli.
Niedawno wróciłam od przyszłej Pani Pikusia :) Zacznę może od tego, że dom jest pełen miłości i zwierząt. Ta Pani jest niesamowita, kocha wszystkie swoje zwierzaki do szaleństwa. Zwierzaczki mają bardzo dobre warunki, wypieszczone jak nie wiem :) No nie będę się rozpisywać, bo mogę zapewnić, że Puko będzie miał wspaniały dom, Ta Pani całkowicie ''się oddała'' psom. Ręczę za to, że to będzie dobry dom, tym bardziej że okazało się, że znam tę rodzinę :) Pani nie może się już doczekać, aż po nocach nie śpi. Oczywiście dostałam zaproszenie jak już Puko przyjedzie i że mogę przychodzić kiedy tylko chcę.
Jeśli masz pytania, to śmiało pisz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']bardzo cieszę się Pukusiem i trzymam kciuki barbdzo bardzo silnie mocno strasznie
ale podam link (bardziej jako przestroga przed euforią)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/140974-Pobili-mnie-straciA-em-wzrok-schr-Radom-CzaruA-pojechaA-do-hoteliku/page27[/url][/QUOTE]

Puko jest dużo łatwiejszy niż Czaruś. To kontaktowa przylepa. Mam nadzieję, że będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...