Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY - Kwiaty z mojego ogródka/edycja jesień 2022 dla zamojskich psiaków, otwarte do 11 września do godz. 20.00


Grażka123

Recommended Posts

Dnia 2.09.2022 o 11:20, b-b napisał:

Czy możliwe jest wysyłka paczkomatem inpostu?

Poproszę 3 i 19 po jednej sztuce.

 

Bardzo dziękuję za zamówienie, już odznaczone. Pęcherznica ma w nazwie "little" ale trzeba się liczyć z tym, że nie będzie mała. U mnie jest 5 rok i już ma więcej niż 1,5 metra wysokości i szerokości. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 14:19, Gruba Berta napisał:

poprosze po 1 sztuce nr 1, 2, 3, 4ab, 5, 7, 8, 10, 11, 14, 17, 18, 19, 20, 23 (srednia) oraz 22a (x5 duze) 22b (x3 duze)

Dziękuję za zamówienie, rozliczenie zaraz będzie na pierwszej stronie. Mam problem z nr 22a cebulki tulipanów fioletowych, duże cebulki już się skończyły, proponuję średnie w tym kolorze, wybiorę największe:) Proszę o decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 14:27, Gruba Berta napisał:

z checia kupilabym jeszcze liliaki - szkoda ze nie jest wiadomo ktora sadzonka jest w bordowym a ktora w rozowym kolorze 😞 czy z wszystkich 5 które zostały wykopane jest szansa ze 2 sadzonki sa w jednym kolorze a 3 w drugim ? czy wszystkie moga byc tylko w jednym kolorze ? 

Pełne lilaki są raczej w kolorze lila nie różowym, bardzo ładne, u mnie rosną trzeci rok, mają po 90 cm do 1 metra i obficie kwitną. Myślę, że będą jeszcze rosły. Niestety nie wiadomo w jakim kolorze są sadzonki, wiem, że więcej było tych pełnych lila. Poza tym wykopanych sadzonek było dużo więcej - 14 a te 5 to ostatnie i doprawdy nie wiadomo jakie są. Mogę zapytać Sąsiada czy może ma jeszcze odrosty od tych lilaków i w razie gdyby miał poprosić o nie mieszanie🙂.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 16:55, Grażka123 napisał:

Pełne lilaki są raczej w kolorze lila nie różowym, bardzo ładne, u mnie rosną trzeci rok, mają po 90 cm do 1 metra i obficie kwitną. Myślę, że będą jeszcze rosły. Niestety nie wiadomo w jakim kolorze są sadzonki, wiem, że więcej było tych pełnych lila. Poza tym wykopanych sadzonek było dużo więcej - 14 a te 5 to ostatnie i doprawdy nie wiadomo jakie są. Mogę zapytać Sąsiada czy może ma jeszcze odrosty od tych lilaków i w razie gdyby miał poprosić o nie mieszanie🙂.

 

 

gdyby jeszcze sąsiadowi udało się cos wykopać i kolor byłby znany to poproszę po 1 sztuce lila i bordo, jeżeli już nie dokopie się to poproszę 1 sztukę - i będę w maju patrzec co pojawi się ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 17:03, Gruba Berta napisał:

gdyby jeszcze sąsiadowi udało się cos wykopać i kolor byłby znany to poproszę po 1 sztuce lila i bordo, jeżeli już nie dokopie się to poproszę 1 sztukę - i będę w maju patrzec co pojawi się ?

Zapytam:) nie wiem tylko czy sadzonka zakwitnie w przyszłym roku, sąsiad kopie odrosty; moje były niewysokie ale  rozrośnięte i zakwitły po trzech latach. Te 5 które mi zostały siedzą w doniczkach drugi rok i nie mają warunków do rozrostu. Ruszą dopiero w gruncie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 17:06, Gruba Berta napisał:

odn wysyłki to nie śpieszy sie - wręcz przeciwnie - w najbliższym czasie nie znajdę czasu na ogród 😞 im pozniej wysyłka tym lepiej, ale poprosze nr konta 😉 

Proszę o wiadomość kiedy będę mogła wysłać. Numer konta planuję wysłać wszystkim w poniedziałek po zamknięciu bazarku ale jeśli wygodniej będzie teraz proszę o wiadomość. Proszę o sprawdzenie rozliczenia z Historii zakupów czy wszystko jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 17:40, rozi napisał:

Śliczne wszystko, już miałam coś kupić (lilaki), ale przeszłam się po ogrodzie... jest od metra małych do przesadzenia, biały taki piękny ma dzieciaki, zmobilizował mnie ten bazarek  🙂

Jeśli nie lilak to z krzewów proponuję pęcherznicę Little devil miniaturową (ale tylko z nazwy). Jak kwitnie to wygląda bajkowo a w pozostałym czasie ma dekoracyjne bordowe liście. Rośnie szybko. Wiosną będzie chyba jeszcze jedna krzewuszka ale muszę zobaczyć czy się ukorzeniła. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 19:23, Grażka123 napisał:

Jeśli nie lilak to z krzewów proponuję pęcherznicę Little devil miniaturową (ale tylko z nazwy). Jak kwitnie to wygląda bajkowo a w pozostałym czasie ma dekoracyjne bordowe liście. Rośnie szybko. Wiosną będzie chyba jeszcze jedna krzewuszka ale muszę zobaczyć czy się ukorzeniła. 

Przeleciałam się po ogrodzie, pęcherznicy nie ma chyba, choć głowy nie dam, ale nie miałabym gdzie posadzić tak, żeby wyeksponować. Chyba że coś wytnę. Lilaki mi na żywopłot potrzebne, znaczy mam swoje okazuje się.

Muszę wywalić bukszpan, cały piękny żywopłot ćma żre, ratuję, ale to w kółko będzie jazda.

Natomiast przy okazji spotkałam zawilec japoński, jest mojej wysokości cały gąszcz  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 19:40, rozi napisał:

Przeleciałam się po ogrodzie, pęcherznicy nie ma chyba, choć głowy nie dam, ale nie miałabym gdzie posadzić tak, żeby wyeksponować. Chyba że coś wytnę. Lilaki mi na żywopłot potrzebne, znaczy mam swoje okazuje się.

Muszę wywalić bukszpan, cały piękny żywopłot ćma żre, ratuję, ale to w kółko będzie jazda.

Natomiast przy okazji spotkałam zawilec japoński, jest mojej wysokości cały gąszcz  🙂

Mój sąsiad taż ma żywopłot z bukszpanu i stale walczy.

Czy zawilce też są różowe, bardzo je lubię i poszukuję białych i czerwonych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 19:40, rozi napisał:

Przeleciałam się po ogrodzie, pęcherznicy nie ma chyba, choć głowy nie dam, ale nie miałabym gdzie posadzić tak, żeby wyeksponować. Chyba że coś wytnę. Lilaki mi na żywopłot potrzebne, znaczy mam swoje okazuje się.

Muszę wywalić bukszpan, cały piękny żywopłot ćma żre, ratuję, ale to w kółko będzie jazda.

Natomiast przy okazji spotkałam zawilec japoński, jest mojej wysokości cały gąszcz  🙂

Możesz zrobić żywopłot mieszany, będzie ciekawszy, bo sam lilakowy to ozdoba na miesiąc. Pęcherznica wtedy jak najbardziej!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 20:35, sunnynight napisał:

Możesz zrobić żywopłot mieszany, będzie ciekawszy, bo sam lilakowy to ozdoba na miesiąc. Pęcherznica wtedy jak najbardziej!

To nawet świetnie by wyglądało jasny lilak i bordowa pęcherznica ale właśnie sprzedała się ostatnia, przed chwilą😏

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...