Jump to content
Dogomania

Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agnieszka76

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:buzi: Dzięki Agnieszko dzięki. Już myślałam, że jestem w monologu
jak Hanka Bielicka. Uratowałaś mnie.
Muszę jeszcze Wam powiedzieć, że w związku z tą moją nieszczęsną
wagą :Help_2: poszłam do lekarza a On mi kazał dużo chodzić.
Mówię to mężowi a ten mi radzi " to idz piechotą nad morze "
( mieszkam na południu kraju ) no i co Wy na to ? :confused:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, Alutka,

widocznie i twoj lekarz i maz maja rozwiniete poczucie humoru :fadein:

A propos plastycznych, to mi w przyszly czwartek beda usuwac 4 zeby madrosci, duuuuuza przyjemnosc wiec mnie czeka :-? tuz przed wakacjami na dodatek :cry:

A wczoraj podobno moja mama widziala jakas pania w okolicach podwarszawskich z czyms bolonko-podobnym, kudlatym i sie spytala, co to za rasa. Odpowiedz brzmiala : MALTANCZYK. :o Ja moze nie doczytalam gdzies, albo juz nie dowidze, ale czy maltanczyki nie maja dlugiej prostej siersci ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta&paco']

A propos plastycznych, to mi w przyszly czwartek beda usuwac 4 zeby madrosci, duuuuuza przyjemnosc wiec mnie czeka :-? tuz przed wakacjami na dodatek :cry:
:cry: Współczyję Ci Marteczko ! Mnie jakoś same powypadały !


A wczoraj podobno moja mama widziala jakas pania w okolicach podwarszawskich z czyms bolonko-podobnym, kudlatym i sie spytala, co to za rasa. Odpowiedz brzmiala : MALTANCZYK. :o Ja moze nie doczytalam gdzies, albo juz nie dowidze, ale czy maltanczyki nie maja dlugiej prostej siersci ???[/quote]

Masz rację maltańczyki mają długą jedwabistą sierść , prostą i białą.
Budową podobną do yorka tylko, że york jest koloru stalowo-złotego.
:Dog_run:

To pewnie taka rasa była jak ten sympatyczny piesek powyżej. :niewiem:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Tomku, jak tu WSZYSTKICH uwielbiam, nie tylko Ciebie.
Alutka, obaj panowie zaprezentowali typowo męskie poczucie humoru :wink:
Ostatnio spotkałyśmy z Pusia panią, która opowiadała, ze miała Maltańczyka. Jej piesiek umarł w wieku 11 lat i ta pani upierała się, ze te pieski tyle włąsnie żyją...a ja w hodowli słyszałam co inne go, ze potrafią dożyć 15 - 16 lat... Jak to napradwde jest - jesli przez cały czas naprawde bardzo, bardzo dba sie o psa?

Link to comment
Share on other sites

Małe rasy są z reguły długowieczne jednak nie można określić jednoznacznie ,że jedna rasa żyje 8, 11 lat czy 15 . Napewno właściwe dbanie o pupila przedłuża życie .Moja znajoma miała maleńką sunię , która dożyła pieknego wieku 21 lat!!!

Link to comment
Share on other sites

No to super...tamta pani upierała sie, ze te psy nie żyją długo...nie chciało mi się z nią dyskutować, bo po co.
Pusi nie wróciły zacieki pod oczkami. To jednak zasługa Acany, Karka, dzięki serdeczne, ze mi ja poradziłaś. :D

Link to comment
Share on other sites

Będzie Ania mój Dereczek :wink: Świadectwo zdrowia - ja zabieram zawsze tylko ks. zdrowia z aktualnymi szczepieniami /chodzi zapewne o zaświadczenie od weta zresztą platne/ jak sie czepiają to mowię ,że pracowałam i nie miałam czasu po to iść. Kto by tracił czas i kasę na bieganie za takim papierkiem :roll:
Wróciłam z Ustronia były tylko dwa lewki zgłoszone Derek i moja Angelika .Zatem Dereczek załapał się na CWC i Zw.Rasy :wink: a Angelika ocena doskonała w klasie weteranów. Na finały nie czekaliśmy bo trzeba było się śpieszyć do domku.
Przelotem zagadałam z grucą miała Zw.Rasy :) Eklerek mnie szukał potem ja ją i sie nie znalazłyśmy :cry: byłam zawiedzioona bardzo :(
Za to mam dla Tomka prezent :D fotki puli 8) piesek przywieziony z Węgier 14 miesięczny z bardzo miłą właścicielką troszke sobie porozmawiałyśmy :) Pani ma jeszcze suczkę tej rasy :P i jak mi powiedziała miała zamiar kupic najpierw komondora ale po wizytach w hodowlach potwierdziła moje zdanie z którym tak nie chcieliście sie zgodzić ,że komondorki mają swoisty zapaszek :wink: Puli ten za to go wogóle nie miał 8)
no i fotki

[img]http://img175.imageshack.us/img175/2006/p10100925em.jpg[/img]
[img]http://img175.imageshack.us/img175/3473/p10100933bf.jpg[/img]
[img]http://img175.imageshack.us/img175/7034/p10100946vi.jpg[/img]
i jeszcze foteczka lewków :wink:
z lewej Dixi /brat Derka przyjechał nam pokibicować / Angelika oraz Derek
[img]http://img175.imageshack.us/img175/1345/p10100950kf.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa
Bardzo ładny pulek i bardzo miły :D nie tylko z charakteru ale i w dotyku :wink: pytałam panią o hodowle bergamasco na Węgrzech ale akurat nie miała rozeznania tylko komondorki i puli :roll:

Link to comment
Share on other sites

Puli jest z opolskiego .Pani ma jeszcze suczkę wyglądała na dobrze rozeznaną w temacie dredziaków choć nie dopytywałam się o szczegóły bo jakoś tak mało wścibska jestem :wink: Mnie trochę także zaskoczył jego wzrost /co prawda nie znam wzorca ile one mają cm/ ale zawsze widziała niskopodłogowe mopy a ten był wysokonożny :roll: Spróbuje poszukać hodowli w necie pies nazywa się Garas Koroscenko /z tymi ptaskami nad s i c :wink: /
Tak był sporo wiekszy od moich psów tak mniej wiecej pudel średni

Link to comment
Share on other sites

Nazwa hodowli - KOROSCENKO, już gdzieś wcześniej się z nią zetknąłem. mam nadzieję, że kiedyś spotkam na wystawie Panią Puliwską i wybadam (temat :wink: ) dogłębnie :P
Jak wystawa w Ustroniu - psów dużo?, pogoda dopisała?

Link to comment
Share on other sites

Pogoda była fajna bardzo ciepło ale zawiewał wiaterek więc było znośniej aniżeli w Bytomiu 8) Bardzo dużo wystawców z CR -wiadomo blisko więc korzystają z okazji :) Bolonki żadnej nie było :( kilka za to bichon frise :) oraz Twój znajomy już hawańczyk z Bytomia :wink: Było fajnie ale jak pisałam wcześniej śpieszyłyśmy się z Alfą do domu więc zaraz po ocenie opuściłyśmy wystawę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wow ale sobie wycieczki robicie :angel: Suuper :angel:
No niestety Tomek Sonya przypomniała mi o czymś ważnym zaplanowanym na 17 lipca jak pamiętasz :roll: Ale będę o was mysleć ciepło to pomoże :) w świetnej prezencji Carmen [size=2]proszę nieśmiało o jakieś może nowe foteczki jeśli byłaby taka mozliwość[/size] :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...